کد خبر 1213937
تاریخ انتشار: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۸
بورس نمایه

خالص سفارشات فروش سهام به ۶هزار و ۲۸۰میلیارد تومان می‌رسد. «محصولات غذایی و آشامیدنی» کم اقبال‌ترین صنعت امروز بود و گفتنی است حجم صف فجام به ۶.۳درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

به گزارش سرویس بورس مشرق، در ساعت ۹ و ۳۰دقیقه جمع صف‌های خرید حدود ۳۰۵میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش ۶هزار و ۵۸۵میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات فروشی که در سیستم معاملات ثبت شده به ۶هزار و ۲۸۰میلیارد تومان می‌رسد.

تا این ساعت بیشترین عرضه در صفوف فروش «وآیند»، «تپکو» و «کویر» به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام بانک آینده ۲۸۰میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد. بیشترین تقاضا نیز در صفوف خرید «وسپهر»، «سیتا» و «باران» در نوبت انتظار است.

بیشتر بخوانید:

نقشه بورس امروز براساس ارزش معاملات+عکس

ارزش ۱۰صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع ۲۷۰میلیارد تومان (۸۹درصد کل) و ۱۰صف فروش برتر هزار و ۳۸۰میلیارد تومان (۲۱درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۷نماد و حجم صف‌های فروش در ۱۹۱نماد بیش از ۱۰میلیارد تومان بوده است؛ گفتنی است حجم صف فرآورده‌های غذایی و قند تربت‌ جام‌ فجام به ۶.۳درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

«محصولات غذایی و آشامیدنی» کم اقبال‌ترین صنعت امروز با خالص سفارش فروش ۵۴۵میلیارد تومان است و پس از آن گروه «فلزات اساسی» قرار دارد که برآیند سفارشات فروش آن ۵۱۵میلیارد تومان می‌شود.  همچنین در طرف دیگر معاملات تقاضای چشمگیری وجود ندارد.

این جدول حدود ۲۱درصد از ۶هزار و ۸۹۰میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع ۴۹۰میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن ۱۴۰۹درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به هفت هزار و ۳۸۰میلیارد تومان خواهد رسید.

سنگین ترین صف های خرید و فروش سهام +جدول

سنگین ترین صف های خرید و فروش سهام +جدول

منبع:اقتصادآنلاین

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس