رهبر انصارالله: سیاست همیشگی دشمن صهیونیست، سیاست جنایت در برابر امت اسلامی است

رهبر جنبش انصارالله یمن در سخنانی به مناسبت روز جهانی قدس گفت که رفتار و سیاست ثابت رژیم صهیونیستی در برابر امت اسلامی به خصوص ملت فلسطین، بر مبنای کشتار و جنایت است.

به گزارش مشرق، «سید عبدالملک الحوثی» رهبر جنبش انصارالله یمن پنجشنبه شب در سخنانی به مناسب روز جهانی قدس عنوان کرد که جنگ دشمن صهیونیست با ما یک جنگ همه جانبه و راهبردی است که از طریق آن می‌خواهد همه قدرت مادی و معنوی امت اسلامی را بگیرد.

بیشتر بخوانید:

دولت سعودی باید منافع خود را به منافع اسرائیل مقدم بداند

وی افزود: ملت عزیز یمن مایه ناراحتی و نگرانی صهیونیست‌ها است و آنها نیز از توسعه توان نظامی این کشور نگران هستند، زیرا این قدرت نظامی توأم با آگاهی و ثبات قدم است.

رهبر انصارالله تصریح کرد: امیدوارم حضور فردا (جمعه) امت مسلمان همانند سال‌های گذشته با افتخار برگزار شود؛ حضوری که وابستگی قرآنی مردم ما را نشان می‌دهد.

سید عبدالملک الحوثی تصریح کرد: صهیونیست‌ها سخت تلاش می‌کنند تا ملت ما را از داشتن توانایی‌های نظامی منع کنند و این توانایی‌های نظامی همان چیزی است که باعث دلخوری دشمن صهیونیست از ایران و ملت یمن و موجب نگرانی آن درباره زرادخانه‌های حزب الله و مجاهدان فلسطینی شده است.

رهبر جنبش انصارالله یمن خاطر نشان کرد، سیاست همیشگی دشمن صهیونیست، سیاست جنایت در برابر امت اسلامی است و رفتار ثابت رژیم صهیونیستی در برابر امت اسلامی به خصوص ملت فلسطین، بر مبنای کشتار و جنایت است.

وی ادامه داد: صهیونیست‌ها برای گسترش فساد در همه زمینه‌ها تلاش می‌کنند که مهمترین آن ترویج فساد اخلاقی است که منجر به تجزیه خانواده‌ها و جوامع می‌شود و از  این طریق روحیه معنوی امت را هدف گرفته است.

رهبر انصارالله تصریح کرد: رژیم صهیونیستی از طریق مزدورانش تلاش می‌کند ما را به یک امت گمراه در همه زمینه ها تبدیل کند و عقاید و باورهای گمراه کننده را در امت اسلامی رواج دهند.

سید الحوثی اظهار داشت که صهیونیست‌ها در مراکز تحقیقاتی خود روی اطلاعات گمراه کننده علیه امت اسلامی کار می‌کنند و برخی از رژیم حاکم عربی نیز به آنها اعتماد می کنند و از آنها مشاوره های نادرست دریافت می کنند.

رهبر انصارالله یمن تأکید کرد که صهیونیست‌ها می‌خواهند قطب نمای دشمنی در منطقه را به سمت ایران بچرخانند تا این قطب نما به سمت خودشان برنگردد.

وی تأکید کرد که صهیونیست ها به ما به عنوان انسان واقعی نگاه نمی‌کنند و حتی دروس و برنامه‌های تحصیلی آنها برای آموزش و تربیت کودکان بر اساس دشمنی با امت ماست.

رهبر انصارالله گفت: دشمن اسرائیلی فقط دشمن مانند بقیه دشمنان نیست بلکه طبق آیات قرآن کریم، دشمن ترین دشمنان امت مسلمان هستند.

سید عبدالملک الحوثی افزود: رژیم صهیونیستی بر اساس جنایات و نسل کشی دسته جمعی ایجاد شده و فجیع ترین کشتارها را علیه ملت فلسطین و امت اسلامی مرتکب شده است.

منبع: تسنیم

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس