کد خبر 1245559
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۷
نساجی

باشگاه نساجی در واکنش به اطلاعیه باشگاه پدیده بیانیه ای را منتشر کرد.

به گزارش مشرق، متن بیانیه باشگاه نساجی به شرح زیر است:

علاقمندان به فوتبال ایران و لیگ برتر در جریان پیروزی نساجی مازندران برابر پدیده خراسان هستند و شاید تصور کنند ظرفیت شکست و قبول آن توسط کادرفنی و مدیریت مجموعه پدیده خراسان اتفاقی طبیعی پس از دیداری کاملا یک طرفه به سود نساجی باشد. اما متاسفانه الفاظ به کار برده شده پس از بازی و بیانیه و توضیحات امروز باشگاه پدیده ما را وادار کرد تا نکاتی را یادآوری کنیم.

١) هر توضیح اضافه‌ای پس از شکست نشانه ضعف است تا قدرت و سلحشوری.

٢) باشگاه نساجی و مدیریت آن هیچگونه دین و بدهکاری به تیم‌های لیگ برتر به خصوص باشگاه محترم پدیده ندارد. اگر امروز اکبر صادقی در نساجی توپ می‌زند بابت آن مبلغ یک میلیارد تومان نقد به حساب باشگاه پدیده به صورت نقدی واریز و همچنین رضایت قطعی مهرداد بایرامی را به طور قطعی صادر و به باشگاه پدیده منتقل نمودیم تا مشکلات خود را برطرف کنند.

٣) ما تمام مشکلات تیم داری در ایران را درک می‌کنیم و به همین خاطر از حق ٨ میلیاردی خود بابت مشکلات انتقال ابوالحسن جعفری و میلاد سرلک به نساجی محبوب مردم مازندران گذشتیم و با دریافتی اندک تمکین کردیم تا تیم پدیده دلخوشی مردم خوب مشهد باقی بماند و دچار چالش جدی نشود.

۴) عملکرد کادرفنی نساجی و در صدر آن جناب آقای ساکت الهامی در فصل جاری لیگ برتر و فصول گذشته بسیار روشن است. ایشان موفق به کسب نزدیک به دو امتیاز از هر دیدار شده‌اند و شرایط را به طور کلی برای نساجی تغییر داده‌اند. همچنین عملکرد آقای الهامی در پدیده هم برای مشهدی‌های عزیز خاطره انگیز و قابل توجه است. فرافکنی کسی را بزرگ نمی‌کند.

۵) ما بهتر از هر تیم دیگری وضعیت چمن ورزشگاه شهید وطنی را می‌دانیم و بیش از هر تیم دیگری از آن آسیب دیده‌ایم. شاهد این مدعا مصدومیت‌های فراوان تیم ما و میانگین امتیازات بازی‌های خارج از خانه ماست که وضعیت بهتری از بازی‌های خانگی دارد. اگر کسی ادعا دارد که موکت باعث موفقیت ماست حاضریم آن را با چمن مخمل استادیوم امام رضای مشهد معاوضه کنیم. همان استادیومی که از برکت حضور مقدس امام رضا در مشهد به پدیده هدیه داده شده است. فوتبال مازندران هم شایسته چنین استادیومی است با آن همه ثروتی که در استان وجود دارد.

۶) ادب مرد به ز دولت اوست. برد و باخت فوتبال ارزش آن را ندارد که احترام ها از بین برود.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس