کد خبر 1249442
تاریخ انتشار: ۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۸

به گزارش مشرق کانال تلگرامی فوتفان نوشت: پرستاری که در بیمارستان تیراندازی یاد گرفت و به اولین مدالِ المپیکیِ تاریخ تیراندازی رسید! مدال؟ طلا. سنِ آقاجواد؟ ۴۱

ارزشِ مدالش وقتی بیشتر روشن می‌شود که بدانید ایران در تاریخ المپیک فقط در رشته‌های کشتی، وزنه‌برداری، تکواندو و دوومیدانی مدال کسب کرد.

جواد فروغی، تیراندازی را در طبقه منفیِ دو بیمارستان به صورت کاملا اتفاقی شروع کرد. برای اولین‌بار سال ده‌سال قبل بود که تپانچه بادی را به او نشان دادند تا تیراندازی کند، در همان تجربه اول حدود امتیاز هشتادوپنج زد و کسی که مسئول بود از او خواست تا پیگیر باشد. تشویقش باعث شد تا سراغ تیراندازی برود و با مربیگریِ خدابنده‌لو کارش را شروع کرد.خودش می‌گوید: کار پرستاری همیشه دقت عمل پرستار را می‌طلبد که این دقت عمل در تیراندازی هم موثر است. از طرف دیگر  بحث آرامشی است که باید در وجود پرستار باشد، تیرانداز هم باید آن را به نوعی داشته باشد.

تیراندازی ضمن اینکه آرامش می ‌خواهد، آرامش هم می‌دهد به همین دلیل پرستاری از نظر آرامش و دقت به تیراندازی نزدیک است. هر چند بی‌خوابی‌های شبانه گاهی من را آزار داده است اما در کل به این شرایط عادت کردم. 

آموزش تیراندازی در طبقه منفیِ دو بیمارستان!

*بازنشر مطالب شبکه‌های اجتماعی به منزله تأیید محتوای آن نیست و صرفا جهت آگاهی مخاطبان از فضای این شبکه‌ها منتشر می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس