کد خبر 1237074
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۸
فدراسیونی که به فکر حفظ ستاره‌هایش نیست/ یک نوشاد را برایمان نگهدارید!

رقابت‌های انتخابی تیم‌ملی با بی تدبیری مسئولان فدراسیون تنیس روی میز بدون حاشیه برگزار نشد.

به گزارش مشرق، مسابقات انتخابی تیم ملی تنیس روی میز برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا در حالی در شهر بابل برگزار شد که حواشی غلبه زیادی بر متن داشت و مسئولان فدراسیون که در یک سال گذشته انتقاد زیادی به عملکردش وجود داشته است، نتوانست رقابتی در خور شان تیم‌ملی برگزار کند.

شهر بابل با توجه به شرایط آب و هوایی که در این فصل دارد، اصلا نمی‌توانست میزبان خوبی برای این رقابت‌ها باشد و هم کارشناسان و هم بازیکنان معتقد بودند فدراسیون باید محل دیگری را انتخاب می‌کرد، اما متاسفانه تصمیم‌های اشتباه در فدراسیون همچنان ادامه دارد.

از محل برگزاری که بگذریم، نحوه حضور بازیکنان هم اشکالات فراوان داشت، از رفت و برگشت های پیاپی نوشاد عالمیان تا اخراج او.
نوشاد بازیکنی است که اگر در اوج باشد، بردن او کار هر بازیکنی نخواهد بود، اما چطور می‌شود که در این رقابت‌ها نتایج ضعیفی می‌گیرد.

نوشاد از شرایطی که در سالن رقم خورده ناراحت است. رفتار او قابل توجیه نیست، اما این را هم باید در نظر بگیریم او ذاتا بازیکن پرخاشگری نیست و آنچه مسلم است اینکه مسئولان فدراسیون شرایط را آنقدر برایش سخت کرده اند که اینطور واکنش نشان می دهد.
نوشاد و نیما عالمیان در این سال‌ها ثابت کرده اند که حرف اول را در ایران می‌زنند و در میادین بین المللی هم افتخارات زیادی را کسب کرده‌اند، اما چرا فدراسیون به این موضوع اهمیتی نمی‌دهد و آنها باید در همه مسابقات انتخابی شرکت کنند.

نوشاد ستاره تنیس روی میز ایران است و مدال تاریخی را در بازی های آسیایی کسب کرده، اما ظاهرا فدراسیون برای حفظ چنین ستاره‌ای همانند سایر موضوعات دیگر برنامه‌ای ندارد و او را ناخواسته وارد حاشیه می‌کند.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس