سلامی نمایه

فرمانده سپاه پاسداران گفت: افسردگی را در چهره و در گفتمان دشمنان می‌بینیم، فرازهای آخر این مبارزه را داریم طی می‌کنیم و خیلی از طناب‌های خیمه آنها را قطع کردیم، فقط عمود مرکزی باقی مانده است.

به گزارش مشرق، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ادامه سفر به استان کرمانشاه، در نشست صمیمی با فرماندهان و بسیجیان پایگاه‌های مقاومت استان کرمانشاه، با بیان اینکه بسیج یک نیروی قدرتمند تمام کننده و پایان ناپذیر است خطاب به بسیجیان، اظهار کرد: اگر شما می‌بودید هیچگاه ظلم و جفایی که در حق ائمه معصومین (ع) در ادوار مختلف شده بود اتفاق نمی‌افتاد و اگر نگاهی به تاریخ بیاندازیم می بینیم که هیچگاه در برابر دشمنان شکست نخورده‌ایم و اگر ضعفی بوده است ناشی از  سستی ایمان ما بوده است، نه قدرت دشمن.

وی افزود: قدرت دشمنان ظاهری است و بر اساس آموزه‌های قرآنی، اگر تمام کفار و دشمنان جمع شوند حتی قادر به ساخت یک پشه هم نیستند و آنها در برابر خداوند کوچکترین ارزشی ندارند ولی بسیجیان و نیروهای مخلص جهان اسلام نزد خداوند عزیزند و دارای ارزش بسیار والایی هستند.

فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه بسیج خاتمه دهنده مشکلات و مخاطراتی است که برای ملت ایران ایجاد می‌شود، تصریح کرد: کار بسیج نجات بخشی است؛ ما از یک نیروی قدرتمندی برخورداریم که هرکجا کشور با مشکلی مواجه شود، از آن برای حل مشکلات استفاده می‌کنیم و بسیج در صحنه واقعیت و در میدان مرتفع کننده مشکلات جامعه است.

سرلشکر سلامی با اشاره به پیشینه بسیج از بدو پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون که با درخشش مستمر همراه بوده است، تصریح کرد: در دوران دفاع مقدس، بسیج نقطه مرکزی خاتمه جنگ به نفع ملت ایران بود.

وی افزود: بسیج بعد از دوران دفاع مقدس نیز در همه بحران‌های سخت از جمله حوادث طبیعی و یا فشارهایی که توسط دشمنان بر ملت ایران تحمیل می شود، همچنان با نشاط و بالنده کار خود را در خدمت رسانی به مردم انجام می‌دهد.

سرلشکر سلامی خاطرنشان کرد: فعالیتی که امروز بسیجیان انجام می‌دهند در امتداد فعالیت هایی است که از گذشته تاکنون انجام داده اند و در واقع فعالیت آنان حرکت در یک مسیر طولانی و بدون انتهاست که آن هم ارائه خدمت به مردم است.

وی با بیان اینکه دشمنان در عین حال منتظر فرصت‌ها هستند و با همه ابزارها به صحنه آمده‌اند که اقتصاد ما را فلج و مردم ما را از نظام جدا کنند، افزود: آن‌ها می‌خواهند راه جهاد را روی ما ببندند، دست‌های ما را در محیط‌های بیرونی و اتصال ما را با جهان اسلام قطع کنند تا در نهایت ما را تسلیم کنند، اما در تمام این آرزوها شکست خوردند.

سرلشکر سلامی افزود: ما افسردگی و پژمردگی را در چهره و در گفتمان دشمنان می‌بینیم، ما همیشه آن‌ها را رصد می‌کنیم، ما فرازهای آخر این مبارزه را داریم طی می‌کنیم و خیلی از طناب‌های خیمه این‌ها را قطع کردیم، فقط عمود مرکزی باقی مانده که به آن هم نزدیک شدیم.

فرمانده کل سپاه از بسیج به‌عنوان محلی برای تربیت صالحان و عابدان نام برد و اضافه کرد: به‌طور قطع افرادی که در چنین فضای معنوی رشد می‌کنند، می‌توانند برای خدمت به کشور و انقلاب اسلامی آماده شوند.

سردار سلامی عنوان کرد: دشمنان اسلام زیاد تلاش کردند ولی هر چه بیشتر تلاش کنند بیشتر در باتلاق فرو میروند.

وی افزود: با توکل به خدواند متعال تحریم ها یک به یک در حال بی اثر شدن هستند و با تلاش جوانان با ایمان و با استعداد این مرز و بود روز به روز در حال پیشرفت های چشمگیر در تمامی عرصه ها هستیم.

سردار سلامی خاطر نشان کرد: امروز برنامه ما برای شکست نخوردن نیست. برنامه ما پیروز شدن و فتح عرصه های بزرگتر است و جهاد ما پیروز شدن در برابر زیاده خواهی دشمنان است.

فرمانده‌کل سپاه، بسیج را مدرسه عشق و کانون تعلیم، تربیت و ساخت شخصیت جوانانی که به‌عنوان الگوی جامعه شناخته می‌شوند، توصیف و تصریح کرد: بسیجیان یک صفت نبوی دارند؛ طبیب هستند و برای درمان بیماری‌های معنوی جامعه و سالم‌سازی جوانان تلاش می‌کنند.

وی با ابراز اینکه بسیج برای نفوذ در قلبها و دلهای مردم تلاش می‌کند، گفت: ما در بسیج باید همچون پناهگاهی برای مردم، در جهت حل مشکلاتشان گام برداریم.

سرلشکر سلامی با هشدار نسبت به اینکه دشمنان ما بیکار ننشسته‌اند و از هر روشی برای ضربه زدن به انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی استفاده می‌کنند، گفت: به‌رغم تمامی توطئه‌ها و ترفندها امروز دشمنان ملت ایران دریافته‌اند که تهدید نظامی علیه ما بی‌خاصیت است و برایشان پاسخگو نیست و اگر دست به اقدام نظامی علیه ایران اسلامی بزنند، نتیجه عکس خواهند گرفت و پشیمان خواهند شد.

سرلشکر حسین سلامی افزود: هر ملتی که اراده کند در صحنه بایستد و از خود در مقابله با دشمنان دفاع کند، پیروز است و شکست نخواهد خورد.

 فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه  دشمنان باشکست در عرصه نبرد نظامی از جمله جنگ های نیابتی و تروریسم کفیری به نبرد در عرصه امید روی آورده و امید مردم و جوانان را هدف قرار داده اند، گفت: ما راه را بر دشمنان بسته ایم و محاسبات آنها با هدف فتنه افکنی راه به جایی نمی برد و با دیدن تصاویر بسیجیان بر روی زمین مضطرب می‌شوند.

وی با بیان اینکه دشمنان خدا می‌دانند این سرزمین شکست ناپذیر است، گفت: وقتی مردانی این چنین مصمم هستند، ملت ما و امت اسلام سرافراز می‌ماند و کسی نمی‌تواند به مسلمانان تعرض کند.

سرلشکر سلامی با تاکید بر اینکه شما بسیجیان نمایندگان ملت ایران هستید و ملت پشتیبان شما است، گفت: شرف، کرامت، جوانمردی، غیرت، ایثار، محبت خصیصه بسیجیان است، بسیج و بسیجیان امروز هم جمال الهی و هم جلال الهی دارند و در مقابل دشمن از شوکت الهی برخوردارند، آنها  در مقابل مستکبران عظمت الهی دارند و در مقابل ستمکاران، قلب‌هایشان به ذکر الهی آرام است.

سرلشکر سلامی ادامه داد: بسیجیان از هیچ دشمنی نمی‌ترسند و در عین حال جمال رحمت و محبت هستند. زینت‌یافته به پاکی و طهارتند، اهل ایثارند و این رخساره معنوی بسیج ماست. وی با بیان اینکه دشمن از ضربه زدن  به فیزیک نظام ما  ناامید و مأیوس شده است، خاطرنشان کرد: جنگ نظامی از گزینه‌های دشمن خارج شده و این‌ها واقعیت است؛ دشمن، روح معنابخش نظام ما، مردم و دین مردم ما، فرهنگ، معیشت و سلامت آنان را هدف قرار داده است.

فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه بسیج تعیین کننده ترین نیروی امام و امت و نظام اسلامی است، تصریح کرد: بسیج در عرصه و میدان ایستاده است تا از ارزش‌های والای ملت تحت فرمان حضرت امام خامنه ای دفاع کند و این دفاع امروز برجسته‌ترین فراز تاریخ مقاومت ماست که در جریان است.

سرلشکر سلامی تأکید کرد: ما تا انتها ایستاده‌ایم و انتهای این ایستادگی زوال کامل دشمنی است که امروز می‌بینیم غروب را تجربه می‌کند و خورشید درخشان انقلاب ما در مرکز آسمان افتخار این ملت ایستاده است و نورافشانی می‌کند.

وی در پایان با اشاره به اینکه ولی امر مسلمین جهان به بسیجیان بسیار دلبسته و امیدوار است و جهاد امروز ما اجازه ندادن به تحقق آرزوهای دشمن است، افزود: لباس جهاد از تن ما بیرون نخواهد آمد، جهاد بر اندام جوانان ما زینت یافته است. جوانان بسیجی ما مروجان سعادت جامعه و مجاهدانی هستند که از حیثیت این ملت دفاع می‌کنند و ما تا آخر این ماجرا که غروب مطلق دشمنان ماست، ایستاده‌ایم و به پیروزی ایمان داریم و آن را تعقیب خواهیم کرد.

منبع: فارس

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 31
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 22
 • IR ۲۱:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۵
  51 8
  عاشقتم سردار سلامی
 • IR ۲۱:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۵
  15 28
  این حرفها برای ملت آب و نان و رفاه نمیشود
  • IR ۰۶:۱۱ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۶
   10 6
   ولی امنیت میشه
  • علی IR ۱۱:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۶
   10 4
   نون و آب می خواستی نباید به جماعت سرمایه سالار لیبرال رای می دادی فک کردی آخر عاقبت اقتصاد لیبرالی غیر از جریان ۹۹ درصدی در برابر سرمایه سالاران یک درصدی یه جریان والستریت وسط آمریکا راه افتاد تا جماعت بدبخت محتاج به نون شب نباشند اون یک درصد سرمایه رو سرمایه شون نمی یاد
  • افشین IR ۱۲:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۶
   5 3
   آب و نان و رفاه رو فرمانده نظامی باید برات ردیف کنه؟؟ با یک همچین سطحی از فهم توقع داری رفاه هم داشته باشي؟؟ البته شما رفاه داری چون جزو همون چهاردرصديها هستید و بدنبال هرج و مرج تا بیشتر از خان نعمت رانت بخورید.
  • نیما IR ۱۲:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۶
   5 2
   پس حرفای روحانی حرفه آره؟! ونان وآب ورفاه.؟! خدا ازتون نگذره که به روحانی رای دادید وهمه را گرفتار کردید.!
  • IR ۱۲:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۶
   4 2
   امثال تولیاقت روحانی را دارید ولی دیگه تمام شد. الحمدلله.
  • IR ۱۳:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۶
   7 3
   ملت گرسنگی را به سیری که تو و امثال تو از جهنمی بنام نون و آب وعده می دهید بیشتر راغت هستند - البته مشخص است در آتش حسد داری می سوزی آن قدر بسوز تا ذغال شوی
  • محمد GB ۱۴:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۶
   3 3
   برای خودشون میشه
 • IR ۲۱:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۵
  8 5
  دشمن خارجی هیچ وقت در حد منافقان در صحنه قدرت !؟به کشور ضربه نمی زند.با وجود این منافقان است ،که هر شغالی زوزه می کشد.
 • IR ۲۳:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۵
  8 5
  مظهر ایمان اقتدار اخلاق
 • ح نوری DE ۰۰:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۶
  10 7
  غربی‌ها کودن تر از آن هستند که بفهمند خمینی و خامنه ای چطور طی 40 سال اخیر آمریکایی که بی مهابا تا طبس می‌تاخت را تبدیل به یک کشوری کنند که در افغانستان از یک گروهک تکفیری چند ده هزار نفره که تجهیزات چندان مناسبی نداشتند شکست خورده و خیلی شبیه فرار از سایگون ویتنام ازکابل فرار کرده است اگر کمبودهایی در کشور دیده می شود علت آن چشم دوختن به غرب بوده است و عدم اعتماد به توانایی های موجود در کشور است و اینکه بخش مهمی از قوه اجرایی کشور در اختیار جاسوس هایی که ماموریت تبدیل کشور به سرزمین سوخته است
 • mojtaba SE ۰۰:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۶
  9 6
  خدائی اگر سپاه حق و اقتدار ابر قدرت ایران نبود ,این قوم بی ارزش و متظاهر و کلک و جنایتکار هرج و مرج طلب و دوره دیده جاسوس, ستون مرکزی نظام رو از 30 سال پیش در آورده بود.پاینده رهبر عزیزم
 • US ۰۰:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۶
  11 11
  سردار جان دوست داریم اینطور باشد ولی نظام سلطه همچنان به ضربه زدن ادامه میدهد, از ترور سردار دلها تا دانشمندان تا خرابکاریها و آشوبها تا تحریم حد اکثری طوری که حتی عراق هم باید "معافیت" بگیرد برای تجارت با ایران.
 • DE ۰۴:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۶
  7 2
  سردار عزیز نهاد جهاد سازندگی رو درهمه استانها برای جوانان دلسوز ، مومن و جهادی رو زوتر راه اندازی بفرمائید تا با سرپرستی مستقیم رهبر معظم مثل گذشته این نهاد انقلابی مردمی جهاد سازندگی با کمک جوانان مثل سیلابی درهم کوبنده همه توطئه های نیروهای کفر رو ویران و نابود کنه . بازوی انقلابی خدمت در تمامی استانهای مرزی برای مردم باشه و به انها امنیت وشادابی بده. زیرا مردم فرزندان جهاد سازندگی رومثل جونشون دوست دارند.
 • IR ۰۶:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۶
  6 5
  درود خدا بر حاج قاسم بزرگ
 • IR ۱۱:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۶
  4 7
  منظور از عمود مرکزی چیه ؟ یا کیه ؟
  • IR ۱۱:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۶
   2 1
   هژمونی آمریکا داداش یعنی واقعا این قدر پرتین!
  • ناشناس IR ۱۳:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۶
   2 2
   شما اصلا خودشو ناراحت نکن داداش.چکار داری به اينکارا؟؟ برو دنبال دوزار پول و به مغزت هم فشار نیار.عمود هم کسی نیست. کلا یعنی در حال پکیدن هست.
  • مهدی IR ۱۴:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۶
   2 3
   عمود مرکزی همان آمریکاست.
 • UA ۱۱:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۶
  0 1
  به نظرم ای تحلیلها مفید نیست وضرر هم داره اونا چغرتر از این حرفاهستند وما هم باید برای مبارزه جانانه‌ای اماده باشیم باید تا میشه با ابزار دیگران جلوی دشمن رو گرفت می فهمید که ایشاالله
 • IR ۱۲:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۶
  1 1
  خداوکیلی نابودی این تک عنود سست را دیگه اینقدر نعطلش نکنید(عربستان،عراق وافغانستان...)را تصرف وازاد کنید بره پیه کارش تا عنود کوچولو های وهابیها وعبریها هم نابود شود
 • افشین IR ۱۳:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۶
  4 2
  یک امتیاز سردار سلامی نسبت به تمامی فرماندهان سپاه از تشکیل تا امروز داره که دیگران یا نداشتند و یا در این سطح نبودند و اونم سخن گفتن و فکر کردن راهبرديست
 • IR ۱۳:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۶
  7 3
  ای جانم بفدایتان دلاوران نیروهای مسلح - سردار سلامی فدائی داری
 • IR ۱۴:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۶
  5 4
  عشق است سپاه. خداقوت خسته نباشید.
 • IR ۱۴:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۶
  2 1
  سلام خدا بر سپاه پاسداران وهمه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران. خداقوت خسته نباشید.
 • IR ۱۵:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۶
  2 1
  درود خدا بر سرداران سرافراز سپاه.
 • IR ۱۵:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۶
  4 3
  دقیقاً طبق فرمایشات حضرت آقا دشمن رو به افول وپایان است.
 • IR ۱۹:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۶
  0 3
  شکستن این تنها عمودبوسیله نیم عمودهای عربستان واسرائیل پایدار هست تا این دونیم عمود را خراب ونابود نکنیم،عمود پوسیده استکبار شرق وغرب نخواهد افتاد
 • حسین IR ۲۰:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۶
  1 3
  من بجای اقای رییسی بودم بجهت زدن تودهنی ب غرب و عرب مرتجع ، سردارو با حفظ سمت بعنوان وزیرخارجه معرفی میکردم تا امریکا حالی بشه چون اون هم از نظامیاش در وزارت خارجه وزیر کرده مثل پاول اینجوری میشد تراز قدرت واقعی اسلام و ایران رو ب رخ غرب کشید نه با امثال ظ ر ی ف بی خاصیت بااون برجام نافرجامش
 • IR ۲۱:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۶
  0 3
  تا ما مثل اروپاییها وغربیها که تا۸۰سال پیش برای یکپارچگی غرب باهم میجنگیدند،جنگ نیابتی وبهترازان جنگ مستقیم با گاوهای شیرده داشته باشیم ،هلال شیعی کافی نیست بایدباتمام(کشورهای خاورمیانه،گاوهای شیرده ومستعمرههای استکبار غرب وشرق واسرائیل اشغالگر)بجنگیم تا خاورمیانه برعلیه استکبار،متحدویکپارچه شوند-پس(هم موشکهای بالستیک،هم کلاهک اتمی،هم انرژی اتمی وهم موشک،پهپاد،استقلال،خودکفایی،اقتدار،اتحاد،شفافیت،صداقت،راستگویی،درستکاری و....میخواهیم وعلاوه برآن(حداقل تعلیق،حبس،پاکسازی،رد وضبط کامل اموال وانتصابات خاندان خودی وغیر خودی داخلی فساد،خیانت،ترک فعل،مفتخوری،غارت،قاچاق،خرابکاری وجنایت...باید سریعا صورت گیرد)

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس