تشدید تدابیر امنیتی

یک روزنامه صهیونیستی نوشت، نیروهای پلیس این رژیم در مسیر راهپیمایی موسوم به پرچم به صورت علنی و مخفی مستقر می‌شوند.

به گزارش مشرق، حدود ۳۰ سال است که صهیونیست‌ها یک راهپیمایی تحت عنوان «راهپیمایی پرچم» در قدس اشغالی برگزار می‌کنند و با در دست گرفتن پرچم رژیم صهیونیستی شعارهایی علیه فلسطینی‌ها سر می‌دهند.

این راهپیمایی هر سال در دهم ماه می یعنی سالروز اشغال قدس شرقی به دست رژیم صهیونیستی برگزار می‌شود اما امسال به دلیل افزایش تنش‌ها در قدس، نبرد «شمشیر قدس» در آن زمان و شلیک هزاران موشک به سمت فلسطین اشغالی، در تاریخ مذکور برگزار نشد و قرار است سه‌شنبه (فردا) برگزار شود.

در همین زمینه رژیم صهیونیستی در راستای آمادگی برای راهپیمایی مذکور تدابیر امنیتی در قدس بویژه در بخش قدیمی آن تشدید کرده است.

خبرگزاری «صفا» به نقل از روزنامه صهیونیستی «معاریو» گزارش کرد، ترس و بیم‌هایی از وقوع درگیری‌های شدید میان صهیونیست‌ها و فلسطینی‌ها وجود دارد.

در ادامه این گزارش آمده، نیروهای پلیس رژیم صهیونیستی به صورت علنی و مخفی در طول مسیر راهپیمایی بویژه در منطقه «باب العامود» مستقر خواهند شد.           

بر اساس گزارش مذکور، رژیم صهیونیستی اعلام کرده که مسیر راهپیمایی را به دقت مورد بررسی قرار داده و برخی مکان‌ها برای استقرار پلیس مشخص شده تا برای هر مورد غافلگیرانه‌ای آمادگی وجود داشته باشد.

رام‌الله و گروه‌های مختلف مقاومت فلسطینی درباره برگزاری این راهپیمایی و عواقب آن به رژیم صهیونیستی هشدار داده‌اند.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس