انتخابات

مردم از وضعیتی که اصلاح طلبان در ۸ سال اخیر به وجود آورده اند گلایه مند هستند و حجاریان و دوستان وی به این گلایه مندی نیشخند زده و مشغول دهن کجی به مردم هستند.

سرویس سیاست مشرق - سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ هم‌زمان با انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی برگزار خواهد شد. در ستون  «صندوقچه انتخابات» به بررسی روزانه اخبار و حواشی انتخاباتی و رصد رسانه‌های داخلی و بررسی رسانه‌های معاند می‌پردازیم.

********

عملیات روانی بانیان وضع موجود از «دیوارکشی در پیاده رو» تا «پیامک حجاب»

همتی و مهرعلیزاده نمایندگان دولت روحانی و به عبارتی نمایندگان بانیان وضع موجود در میان کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری هستند.

همتی و مهرعلیزاده نماینده جریانی است که بجای ارائه برنامه برای رسیدگی به مشکلات و مطالبات جامعه، صرفا در پی ایجاد دوقطبی سازی کاذب در میان مردم هستند؛ همان جریانی که پیش از این برجام را حلال تمامی مشکلات و از جمله آب خوردن مردم نامید...

«نارنجک دودزای» حجاریان و رفقا وسط انتخابات/ تسویه حساب حامیان مفسدان اقتصادی با رئیسی

این طیف همان طیفی است که در سال ۹۶ مدعی بود که اگر رئیسی در انتخابات پیروز شود، در پیاده رو میان مردان و زنان دیوار خواهد کشید. حالا همان طیف به رئیسی خرده می گیرد که چرا از کارخانه ها بازدید می کنی و کارگران را به سر کار برمی گردانی و چرا در مقابل رانت خواران خط قرمز نداری و...

همتی و مهرعلیزاده در مناظره اول و دوم تلاش کردند که مسئله «پیامک به بانوان بدحجاب» را به دستاویزی برای دوقطبی سازی تبدیل کرده و طرف مقابل را محکوم کنند. حال اگر از این بگذریم که اصلا طرح پیامک کشف حجاب با درخواست نیروی انتظامی و موافقت وزیر کشور اجرا شد نه قوه قضائیه!، باید به عملیات روانی بانیان وضع موجود توجه کنیم.

«نارنجک دودزای» حجاریان و رفقا وسط انتخابات/ تسویه حساب حامیان مفسدان اقتصادی با رئیسی

همتی و مهرعلیزاده نماینده جریانی است که خسارت محض برجام، خسارت هنگفت دلار ۴۲۰۰ تومانی، فساد صندوق ذخیره فرهنگیان و خسارت توتال و کرسنت را به مردم تحمیل کرد و از مدیران نجومی حمایت کرد.

یک سوال؛ اکنون دغدغه چند درصد جوانان عزیز ایرانی، پیامک حجاب است!؟ پیامک حجاب برای جوانان دغدغه است یا اشتغال و مسکن و ازدواج و تحصیل و معیشت و...

همان طیفی که استعداد جوانان ایرانی را در حد آبگوشت بزباش و قرمه سبزی می بیند و به خانه نساختن برای مردم افتخار می کند، همان طبقه ای است که خود را شهروند درجه یک و عموم مردم جامعه را شهروند درجه دو می داند و همین طیف با کلیدواژه هایی از جمله دیوارکشی در پیاده رو و پیامک حجاب در پی انحراف و تشویش اذهان عمومی است.

«نارنجک دودزای» حجاریان و رفقا وسط انتخابات  

«سعید حجاریان» نائب رئیس شورای شهر منحله اول و از دستگیرشدگان فتنه ۸۸ و از حامیان دولت روحانی، با اشاره به مناظره دوم انتخابات در توئیتی نوشت: «فضای انتخابات ۱۴۰۰ را با فضای دوره های دیگر مقایسه کنید. نظارت استصوابی باقیمانده است، چند نامزد حاضر هستند، مناظره هم داریم، اما جامعه بی تفاوت است. مردم آب به آسیاب دشمن نریخته اند، آن را به تنور انتخابات ریخته اند».

مسئله طیف تندرو اصلاح طلب، اصلا نظارت استصوابی نیست، بلکه مسئله اصلی این طیف، ناکارآمدی، سوءمدیریت، نداشتن طرح و برنامه برای اداره کشور و بی توجهی نسبت به منافع ملی و عزت مردم ایران است.

نشان به آن نشان که شورای شهر اول تهران- به نائب رئیسی سعید حجاریان- در شرایطی روی کار آمد که در پروسه ثبت نام کاندیداها و برگزاری انتخابات، هیچ خبری از نظارت استصوابی شورای نگهبان نبود.

«نارنجک دودزای» حجاریان و رفقا وسط انتخابات/ تسویه حساب حامیان مفسدان اقتصادی با رئیسی

در آن مقطع اصلاح طلبان، شورای شهر اول را به صورت کامل در اختیار گرفتند. اما جنگ قدرت در داخل شورا و فساد مالی شهردارهای وقت تهران- که با رای شورای شهر تمام اصلاح طلب انتخاب شده بودند- و حواشی روزافزون اعضای شورا و بی اعتنایی مطلق به مطالبات و مشکلات مردم در شهر تهران در نهایت موجب شد که شورای شهر اصلاح طلب تهران توسط دولت خاتمی منحل شود.

اگر اظهارنظر افراطیون اصلاح طلب درباره نظارت استصوابی و نسبت آن با شایسته سالاری و کارآمدی صحیح بود، باید شورای شهر اول تهران که امثال حجاریان در آن حضور داشتند، به یک الگوی بی نظیر از کارآمدی و رسیدگی به امور مردم در میان افکارعمومی تبدیل می شد.

حالا لازم نیست خیلی هم به سالهای گذشته رجوع کنیم. همین شورای شهر پنجم تهران که هر ۲۱ عضو آن از لیست امید(به سفارش محمد خاتمی) به شورا راه یافتند، بارها از سوی فعالین اصلاح طلب به عنوان مصداق ناکارآمدی، عدم آشنایی با مسائل شهری و سیاسی کاری معرفی شده است.

در انتخابات شورای شهر پنجم تهران هیچ خبری از نظارت استصوابی شورای نگهبان نبود. این شورا از تابستان ۹۶ تاکنون بر سر کار بوده است و ۳ شهردار برای تهران انتخاب کرد.

اگر ادعای حجاریان و همفکران وی درباره نظارت استصوابی صحیح بود، الان باید شورای شهر پنجم تهران به نمادی ویژه از کارآمدی و خدمت رسانی به مردم تبدیل می شد؛ آیا اکنون شورای شهر پنجم تهران در نزد افکارعمومی همین جایگاه را دارد!؟

مردم چه ذهنیتی درباره «محمدعلی نجفی» شهردار منتخب شورای شهر پنجم تهران دارند!؟ از نیمه سال ۹۶ تاکنون «کلید شهر تهران» در دست دوستان حجاریان بوده است. اصلاح طلبان در «کلیدداری پایتخت» چه کارنامه ای دارند!؟

مطرح کردن موضوع نظارت استصوابی توسط حجاران و رفقا، صرفا نقش نارنجک دودزا را دارد. ابزاری پر سر و صدا برای انحراف افکار عمومی از مسائل اصلی.

حجاریان و دوستان وی در طیف افراطیون اصلاح طلب هیچ نسبتی با «مسئولیت پذیری» ندارند. این طیف صدالبته هیچ اعتقادی به «جمهوریت» هم ندارد. نگاه کابسکارانه و دیکتاتورمأبانه این طیف موجب شده است که علیرغم «دِروکردن صندلی های مدیریتی در دولت روحانی»، اکنون بجای پاسخگویی به افکارعمومی، از ترفند «فرار به جلو» استفاده کرده و شراکت خود در وضع موجود را از بیخ و بن منکر شده اند و انتخابات و جمهوریت را به تمسخر گرفته اند.

مردم از وضعیتی که اصلاح طلبان در ۸ سال اخیر به وجود آورده اند گلایه مند هستند و حجاریان و دوستان وی به این گلایه مندی نیشخند زده و مشغول دهن کجی به مردم هستند.

تسویه حساب حامیان مفسدان اقتصادی با رئیسی

پیش از این تحلیلگران بارها تاکید کرده بودند که رسیدگی به پرونده اقتصادی دانه درشت ها و مفسدان کلان اقتصادی- آن هم بدون هیچ خط قرمزی در دوران ریاست سید ابراهیم رئیسی بر قوه قضاییه، بدون هزینه نخواهد بود.

کاملا مشخص بود که کارنامه رئیسی قطعا موجب هجمه گسترده نزدیکان مفسدان دانه درشت و رسانه های معاند به وی خواهد شد. حالا کاندیداهای منتسب به اصلاح طلبان در یک هم افزایی ویژه با رسانه های معاند و جریان های وابسته به مفسدان اقتصادی، به بهانه انتخابات ترور شخصیت سید ابراهیم رئیسی را کلید زده اند.

در همین راستا همزمان با هجمه ناجوانمردانه نامزدهای اصلاح طلب علیه رئیسی در مناظره انتخاباتی، BBC هم از قافله عقب نمانده و توپخانه خود را به سمت رئیسی نشانه رفته است.

«نارنجک دودزای» حجاریان و رفقا وسط انتخابات/ تسویه حساب حامیان مفسدان اقتصادی با رئیسی

در همین رابطه BBC در گزارشی با عنوان «مدرک تحصیلی ابراهیم رئیسی؛ شش کلاس یا دکترا؟» نوشت: «ماجرای مدرک تحصیلی ابراهیم رئیسی، نامزد انتخابات ریاست جمهوری ایران، پس از سخنان محسن مهرعلیزاده نامزد دیگر، در جریان مناظره تلویزیونی خبرساز شد».

رسانه ملکه انگلیس در ادامه این گزارش، مدرک سید ابراهیم رئیسی را با مدرک حسین فریدون مقایسه کرده است.

رئیسی تاکنون چندین بار درباره مدرک تحصیلی خود توضیحات مستند ارائه داده است. اما کاندیداهای اصلاح طلب در کنار رسانه های معاند و وابستگان مفسدان اقتصادی اصرار دارند که این سوژه در صدر اخبار باقی بماند؛ چرا؟

«نارنجک دودزای» حجاریان و رفقا وسط انتخابات/ تسویه حساب حامیان مفسدان اقتصادی با رئیسی

برای اینکه احیای ۲ هزار واحد تولیدی و بازگشت هزاران کارگر به سر کار در دوران ریاست رئیسی، دیده نشود. برای اینکه حجم بالای عفو و تخفیف مجازات زندانیان در دوران ریاست رئیسی دیده نشود؛ برای اینکه سفرهای استانی و بازدیدهای میدانی و گفت و گوی رودر روی سید ابراهیم رئیسی با مردم به چشم نیاید.

افشاگری زاکانی از تخلف ۱۲۰۰ میلیارد تومانی دولت روحانی

«علیرضا زاکانی» کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در مناظره دوم گفت: «قبل از عید، یک روز قبل از تعطیل ۱۲۰۰ میلیارد تومان از بانک دولتی به بانک خصوصی به طور خلاف منتقل می‌شود، یعنی در مجموعه تحت نظارت بانک مرکزی. آقای همتی حوزه مدیریتی خود در بانک مرکزی را نتوانستید مدیریت کنید».

«نارنجک دودزای» حجاریان و رفقا وسط انتخابات/ تسویه حساب حامیان مفسدان اقتصادی با رئیسی

زاکانی در بخش دیگری از اظهارات خود خطاب به همتی گفت: «اگر ما کاندیدای پوششی هستیم شما کاندیدای روکشی هستید! به کسانی که یادتان میدهند چه حرفایی بزنید بگویید ما مشتشان را باز میکنیم».

وی در این مناظره گفت: «بدترین پیامک برای مردم، پیامک اقساط بانکی است».

حمله رسانه سعودی-انگلیسی  به سعید جلیلی

رسانه «سعودی- انگلیسی» ایندیپندنت فارسی در گزارشی با عنوان «سعید جلیلی، متولد کوی طلاب سوار بر آسانسور قدرت» نوشت: «درباره مذاکرات هسته‌ای بی‌حاصل سعید جلیلی در دوران دبیری شورای عالی امنیت ملی صدها نقل و شرح وجود دارد. شاید مشهورترین تصویر در دوره شش‌ساله مذاکرات جلیلی، اصرار او به حمل چمدان‌هایش پس از رسیدن به فرودگاه محل مذاکره باشد».

این رسانه ضدایرانی در ادامه نوشت: «مذاکرات هسته‌ای در این دوره به اندازه همین تصویر عجیب و غریب بود. روایت‌ طرف‌های غربی از مذاکره با جلیلی آن است که او اساسا دانشی در مورد مذاکره نداشت. تیم ایرانی با تصمیم‌های ناگهانی و با متن‌هایی پر از غلط نگارشی مذاکره می‌کردند و آنچه در جلسات رخ می‌داد یک بیانیه‌خوانی ملال‌آور و بی‌حاصل بود».

«نارنجک دودزای» حجاریان و رفقا وسط انتخابات/ تسویه حساب حامیان مفسدان اقتصادی با رئیسی

این سایت ضدایرانی از جمله حامیان اصلی تحریم مردم ایران- و از جمله تحریم داروی کودکان مبتلا به بیماری خاص- است و همیشه پای ثابت تحریک مردم به آشوب و التهاب خیابانی بوده و همواره از التهاب بازارها و از جمله گرانی دلار در ایران استقبال کرده است.

این سایت ضدایرانی همواره تلاش کرده تا مولفه های قدرت ایران از جمله توان موشکی و قدرت منطقه ای را از کار انداخته و معتقد است که ایران از هیچ دانشی از جمله دانش هسته ای نباید بهره ببرد و همواره در موضع ضعف قرار داشته و به لقمه راحت الحلقومی برای کشورهای سلطه گر تبدیل شود.

حالا همین رسانه همزمان با دفاع همه جانبه از تحریم های ضدایرانی، مذاکرات دوره جلیلی را زیر سوال می برد.

وزارت خارجه باید یک تاجر موفق بین المللی باشد

«امیر حسین قاضی زاده هاشمی» کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در جمع بندی نهایی برنامه های خود در مناظره دوم انتخاباتی گفت: «اقتصاد ما باید درون زا باشد اما باید به شدت برونگرا هم باشد. اقتصاد مقاومتی هم دقیقا همین است. وزارت خارجه باید منافع ملی و منافع اقتصادی تامین کند. به اعتقاد من وزارت خارجه باید یک تاجر موفق بین المللی باشد و سفارت ما محل انعقاد قراردادهای تجاری باشد».

قاضی زاده هاشمی افزود: «ما ۱۵۰۰ شرکت دولتی داریم که خانه خلوت دولت هاست. هر کس پیروز می شود افراد ستادش را آن جا به صورت پنهان وارد می کند و حتی دیوان محاسبات هم نتوانست رسیدگی کند. ما ولی طرح شفافی داریم تا با قضاوت اساتید دانشگاه افرادی را برای این شرکت ها انتخاب کنیم».

«نارنجک دودزای» حجاریان و رفقا وسط انتخابات/ تسویه حساب حامیان مفسدان اقتصادی با رئیسی

وی در ادامه گفت: «روی سخن من با جوانان است. جوانان منتقد وضع موجود. جوانانی که از دعوای اصولگرا و اصلاح طلب خسته هستند و می خواهند کشورشان را آباد و مقتدر ببیند. دولت سلام دولت نسل نو است. دولت سلام فراتر از حزب و جناح است. ما آمده ایم بگویم ما نسل جانشین هستیم. ما می خواهیم همه صالحان را به کار بگیریم از هر جناحی تا بعضی ها را از سفره انقلاب بلند کنیم و سفره انقلاب را بتکانیم».

با دولت های خواب آلوده خداحافظی می‌کنیم

«محسن رضایی» نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری در دومین مناظره انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: «امید زمانی تحقق می‌یابد که ما یک انرژی جدیدی را در جامعه آزاد کنیم و از دولت های خواب آلوده ای که شب می خوابند و بعد قیمت بنزین را چند برابر می کنند،   مردم هم که توجیه نشده اند و در خیابان ها می ریزند و آن مشکلات برای مردم به وجود می آید. ما با دولت های خواب آلوده خداحافظی می کنیم».

رضایی افزود: «من به شما قول می دهم سال ۱۴۰۰، سال گشایش در آینده ایران و آغازی جدید است. امسال به نام مبارک حضرت ولی عصر منتسب شده و من مطمئن هستم ملت ایران با مشکلات خداحافظی خواهند کرد. "ان مع العسر یسری»".».

«نارنجک دودزای» حجاریان و رفقا وسط انتخابات/ تسویه حساب حامیان مفسدان اقتصادی با رئیسی

وی در ادامه گفت: «طرحی که برای رفع محرومیت در زندگی مردم در پیش گرفتم تحت عنوان طرح کفایت زندگی یا ایران بدون فقیر که از پنج محور تشکیل می شود را طراحی کردم. اولین مسأله یارانه ۴۵۰ هزار تومانی و مسأله دوم مسکن سهل و ارزان و مسأله سوم پرداخت حقوق نقد خانه داری به بانوان خانه دار و چهارم کسب و کار خانگی و پنجم سهام صندوق صنعت نفت ملی ایران است».

مطلبی که درباره صالح و اصلح در رسانه ها منتشر شد اعتبار ندارد

درپی درج استفتائی از حضرت آیت الله خامنه‌ای در برخی صفحات رسانه‌های اجتماعی، روابط عمومی دفتر مقام معظم رهبری اعلام کرد که هر متنی که حاکی از نوعی ورود در انتخابات باشد از طرف دفتر مردود و بی اعتبار است. مطلبی نیز که اخیراً درباره صالح و اصلح عنوان شده است، اعتبار ندارد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 35
 • در انتظار بررسی: 2
 • غیر قابل انتشار: 3
 • IR ۱۴:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۹
  40 3
  حجاریان ببشتربدردسیرک میخوره
  • IR ۱۵:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۹
   1 12
   چطور؟
  • IR ۱۶:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۹
   14 1
   متأسفانه بار دیگر نامزدهای اصلاح طلبان تهوع آور برای برنده شدن در انتخابات، بر جهالت رأی دهندگان جاهل سرمایه گذاری کرده اند! و دلخوشند به حمایت شدن از سوی قوم گرایانی که قومیت را بر ملیت ترجیح می دهند و زن سالارانی که نگاه اسلام به زن را نمی پذیرند و دین گریزان و دین ستیزانی که متأثر از فرهنگ منحط غربی هستند و خلاصه تمام کسانی که با دین، ولایت فقیه و میهن دوستی زاویه دارند بدون آن که نظر اصلاحی برای شان داشته باشند در رصد انتخاباتی اصلاح طلبان تهوع آور هستند! ضمن آن که در تبلیغات شان امر به منکر و نهی از معرف را ملاک کار خود قرار داده اند!
  • قریشی IR ۲۱:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۹
   6 3
   من این ابله رو می بینم احساس می کنم یه نفره که سندروم داون داره و همیشه آب از لب و لوچه ش میچکه!
  • DE ۰۱:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۰
   4 0
   مهر علیزاده از هلند دکترا ندارد و بابت ادعای دروغ داشتن مدرک دکترا و فریب دادن مردم باید محاکمه و مجازات شود.
  • IR ۰۲:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۰
   8 0
   منم حالم ازش به هم میخوره ولی حواسمون باشه که نسبت دادن ایشون به سندروم داونی های عزیز میتونه باعث ناراحتی اونایی بشه که عزیزاشون این مشکلات رو دارن این عزیزان تحت فشارن و زود قلبشون میشکنه البته میدونم قصد شما این نبود
 • FR ۱۴:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۹
  21 1
  بنظرم با دانستن عمق ادعای مهر علیزاده در مورد تحصیلات آقای رییسی که بنحوی مربوط به روحانیت میشد نباید جز با لبخند تمسخر پاسخی به آن داده میشد ... تعجب میکنم که هنوز در این باره گفتگو میشود
  • IR ۱۵:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۹
   18 1
   رسوایی جدید برای کاندیدای مدعی،مهرعلیزاده دکتری مهندسی اقتصاد ندارد علی تاجرنیا سخنگوی ستاد مهرعلیزاده در این‌باره به خبرگزاری فارس گفت که مهرعلیزاده دارای دکتری مدیریت مالی از دانشگاه تهران است. درمورد مدرک مهندسی اقتصاد از دانشگاه هلند نیز نتوانستند از مدرک دکتری خود به دلیل مسئولیت در دولت اصلاحات دفاع کند، بنابراین مدرک دکتری او نیمه‌‌تمام باقی ماند.»
  • IR ۱۶:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۹
   9 0
   نخبگان ایرانی ساکن امریکا و اروپا به سخنان مهرعلیزاده و همتی اعتراض کردند و تاکید کردند که در دام رفتارهای پوپولیستی نخواهند افتاد.
 • IR ۱۵:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۹
  29 0
  مردم به هیچ عنوان به همتی و مهر علی زاده و رضایی رای ندهند که مملکت از این دولت هم بدتر می شود
 • IR ۱۵:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۹
  33 1
  ابراهیم رئیسی با اختلاف رای زیاد رئیس جمهور دولت سیزدهمه
 • IR ۱۵:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۹
  38 0
  راست میگن حجاریان یهودی مخفی است ؟
 • علی ولی خداست .عبا دالله IR ۱۶:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۹
  5 27
  شما عزیزان در جناح راست چگونه رو تون می شه از مردمی حرف بزنید بس گنید منافق بازی را اگر ملت برای شما مهم است بفر مایید ان هشتصدمیلیارد دلار را چه کار کردین چرا به ملت نرسید مرگ بر منافق مرگ بر دو رویی مرگ بر امریکا ببخشید اونی که به درد سیرک می خوره توی انسان نمک نشناسی بودن شما ها بخاطر تلاشهای شبانه روزی حجاریان در دهه شصت است منافق ان زمان هم با منافقین چون تو مبارزه می کرد
  • IR ۱۶:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۹
   22 2
   خفه شو.....
  • IR ۱۶:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۹
   9 1
   800 میلیارد دلار دروغی بود که هرگز اثبات نشد.
  • IR ۱۶:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۹
   10 0
   جناح چپ با دلار 32000 تومانی و سکه 16 میلیونی و پراید 160 میلیونی و تورم 1000 درصدی و بیچاره کردن مردم چطور روتون میشه از مردم حرف بزنید ؟!
  • IR ۱۶:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۹
   23 1
   شما با اون حجاریان و خاتمی و بقیه خائنین مملکت رو به این روز انداختید
  • IR ۱۶:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۹
   4 0
   ...اصلاحاتی....
  • IR ۱۷:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۹
   6 0
   والا خوب روتون میشه حرفم بزنید، شمایی که توانتون در حد پوشک هم نیست
  • IR ۱۸:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۹
   8 0
   چپ و راست دیگه تموم شد. الان دوگانه وطن فروش و وطن پرست است ی نیگاه به نامزد ها بنداز با کلید واژه هاشون تا متوجه بشی...مرگ بر چپ و راست بی ولایت،درود بر چپ و راسن با ولایت
  • IR ۱۸:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۹
   6 0
   بودن مردم ایران مدیون خون شهیدان و خون سردار شهیدمون حاج قاسم سلیمانی و وجود بزرگ رهبری چون حضرت آقاست نه وجود انسان های ناچیزی چون حجاریان و امثالهم
  • IR ۱۹:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۹
   5 0
   تو عمدا که حجاریان کثیف مزدور بحران ساز را به خلاف معرفی می کنی چون ماموریت داری
 • IR ۱۷:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۹
  7 1
  ظاهراً باز هم اصلاح طلبان تهوع آور به جهل جماعت زن سالاران غرب زده و قوم گرایان بازیچه دست اجانب و دین گریزان و دین ستیزان و هنرگندان شهره امیدوار شده اند تا شاید با جذب کردن رأی ضعیف ترین آحاد جامعه از لحاظ فرهنگ و معنویت بتوانند بار دیگر قوه مجریه کشور را تصرف کنند و کشور را آن گونه که مزدورانه متعهد شده اند، نابود کنند!
 • IR ۱۷:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۹
  4 5
  تو کی هستی که تعیین تکلیف کنی . رای من رضایی با برنامه با دانش و پاک دست با کارنامه ای درخشان .
  • IR ۲۱:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۹
   2 1
   معلومه اندازه ارزن نمی فهمی فقط رئیسی بهترین است اگر می خواهید از این وضع بیرون بروید رئیسی هرکس وعده های همچون وعده 100 روزه داد هول نشید
 • جعفر IR ۱۸:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۹
  5 1
  رییسی انسان صالحی هست خدا حفظش کند ر...ی مفسد هست
 • IR ۱۹:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۹
  5 1
  مشرق عزیز چرا تصویر منحوس خاتمی باغی وحجاریان مزدور کدخدا ومهرعلزاده را میزنی حالم به هم خورد
 • DE ۱۹:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۹
  7 0
  اصلاحاتچی ها در سه دهه با منافق بازی اینهمه میزو سمت تسخیر کرده و پای هر سندی امضاءو مهرهایی که کوبیدند نمیتونن به این راحتی بشهادت تاریخ اسناد دولتی منکر شوند. با منافق بازی نمی تونن از مسئولیت فردی و قانونی خود در مقابل تصمیم های غلط و دنیا پرستانه قبیله ای خود از مقابل حقوق حقه مردم ایران فرار کنن،
 • جعفر IR ۲۰:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۹
  7 1
  جانم فدای حضرت آقا خامنه ای
 • احمد IR ۲۱:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۹
  8 1
  شش کلاسی که آقای رئیسی خونده، به مراتب از دکترایی که روحانی از انگلیس گرفته بدرد بخورتر هست. دکترای افتخاری خاتمی که اصلا هیچی.
  • DE ۱۴:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۰
   4 0
   کجا شش کلاس عمو چرا دکتری ایشان در دانشگاه و دفاعیات ایشان را نمیبینید .مینوشتی دکتری ایشان که بحق مستند است و همه میتوانند دروس و تز و کتابهای ایشان را ببینند از مدارک اتینا متینای این دونفر خیلی بالاتره
 • DE ۰۱:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۰
  2 0
  مهر علیزاده از هلند دکترا ندارد و بابت ادعای دروغ داشتن مدرک دکترا و فریب دادن مردم باید محاکمه و مجازات شود.
 • DE ۱۰:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۰
  5 4
  «نارنجک دودزای» حجاریان و رفقا وسط انتخابات .اصولا نارنجک دود زا فقط دودزاست ولی نارنجک اصلاح طلبکاران منظور دودزای اصلاح تبه کاران بو زا هم هست گندش همه جا را گرفته و ملت را خفه کرده . یواش یواش باید نام اصلاحات را با پیشوند گلاب به روتون اصلاحات نوشت .
 • IR ۱۰:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۰
  4 1
  اقایان مهر علیزاده و همتی بعنوان نمایندگان جریان اصلاحات برای جلب رای حاضرند ارزشهای دینی و ملی و انقلابی را زیر پا بگذارند . مگر دنیا چقدر ارزش و ماندگاری دارد که انسان دین و اخرت خود را برای ان بفروشد و تباه کند ؟
 • احمد IR ۱۱:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۰
  1 0
  آقا سعید شماهم آب به اونجایی بریز که میسوزه !

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس