کد خبر 1211700
تاریخ انتشار: ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۰
چرا پالایشی یکم را در پرتفو نمی‌بینیم؟

صندوق پالایش یکم، دومین روز معاملاتی هفته را نیز قرمز به پایان رساند و در پایان معاملات ارزش هر واحد صندوق پالایش‌یکم با احتساب ۳.۸۵ درصد افت نسبت به روز معاملاتی قبل به ۷۰ هزار و ۲۰۰ ریال رسید.

به گزارش سرویس بورس مشرق، امروز صندوق پالایش یکم همانند روز معاملاتی گذشته منفی آغاز بکارکرد و با صف فروش همراه بود و در پایان قرمزپوش به اتمام رسید و با کاهش ۳.۸۵ درصدی همراه شد و در مجموع تاکنون حدود ۳۱ درصد ضرر برای خریداران اولیه به همراه داشته است.

شتران (شرکت پالایش نفت تهران) افت ۱.۰۶ درصدی و شپنا (پالایش نفت اصفهان) ۱.۱۲ درصد افت و شبریز (پالایش نفت تبریز) ۰.۹۷ درصد کاهش، شبندر (شرکت پالایش نفت بندر عباس) افت ۱.۸۳ درصدی را تجربه کردند.

ارزش پالایشی یکم ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

امروز یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ معاملات سهم پالایش قیمت پایانی هر واحد از پالایش یکم با افت ۳.۸۵ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۷ هزار و ۲۰ تومان معامله شد تا ارزش ۵۰۰ واحد از دومین ETF دولتی به ۳ میلیون و ۵۱۰ هزار تومان کاهش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از پالایش یکم با کاهش ۴ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۷ هزار و ۹ تومان معامله شد.

این در حالی است که هر واحد از این صندوق به متقاضیان به قیمت ۱۰ هزار تومان و در مجموع ۵۰۰ واحد از آن به قیمت ۵ میلیون تومان فروخته شده بود.

ارزش روز پالایشی یکم در ۱۴۰۰/۲/۱۲ +جدول

منبع:نبض بورس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha