عملیات ضد تروریستی ارتش عراق در حومه بغداد/ بازداشت چند تکفیری

نظامیان ارتش عراق بامداد امروز یکشنبه طی عملیاتی در حومه پایتخت این کشور تواستند شماری از عناصر تکفیری را شناسایی و بازداشت کنند.

به گزارش مشرق به نقل از الفرات نیوز، سلسله عملیات های ضد تروریستی ارتش عراق علیه بقایای عناصر تکفیری داعش در نقاط مختلف این کشور همچنان ادامه دارد.

بر اساس این گزارش، نیروهای عراقی مواضع بقایای تکفیریها در حومه بغداد، پایتخت این کشور را هدف قرار دادند. به دنبال این عملیات، تعدادی از مواضع تکفیریها منهدم شد.

نیروهای عراقی در جریان عملیات مذکور موفق شدند شماری از عناصر تکفیری داعش را شناسایی و آنها را بازداشت کنند. پیشتر نیز ارتش عراق تعدادی از تکفیریها را در بغداد دستگیر کرده بود.

این درحالی است که بامداد امروز نیز نیروهای امنیتی عراق از خنثی سازی یک عملیات تروریستی در استان دیالی خبر دادند. یک ترویست داعشی قصد داشت با وارد کردن موتور سیکلت بمب گذاری شده به استان دیالی و مستقر کردن آن در یکی از خیابان‌های «بعقوبه» غیرنظامیان را هدف قرار دهد.

افزون بر این، طی هفته‌های گذشته نیز نیروهای عراقی موفق شدند تعدادی از تونل‌های متعلق به تروریست‌های تکفیری داعش را کشف و آنها را تخریب کنند.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha