فرار ۷۰ درصد صهیونیست‌ها به پناهگاه در جریان عملیات شمشیر قدس/ رژیم صهیونیستی زیر چتر موشک‌های مقاومت

نماینده حماس در تهران با تأکید بر اینکه نمادهای ارتشی و سیاسی رژیم صهیونیستی زیر چتر موشک‌های مقاومت قرار دارند، گفت: نبرد شمشیر قدس با شمشیر قدرت موشکی مقاومت، ۷۰ درصد صهیونیست‌ها را فراری داد.

به گزارش مشرق، خالد قدومی، با اشاره به شکست‌های پی در پی رژیم صهیونیستی در مقابل جبهه مقاومت، گفت: رژیم صهیونیستی در بحران سیاسی و امنیتی قرار دارد، دلایل مختلفی این بحران‌ها را برای این رژیم جعلی ایجاد کرده است.

نماینده حماس در تهران با تأکید بر اینکه جرائم و جنایات این رژیم کودک کش علیه مردم بی دفاع فلسطین یکی از زیربناهای ایجاد بحران‌های سیاسی و امنیتی  در درون رژیم صهیونیستی است، تصریح کرد: مقاومت جانانه جبهه مقاومت علیه حملات و جنایات این رژیم جعلی تحمیل‌کننده شکست دیگر بر رژیم صهیونیستی بود.

قدومی اظهار داشت: نتانیاهو کسی است که دو سال پیش چهار کابینه در رژیم صهیونیستی تشکیل داد ولی الآن با جرائم زیادی که علیه مردم مظلوم فلسطین انجام داد، خارج از صحنه سیاسی قرار دارد.

نماینده حماس در تهران فساد داخل رژیم صهیونیستی را یکی دیگر از مؤلفه‌های مهم بحران‌ساز در داخل رژیم صهیونیستی برشمرد و تصریح کرد: افراط گرایان تندرو و ظلم آشکار سیاسیون صهیونیستی باعث شده است تا این رژیم صهیونیستی به بن بست بخورد.

نماینده حماس در تهران: نمادهای ارتشی و سیاسی رژیم صهیونیستی زیر چترموشک‌های مقاومت قرار دارند


منصور عباس؛ عنصر عربی خائن در تشکل سیاسی نتانیاهو 

قدومی نتانیاهو را یک مجرم خواند و با تأکید بر اینکه منصور عباس در داخل تشکل‌های حزبی سیاسی نتانیاهو عنصر عربی خائن بود، افزود: این هسته شکننده در نهایت به خروج نتانیاهو از چرخه قدرت در رژیم صهیونیستی شد.

آغازشمارش معکوس پایان عمر رژیم صهیونیستی

نماینده حماس در تهران با اشاره به آغازشمارش معکوس پایان عمر رژیم صهیونیستی این غده سرطانی در جهان اسلام، اضافه کرد: نتانیاهو با وجود پایان عمر سیاسی خود یک مجرم و جنایت‌کار است.

موشک‌های مقاومت با قابلیت نقطه‌زنی و دقت بالا

قدومی در تشریح قدرت موشکی مقاومت فلسطین، از دقت بالا و قدرت نقطه‌زنی موشک‌های مقاومت خبر داد و تصریح کرد: جبهه مقاومت از لحاظ فناوری و تکنولوژی ساخت موشک به پیشرفت‌های خوبی دست پیدا کرده است.

نماینده حماس در تهران: نمادهای ارتشی و سیاسی رژیم صهیونیستی زیر چترموشک‌های مقاومت قرار دارند

نماینده حماس در تهران با تأکید بر اینکه نمادهای ارتشی و سیاسی رژیم صهیونیستی زیر چتر موشک‌های مقاومت قرار دارند، تاکید کرد: نبرد شمشیر قدس با شمشیر قدرت موشکی مقاومت، ۷۰ درصد صهیونیست‌ها را به پناهگاه فراری داد.

گردان عزالدین قسام در تحمیل شکست بر رژیم صهیونیستی نقش داشت

قدومی گفت: جوانان فلسطینی  در قالب گردان عزالدین قسام و سایر جنبش‌های مقاومت با تکیه بر روحیه بالا، شجاعت و مجاهدت در راه خدا در دفاع از اسلام زیر سایه توفیق الهی، موفق شدند شکست بزرگی را به این رژیم جعلی تحمیل کنند و مجاهدت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و دوستان ما در جمهوری اسلامی ایران و دوستان دیگر در منطقه موفق به خلق این پیروزی‌های بزرگ شدند.

وی با تأکید بر اینکه رژیم صهیونیستی نتوانست با زور و جنایت و برخورداری از امکانات مدرن جبهه مقاومت فلسطین را شکست دهد، اظهار داشت: ان‌شاءالله به یاری خداوند نابودی این رژیم جعلی کودک کش نزدیک است. 

منبع: میزان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس