ماشین

رئیس پلیس راهور شرق استان تهران از تسهیلات ویژه برای ترخیص خودروهای رسوبی توقیفی در پارکینگ‌ها خبر داد.

به گزارش مشرق، سرهنگ علی سلیمانی رئیس پلیس راهور شرق استان تهران ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به منظور پیشگیری از تضییع سرمایه مردم در پارکینگ‌ها، تسهیلات ویژه برای ترخیص خودروهای رسوبی توقیفی در سطح شرق استان تهران از ۱۸ خرداد ماه سال جاری آغاز شد.

وی افزود: با عنایت به اینکه شرایط ویژه مشخص شده برای ترخیص به مدت ۲ ماه است انتظار داریم مالکان یا متصرفان خودروهای توقیفی در پارگینگ‌ها با دست داشتن قبض و مدارک خودرو از جمله سند و مدارک احراز هویت با مراجعه به دفاتر پلیس +۱۰ از این تسهیلات ویژه استفاده کنند.

رئیس پلیس راهور شرق استان تهران خاطر نشان کرد: در تسهیلات پلیس راهور، مالکان خودروها برای ترخیص وسیله نقلیه خود نیاز به گواهینامه و بیمه ندارند.

سلیمانی افزود: طی تمهیداتی که در این طرح در نظر گرفته شده است هزینه نگهداری در پارکینگ‌ها برابر تعرفه سال ۱۳۹۴ محاسبه خواهد شد و همچنین امکان پرداخت خلافی به صورت تقسیط (یک ساله) وجود داشته و جرایمی که به علت دیرکرد ۲ برابر شده‌اند مورد بخشودگی واقع می‌شوند.

وی با بیان اینکه جرایمی که بخشوده می‌شود مربوط به سال ۹۹ به قبل می‌باشد، عنوان داشت: خودروهای شخصی و عمومی که در سن فرسودگی است شامل این طرح نمی‌شود.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس