کد خبر 1232874
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۵۴
سعید محمد: کلیدقلابی دولت هیچ قفلی را باز نکرد - کراپ‌شده

سعید محمد با بیان اینکه حکومت اسلامی بر مبنای اقشار ضعیف جامعه شکل می گیرد، گفت: حضرت امام(ره) با شما مردم انقلاب کرد ۸ سال جنگ را اداره کرد، امام یک موی کوخ نشین ها را به کاخ نشین ها نمی داد.

به گزارش مشرق، سعید محمد فرمانده سابق قرارگاه خاتم النبیاء (ص)  در جمع هواداران آیت الله رییسی در شهر مقدس مشهد گفت: سلام بر شهیدان بزرگ سرزمین خراسان، کاوه، برونسی و دیگر شهدای این خطه، ما همه به این خطه بدهکاریم چرا که امام خامنه ای ما از این خطه هستند.

وی در ادامه گفت: رهبر انقلاب در بیانیه گام دوم بیان کرده اند که فاصله بین آرمان ها و واقعیت های جامعه زیاد شده است و باید چاره اندیشی کرد.

محمد گفت: امام(ره) یک موی کوخ نشین ها را به کاخ نشین ها نمی داد، اما دردا که امروز بسیاری از مسئولین کاخ نشین شده اند، امام امروز در بین ما نیستند تا ببینند که چقدر فاصله بین کارگزاران نظام و مردم زیاد شده است.

وی در ادامه گفت: مردم دچار دلزدگی شده اند ولی دلزدگی مردم از کارگزاران است و لازم است ریل این کشور به ریل اصلی انقلاب برگردد.

وی در ادامه گفت: مدیرانی که دغدغه مند مردم هستند و برای مردم کار می کند انقلابی هستند، مدیری که غرب زده و منفعت طلب است و برای خودش، اطرافیان و هم حزبی هایش کار می کند، غیرانقلابی است و باید مدیران انقلابی بر سرکار بیایند که درد مردم را داشته باشند و امید را به مردم بازگردانند.

فرمانده سابق قرارگاه خاتم النبیاء (ص)  با بیان اینکه دیوار بلند بی اعتمادی که بین مردم و مسئولان ایجاد شده باید فرو بریزد، گفت: این بی عملی و بد عملی که در برخی مسئولان شایع شده حق مردم ایران نیست، دولت در جمهوری اسلامی ایران یک میدان است و مرد میدان می خواهد، اما امروز از فرهنگ و مکتب حاج قاسم سلیمانی چیزی نزد مسئولان دیده نمی شود.

وی همچنین در خصوص نقش مردم در کشور گفت: مردم باید نقش اساسی در حاکمیت داشته باشند، امروز جای مردم در حکمرانی خالی است.

سعید محمد با اشاره به ظرفیت های کشور گفت: این همه ظرفیت های صنعتی، معدنی و کشاورزی در کشور وجود دارد ولی این وضعیت کشور است، کشورهایی که اندازه یک استان ما هم نیستند وضعیت تولید بهتری دارند.

وی در ادامه گفت:همین وضعیت مسکن را ببینید که در این دولت یک آجر روی آجر گذاشته نشد و با این وضعیت در مسکن شاهد بالارفتن سن ازدواج و رشد منفی جمعیت هستیم در حالی که در سال ۱۴۰۵ جمعیت ایران رسما پیر خواهد بود.

فرمانده سابق قرارگاه خاتم النبیاء (ص)  در خصوص عملکرد این دولت گفت: وضعیت بورس را ببینید که چطور مردم فرش زیر پایشان را فروختند و امروز دارایی هایشان نصف شده و دولتی که دست در جیب مردم خودش برده، دیگربه هیچ کس پاسخگو نیست  و امروز مقصران اصلی این وضع خود مدعی اصلاح وضعیت فعلی می شوند و شعار اصلاحات می دهند.

وی در ادامه گفت: مدعیان علم اقتصاد باید پاسخ بدهند که چرا وضعیت اقتصاد را نابود کردند، کسانی که رئیس بانک مرکزی بودند ، شما را به خدا دولت سوم خودتان را به مردم تحمیل نکنید.

محمد همچنین در خصوص نحوه تخصیص یارانه ها در کشور گفت:٩٠٠ هزار میلیارد یارانه در سال هزینه می شود، یعنی ٩ برابر بودجه عمرانی امسال، اما سهم دهک های بالا از این منابع ١١ برابر دهک پایین است که خودرو ندارد.  

فرمانده سابق قرارگاه خاتم النبیاء (ص) در خصوص بی عدالتی ها در ارایه تسهیلات بانکی گفت: ١١ نفر در کشور ٩٠ هزار میلیارد تومان تسهیلات گرفته اند، ولی یک تولید کننده یک میلیارد تومان تسهیلات هم نمی تواند بگیرد.
 
محمد با اشاره به فشار های که  به کسب و کار ها  وارد شده و به نحوی باعث تعطیلی کسب و کارها شده گفت:عزت ایرانیان در صف های گوشت و مرغ پایمال شد، الان هم مجدد در پی  تشکیل دولت سوم روحانی هستند، این وضعیت کنونی در شان مردم ایران اسلامی نیست.
 
وی در خصوص سیستم مالیاتی کشور گفت: در مالیات ستانی حقوق بگیر و کارگر و کارمند باید مالیات بدهند، تولید کننده باید مالیات بدهد حال آنکه ثروتمندان، سلاطین و دلالان هیچ مالیاتی پرداخت نمی کنند.

سعید محمد در پایان گفت: کلید قلابی اهدایی ملکه هیچ قفلی را باز نکرد ولی دولت انقلابی که با رای مردم بر سرکار خواهد آمد ان شاءالله تمام قفل ها را خواهد شکست و آن شخص هیچکس نیست جز آیت الله رییسی و ان شاالله مرد شریف ایران روز جمعه با حضور حداکثری این اتفاق بزرگ را رقم خواهند زد.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 16
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 11
 • IR ۰۰:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
  25 1
  کلید قلابی اهدایی ملکه هیچ قفلی را باز نکرد ولی دولت انقلابی که با رای مردم بر سرکار خواهد آمد ان شاءالله تمام قفل ها را خواهد شکست
 • IR ۰۰:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
  23 3
  سعید جان محمد! عشق جان تو از برنامه ها و ظرفیت ها بگو!
  • شیر IR ۱۱:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
   0 1
   سعید محمد ایولا داری داداچ
 • علی IR ۰۱:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
  26 2
  احسنت.
 • SE ۰۱:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
  4 0
  کلید نابودی هسته ای ایران بود که تقدیم کدخدا شون کردند
 • DE ۰۳:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
  3 0
  کلیدقلابی دولت هیچ قفلی را باز نکرد مگر قفل اصلاح طلبان را
 • مامی IR ۰۴:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
  3 0
  اون کلید رو داد به کدخدا
 • IR ۰۷:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
  3 1
  با اخلاق به رئیسی رای میدهیم چراکه در شرایط فعلی انتخاب او را بهتر میدانیم ولی نه از او بت می سازیم و نه تمام هشت سال قبل را زیر سوال میبریم . برخی تعابیر اصلا جالب نیست.
  • ناشناس IR ۱۲:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
   3 3
   شاید رئیسی بت نباشه ولی تمام هشت سال گذشته جر افتضاح و فساد و بدبختی هیچی نبوده . چیزی برای زیر سوال بردن وجود نداره . مملکتو همینجوری رو هوا ول میکردن وضعش از الان بهتر بود . انتظار تعابیر جالب در مورد دولت ذلت بار روحانیو نداشته باش .
  • DE ۲۰:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
   3 0
   ما از رییسی بت نمیسازیم کما اینکه از امام خمینی رض و حضرت آقا بت نساختیم زیرا این بزرگواران خود بت شکن بودند و انشالله جناب رییسی هم به بت شکنی اینقدر ادامه خواهد داد تا بت شکن شود. دستاوردهای ملت ایران در همه اعصار قابل تقدیر بوده و هست لیکن این سیاسیون هستند که دستاوردی ندارند و کارنامه شان خالیست .سالانه مردم در شرایط بسیار سختی که دولتی ها برایشان ایجاد کرده اند هزاران هزار میلیارد گردش مالی دارند و دولت غیر از بی ثبات کردن بازار با صحبت های نسنجیده و درگیر کردن مردم در پیچ و خم ادارات چه کاری بلد هستند و انجام داده اند.مگر چند درصد تولید در کشور دولتیست؟؟ و چند هزارم درصد کارخانه ها و شرکت ها دولتی هستند.
 • محیا IR ۰۸:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
  0 1
  کلید قلابی، اسباب بازی بود. ما گول خوردیم
 • IR ۰۹:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
  3 0
  کلیدی در کار نبود شکلات بود
 • IR ۰۹:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
  3 1
  روحانی ادم روراستی است امد تا با کلید درهای باز رابسته وهمه را دوقفله کنه شما تصور کردی امده با کلید امریکایی قفلهارا بازکنه اشتباه برداشت شماست
 • a IR ۱۲:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
  1 0
  کلید خزائن خانه های مردم بود اتفاقا به همه هم خورد و تمام حسابهای مردم را خالی کرد به نفع 4 درصدی ها
 • خانی زاده IR ۲۱:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
  0 0
  برای آنکه آن کلیدمال دردیگری بود.
 • IR ۱۰:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۴
  0 0
  سعیدمحمدعزیزعزیزدلم حرفهای دلمرازدی امیدم که بلطف خداوند کریم دراحداف بزرگت پیروزشوی انشاالله

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس