پیروز رقابت نوروزی احسان علیخانی، علی ضیا و مهران مدیری که بود؟

برنامه های «عصر جدید» با اجرای احسان علیخانی، «فرمول یک» با اجرای علی ضیا و «دورهمی» با اجرای مهران مدیری موفق‌ترین برنامه‌های سیما در لحظه تحویل سال ۱۴۰۰ بودند.

به گزارش مشرق، دیگر یک امر بدیهی است که باکس نوروز یا تحویل سال فرصتی ویژه و طلایی برای جذب و افزایش مخاطب تلویزیون است و تلویزیون می‌تواند با طراحی یک کنداکتور ویژه و چیدمان درست مخاطب را در ایام نوروز و حتی بعد از آن درگیر خود کند؛ فرصت ویژه‌ای که بارها با دست کم گرفتن مخاطب به این مثل «آفتابه لگن هفت دست شام و ناهار هیچی» تبدیل شده و هزینه‌های فراوان برای دکور و مهمانان تنها به هیاهویی پوچ تبدیل شده است.

امسال البته برنامه‌سازان در شبکه‌های مختلف تلاش کردند غیر از دکورهای شیک و جلوه‌گرانه سراغ طراحی‌های بیشتر در محتوا هم بروند که البته هنوز هم نمی‌توان عنوان برنامه‌هایی خلاق با ایده‌هایی بکر را به هیچ‌یک از این برنامه‌ها نسبت داد. اما قطعاً در همین وانفسای سختی برنامه‌سازی، تولید و حتی نبود ایده‌های ناب برخی با جذابیت‌های بیشتری دست به کار شدند و از برنامه‌های روتین خود فراتر رفتند.

در زیر با مرور تدارک هر شبکه و برنامه تحویل سال آن به نکات مهم هر یک از این برنامه‌ها می‌پردازیم.

این میان می‌توان با در نظر گرفتن طراحی‌های ویژه دو برنامه «عصر جدید» و «فرمول یک» تلاش‌های برنامه سازان شان را قدر دانست همچنین شبکه نسیم با قرار دادن دو برنامه شاخص ضبطی خود در کنداکتور تحویل سال نگاه ویژه‌تری به این زمان داشت و برنامه‌های تحویل سال دیگر شبکه‌ها می‌توانند در جایگاه‌های بعدی قرار بگیرند.

پیروز رقابت نوروزی احسان علیخانی، علی ضیا و مهران مدیری که بود؟

شبکه یک؛ علی ضیا با فرمولی خوش ساخت‌تر

همانطور که گفته شد طراحان دکور تلویزیون خیلی وقت است این مهارت در تزیین و چیدمان دکورها را به دست آورده‌اند و از همین رو دکور برنامه «فرمول یک» هم از ابتدا توانست چشم‌نواز باشد.

علی ضیا مجری و تهیه‌کننده «فرمول یک» است که این برنامه را در فضایی نوروزی به آنتن برد. وی البته توانست این برنامه را چند پله از برنامه‌های روتین خود که در طول سال پخش می‌شود بیشتر ارتقا دهد و به جای گفتگوهای معمولاً طولانی، مهمانان بیشتری دعوت کند، گپ‌های بیشتری بزند و شوخی و بازی و تست بازیگری داشته باشد.

اگرچه که برخی از همین شوخی‌ها هم شاید از برنامه‌ها و تاک‌شوهایی نظیر جیمی فالن و الن شو و… گرته‌برداری شده باشد و امروز دیگر خلاقیت تازه‌ای نباشد با این حال برنامه را از گفتگوهای صرف و کسل‌کننده خارج می‌کند.

حضور مهمانان کمتر دعوت شده به برنامه‌ها مثل ژاله صامتی هم از جمله ویژگی‌های این برنامه بود. به ویژه حضور امیر آقایی که در چند وقت اخیر کمتر در تلویزیون دیده شده بود و در لحظه تحویل سال در برنامه حاضر شد. او در سخنانش کنایه‌ای هم به کارشناس تلویزیون داشت که گفته بود مردم قناعت کنند و در جواب به او آرزو کرد که سفره‌های مردم پر از گوشت و میوه باشد تا هرچه دوست دارند بخورند.

نکته اذیت‌کننده در برنامه بسته‌های اهدایی به مهمانان بود که به سبک قدیم، لوگو و نام اسپانسر حین اهدای آن‌ها آورده می‌شد.

ضیا در این برنامه هم از خوانندگان و هم از بازیگرانی که دست به خوانندگی زده‌اند دعوت کرد و بازیگرانی مثل سپند امیرسلیمانی، کامران تفتی و روزبه حصاری در بخش‌های مختلف برنامه آوازخوانی کردند و اتفاقاً به جای پلی بک خوانی اجرای زنده هم داشتند.

پیروز رقابت نوروزی احسان علیخانی، علی ضیا و مهران مدیری که بود؟

شبکه دو؛ نیازمند به طراحی متفاوت

اجرای ویژه برنامه تحویل سال ۱۴۰۰ شبکه دو به محمد سلوکی و نجمه جودکی سپرده شد. محمد سلوکی اساساً در اجرا کمتر وارد چالش، شوخی، طنازی و جدل با مهمانان می‌شود و بیشتر رویکردی رسمی در گفتگوها دارد و یک خط سیر مشخص را بدون فراز و فرود آن‌چنانی یا حاشیه و جنجال پیگیری می‌کند.

نجمه جودکی مجری زن جوان تلویزیون هم در این ویژه برنامه او را همراهی کرد. جودکی هم بیشتر اجرای برنامه‌های گفتگومحور اجتماعی بر عهده داشته است و طی یک سال اخیر برنامه‌های شبانه و صبحگاهی اجرا کرده است و او هم کمتر اهل چالش یا حاشیه است و در کنار هم قرار گرفتن این دو مجری که حتماً هر دو تبحر و تسلط کافی را دارند اما برنامه‌ای تقریباً روتین به سبک دیگر برنامه‌های تلویزیونی را رقم زد.

بخش مهم برنامه‌های مناسبتی البته نه مجری بلکه کارگردانی و طراحی‌های ویژه است و این برنامه کمتر طراحی ویژه‌ای برای گفتگوها در نظر گرفته بود و با دعوت از بازیگران به گپ‌های روتین و معمولی اختصاص یافته بود. شاید نیاز بود از طرف تهیه کننده، کارگردان یا سردبیر طراحی‌های بیشتری برای یک برنامه عیدانه در نظر گرفته شود. طراحی‌هایی که خلا آن از پوشش مجری تا محتوای خود برنامه را شامل می‌شود و به طور مثال از شال مشکی نجمه جودکی در برنامه نوروزی‌ای که لازم است از رنگ و لعاب بیشتری بهره بگیرد و می‌تواند در همان وهله اول به بدسلیقگی تعبیر شود تا دیگر موارد را در برمی‌گیرد.

این برنامه هم یک بخش موسیقایی داشت که تلاش کرد خوانندگانی از خطه های مختلف ایران در آن حضور یابند.

محمد معتمدی، مرجانه گلچین، زوج محمود پاک نیت و مهوش صبرکن از جمله مهمانان برنامه بودند و در لحظات تحویل سال نیز اسماعیل آذر مجری خوش صحبت برنامه «مشاعره» این تیم را همراهی می‌کرد.

پیروز رقابت نوروزی احسان علیخانی، علی ضیا و مهران مدیری که بود؟

شبکه سه؛ پایان پرهیجان «عصر جدید» با احسان علیخانی

ویژه برنامه «عصر جدید» با یک طراحی ویژه در طراحی دکور، آیتم‌ها، بخش موسیقایی و دعوت از خوانندگان و… در همان استودیو همیشگی روی آنتن شبکه سه رفت. این ویژه برنامه تکلیف خود را از پیش مشخص کرده بود و به فینالیست‌های عصر جدید اختصاص داشت.

قسمت اول این ویژه برنامه که از پنجشنبه شب شروع شد به گفتگوهای احسان علیخانی با فینالیست‌ها اختصاص یافت. شب دوم شب ویژه «عصر جدید» بود که هم فینالیست‌ها با تشریفات و تبلیغات ویژه‌ای مثل هنرمندان فیلم‌های جشنواره فجر به استودیو دعوت می‌شدند و هم هر لحظه بر هیجان رای‌گیری برای فینالیست‌ها افزوده می‌شد. ایمان قیاسی در این شب علیخانی را یاری کرد و به عنوان مجری دوم برنامه ظاهر شد و در بخش‌های مختلف با فینالیست‌های فصل قبلی و مربی‌های برنامه هم گفتگو شد. همچنین چهار داور برنامه مثل سایر قسمت‌ها به برنامه دعوت شدند و حضور آنها هم توانست پیش برنده باشد.

احسان علیخانی در مقام کارگردان «عصر جدید» خوب توانسته است قهرمانان برآمده از دل مردم عادی را برای مخاطب جذاب کرده و سرنوشت آن‌ها را به دغدغه مخاطبان تبدیل کند و شاید همین دلیلی است که تا پایان رای‌گیری در شب معرفی قهرمان حدود ۲۶ میلیون رای برای فینالیست‌های «عصر جدید» جمع‌آوری شد. تعلیق‌ها، شوخی‌ها، جنجال‌ها و… همه موقعیت‌هایی واقعی را در برنامه رقم زد که حتی مخاطبی را که شاید در طی فصل، «عصر جدید» را دنبال نکرده بود تا ۳ بامداد پای برنامه نشاند.

علیخانی شوخی‌های مختلفی با گروه‌ها و مخصوصاً کوچولوهای فرشته‌های نینجا داشت و برخی هم شوخی و جدی‌های او را با گروه‌های مختلف به تبعیض یا شیطنت هم تعبیر کردند مثل گروه «ستاره هشتم» که چند باری علیخانی با جدیت وسط حرفشان پرید و وارد توضیحاتی نسبت به رای‌گیری و دیگر موارد شد.

ویژه برنامه فینال از تنوع زیادی هم برخوردار بود و علاوه بر خوانندگانی که مثل آرون افشار یا گرشا رضایی به استودیو دعوت می‌شدند خوانندگان خود «عصر جدید» هم به اجرا پرداختند و باز در کنار آنها دیگر استعدادهای دیگری مثل علی فریادی استندآپ کمدین «عصر جدید» نیز اجرا داشت و برنامه عملاً توانست مجالی برای بهره‌گیری از استعدادهای خود نیز فراهم کند.

با این حال بیشترین طراحی ویژه علیخانی برای شب فینال بود و گویی روز تحویل سال دست علیخانی در دعوت از چهره‌ها خالی ماند. تنها مهمان مهم این برنامه در زمان تحویل سال علی نصیریان بود که البته و به یقین حضور او یک برگ برنده مهم هم محسوب می‌شد. با این حال مدل برنامه در باقی ساعات به سبکی روتین پیش رفت و حتی بخش‌هایی از برنامه شب قبل مثل اجرای موسیقی عیناً بازپخش شد.

پیروز رقابت نوروزی احسان علیخانی، علی ضیا و مهران مدیری که بود؟

شبکه چهار؛ روتین اما در تکاپو برای متفاوت شدن

برنامه تحویل سال شبکه چهار با اجرای سیدمهرداد ضیایی بازیگر و مصطفی امامی و به تهیه کنندگی میثم محمدحسنی روی آنتن رفت.

شبکه چهار که به شبکه فرهیختگان معروف است و معمولاً به سراغ گفتگوهای حاشیه‌ای و یا سرگرم کننده به سبک دیگر شبکه‌ها نمی‌رود در مناسب‌ها هم همین رویه را حفظ می‌کند. با این حال برنامه تحویل سال این شبکه هم تلاش کرد با رویکرد دعوت از چهره‌های فرهنگی گفتگوهایی متفاوت رقم بزند.

حامد عسگری شاعر از جمله مهمانان این برنامه بود. همچنین کویتی پور مداح که بیشتر در ایام مرتبط با جنگ و دفاع مقدس مهمان برنامه‌ها می‌شود در این برنامه حضور یافت و اتفاقاً لحظات متفاوتی را رقم زده بود. محمد معتمدی خواننده نیز که هم در ویژه برنامه شبکه پنج و هم در ویژه برنامه شبکه دو حضور یافته بود در این برنامه هم حاضر شد و این برنامه طی یک روز و با چهره‌هایی فرهنگی به گپ و گفت پرداخت.

پیروز رقابت نوروزی احسان علیخانی، علی ضیا و مهران مدیری که بود؟

شبکه پنج؛ رضا صادقی مجری‌تر از دو مجری

محیا اسناوندی و وحید رونقی مجریان ویژه برنامه تحویل سال شبکه پنج بودند با این حال رضا صادقی خواننده مطرح پاپ نیز در اجرا این دو را همراهی می‌کرد و حتی گاهی نقشی بیشتر از مجری را در نوع پرسش‌ها ایفا می‌کرد.

رضا صادقی که از شب اول به عنوان میزبان ویژه برنامه معرفی شد در تمام بخش‌های برنامه حضور داشت درحالیکه دو مجری برنامه گاهی حضورشان کمرنگ می‌شد.

در بخش‌های مختلف این برنامه نیز ساره رشیدی استندآپ کمدین «خندوانه» به عنوان یکی از میزبانان حضور داشت تا به نوعی فضایی نمایشی را رقم زده باشد.

گلاره عباسی، یوسف تیموری و علی مسعودی، محمد نادری، محمدرضا هدایتی و… از جمله مهمانان برنامه بودند و برنامه آیتم‌هایی هم برای نمایش حرم های مطهر داشت و دقایقی از زیارت خوانی میثم مطیعی از کربلا را به تصویر کشید.

کاوه امیری جاوید تهیه کننده این برنامه بود که از چند شب گذشته پخش خود را آغاز کرد.

پیروز رقابت نوروزی احسان علیخانی، علی ضیا و مهران مدیری که بود؟

شبکه نسیم؛ یک «خندوانه» ویژه و برگ برنده «دورهمی»

شبکه نسیم اساساً برای آیین‌ها و مراسم ملی و مذهبی یکی از برنامه‌های روتین کنداکتور را به صورت ویژه‌تر طراحی می‌کند و چون برنامه زنده ندارد مثل سایر شبکه‌ها طراحی ویژه‌ای در نظر نمی‌گیرد.

با این حال این شبکه قسمت‌هایی ویژه از دو برند مطرح و پرطرفدار خود را در کنداکتور تحویل سال جانمایی کرد.

«خندوانه» ساخته رامبد جوان از ساعت ۱۰ صبح روی آنتن رفت و رامبد جوان مثل باقی برنامه‌های نوروزی خود ساعتی مفرح و سرگرم کننده را با بیش از ۱۰ چهره دعوت شده به برنامه اش برای مخاطب رقم زد.

مهران غفوریان، رضا شفیعی جم، امیرعلی نبویان، محمدرضا علیمردانی، محمد نادری، امیر کربلایی‌زاده، علی مسعودری از جمله این چهره‌ها بودند که معمولاً هم در برنامه‌های رامبد حضور داشته‌اند و در این برنامه هم با بازی‌هایی مثل پانتومیم، پلی بک خوانی روی قطعات و دیگر بازی‌ها فضایی مفرح را رقم زدند.

با این حال «خندوانه» احتمالاً به دلیل همپوشانی با «عصر جدید» و عادت نداشتن مخاطب به صبحگاهی بودنش کمتر دیده شد.

برنامه «دورهمی» بخش ویژه این کنداکتور بود که به دلیل حضور احسان علیخانی به عنوان آخرین مهمان جذابیت فوق‌العاده‌ای را برای مخاطب ایجاد کرد. تیزرهایی که پیش از این برنامه رفت نیز بر شدت کنجکاوی مخاطب برای تماشای برنامه افزود.

از طرفی حضور علیخانی و حتی نشستن او در جایگاه مهران مدیری توانست برنامه‌ای فراتر از موقعیت‌های روتین «دورهمی» را ایجاد کند و رضایت مخاطبش را به دست آورد. ویژه‌ترین اتفاق در این قسمت از برنامه «دورهمی» دعوت رسمی احسان علیخانی از مهران مدیری برای قبول داوری برنامه «عصر جدید» در سری بعدی تولید این مسابقه استعدادیابی بود که البته مهران مدیری به این دعوت، پاسخ قطعی نداد.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 75
 • در انتظار بررسی: 1
 • غیر قابل انتشار: 8
 • IR ۰۹:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۱
  24 8
  باید تولید محتوا کنین. جذب مخاطب با نشون دادن چارتا سلبریتی و یه سری نیش تا بناگوش باز اونم نه بخاطر طنز که به خاطر لودگی به درد لای جرز، هم نمیخوره. درک ملت رو نبرین بالا بازم سرمایه های اسراییلی می برنمون تو صف مررررررررررررغ!
 • AE ۱۱:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۱
  14 6
  والا صدای ناهنجار و گوشخراش بچه مهندس در شبکه ۱ باعث شد زود بزنم شبکه۴ که حداقل گوشم اذیت نشه تو رو خدا اگه میتونید بهش بگید همون بازیگر بمونه واقعا تو خوانندگی بی استعداده
  • IR ۲۲:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۱
   8 2
   اتفاقا تو فصل جدید پول زیاد خواسته نقش رو دادن به یکی دیگه
  • IR ۲۳:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۱
   4 1
   اره والا
  • M.s IR ۱۴:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۲
   2 1
   سلام این نظر شماست اتفاقا صدای آقای حصاری که همون بازیگر بچه مهندس هست عالیه.
  • ... IR ۱۵:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۲
   1 0
   آقای حصاری خیلی اجرای خوبی داشتند.
 • IR ۱۲:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۱
  16 42
  عصرجدید افتضاح ترین برنامه بوده وهست.....
  • ......... IR ۱۰:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۲
   19 3
   به نظرم عالی ترینشون عصر جدید بود. همه ی برنامه ها قابل احترامند و سعی کردن حداکثر خوب بودنشون و نشون بدن اما من با عصر جدید بیشتر خندیدم و شاد بودم تا نسبت به برنامه های دیگه. اقای علیخانی نه تبعیض ایجاد کرده نه هیچ.خودتون بودید که برنده رو انتخاب میکردید . حالا چون شخص یا گروه مورد نظرتون قبول نشده تقصیر این و اون نندازین. والا اونم انسانه . گفتید ماه عسل نسازه همش گریه است خوب نساخت و رفت عصر جدید .به نظرم عصر جدید یک فرصت عالی برای دیده شدن مردم عادی و یه فرصت عالی برای کشور هست که حیف مورد استفاده قرار نمیگیره و مرتب از این برنامه انتقاد میشه . خسته نباشید
  • ب IR ۱۲:۴۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۲
   5 2
   واقعا مزخرف تر از علی ضیاء من تو عمرم ندیدم حالا با چه لابی پاش به صداوسیما باز شده خدا میداند
  • IR ۱۵:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۲
   6 0
   اللهم اکشف کل مریض
  • ریحانه IR ۱۷:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۲
   0 0
   نه خیرم
  • IR ۱۸:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۲
   3 1
   اتفاقا عصر جدید بهترییین برنامه بود
  • مریم IR ۲۰:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۲
   1 1
   به نظر من عصر جدید بهترین برنامه سال تحویل بود شما دوست نداشتید نگاه نمی کردید کسی مجبورتون نکرده بود که عصر جدید رو نگاه کنید واقعا از آقای احسان علیخانی ممنونم بابت برنامه خوبشون
  • جواد IR ۲۰:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۲
   1 1
   اتفاقا عصر جدید بهترین برنامه بود
 • IR ۱۳:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۱
  10 4
  حیف بیت المال که خرج این برنامه های لوس و مسخره میشه. تمام شبکه های صدا و سیما هم برای خودشون برنامه جداگانه گذاشتن! فقط ۱۰ شبکه برای استان تهران هر کدوم برای خودشون برنامه داشتن. شبکه های استانی و جام جم هم اضافه کنید.
 • معصومه منصوری IR ۱۳:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۱
  11 9
  برنامه پرهیجان وشادوقشنگ عصرجدید و همچنین برنامه لحظات زیبا ناب تحویل سال احسان علیخانی
 • IR ۱۳:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۱
  16 5
  متاسفانه در برنامه عصر جدید در حق تیم ها مخصوصا جوانمردا ن ایران زمین اجحاف شد. اقای علیخانی نظر خودش رو با تبعیض هایی که در جلسه نهایی داشت به مردم قبولوند. زمان بسیار زیادی رو به فرشتگان ... داد و بعد هم سه گروه با هم اومدن و وقت کمتری جهت ارائه داشتند. به زور اقای علیخانی احساسات بر عقلانیت غلبه کرد.
  • IR ۱۵:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۱
   8 2
   دقیقا
  • حسین IR ۲۰:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۱
   6 0
   آره...واقعاخودم هم برام جای تعجب داشت؟؟؟اون ازکمدین ...این هم ازاین...احسان هم خراب کرده...
  • IR ۲۳:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۱
   5 1
   حالا که اون چیزی که شما میخاستین نشده الکی تقصیر و گردن این و اون نندازین واقعا ما مردم کی میخایم دست از این کارامون برداریم.شاید بقیه برنامه ها طبق نظر خودشون پیش برن ولی آقای علیخانی همچین آدمی نیست. اتفاقا توی ویژه برنامه بیشترین گروهی که حرف زد و تبلیغ کرد ستاره هشتم بود. البته با حرف زدن زیاد رای جمع نمیشه مهم کار آدمه که چه جوری باشه.و واقعا کار فرشتگان عالی بود. اتفاقا کسانی که کمتر حرف زدن رای بیشتری گرفتن و مقام بهتر.
  • IR ۱۵:۵۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۲
   1 1
   چرا فقط میخواین یه تهمتی هر جور که راحتی به هر طریقی به اقای علیخانی بزنین واقعا درک نمیکنم اقای علیخانی جلوی رای دادن مردم رو می‌گرفت نمیذاشت کسی به گروهی که میخواد رای بده بعضی از شرکت کننده ها با احتساب همین افکار اومدن گریه کردن تا رای بگیرن واقعا دم مردم گرم که بهش کمتر رای دادن مردم احساساتی هستن ولی اینکه با احساساتشون بازی بشه رو هم می‌فهمن اگه به برنامه نگاه کرده باشی میبینی چقدر اختلاف داشت قهرمان با بقیه
  • ناشناس IR ۲۰:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۲
   1 0
   من اصلا حرف شما رو قبول ندارم انتخاب فینالیست عصر جدید بر عهده مردم بود و این مردم بودن که گروه فرشتگان رو انتخاب کردن نه اقای علیخانی
 • 1 DE ۱۴:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۱
  1 1
  نشستم یه مقدار نیوشا صارمی رو دیدم و بعد هم سال تحویل شد... اینا رو هم ندیدم.
 • IR ۱۵:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۱
  3 1
  پیروز اصلی، شبکه شرکتهای اقماری ارزش افزوده کشور و بانکی کشور که حالا بعد از قضیه vas و پایانش، با اپ ها اومدن.
 • گمنام IR ۱۶:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۱
  3 1
  با بیت المال برای یه عده مجری و سلبریتی برای خودشون بیزینس راه انداختن چهار تا کار ریاکارانه خیرخواهانه هم نمایش میدن به مردم ظاهر بین که کثافت کاری های خودشون رو بپوشونند
 • علی IR ۱۸:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۱
  14 3
  برنامه عصر جدید با اجرای احسان علیخانی واقعا تا 3 صبح میتواند ادم را بیدار نگهدارد عالی بود
 • IR ۱۹:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۱
  9 0
  من نمی دونم کی به علی ضیا گفته مجری؟؟؟ عبدالله روا خیلی توانمند از اونه! قابل مقایسه با دو نفر دیگه که اسم بردین نیست اصلا
  • ف ف IR ۱۲:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۲
   1 2
   عزیزم شما که تخصصی تو این موضوعهای نظر نده اتفاقا امسال ی نامه اقا ضیا ازهمه بهتربود
 • IR ۲۰:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۱
  1 1
  .
 • IR ۲۲:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۱
  8 1
  عصرجدید بااجرای احسان علیخانی فوق العاده بود
  • سهیلا IR ۱۵:۵۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۲
   4 1
   اتفاقا شبکه ۲از همه شون بهتر و شادتر بود. خواننده های خیلی خوبی آورد.عالی بودن.عصر جدید و فرمول یک زیاد خوب نبودن.احتمالا اونایی ک میگن عصر جدید خوب بوده فقط ب خاطر احسان علیخانی میگن در صورتی ک باید کل برنامه رو در نظر گرفت نه فقط مجری برنامه رو.استفاده از مجری شناخته شده تر و معروف تر الزاما دلیل بهتر بودن برنامه نیست
 • ناشناس IR ۲۲:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۱
  1 1
  باید هم پیروز بشید شما که گرونی گوشت ومرغ و.. براتون مهم نیست
  • IR ۱۴:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۲
   1 1
   حالا اگه ما پیروز نشیم و شاد نباشیم گوشت و مرغ ارزون میشه. حداقل میتونیم چند ساعت این برنامه ها رو نگاه کنیم گرونی همه چی یادمون بره.
 • kiara US ۲۲:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۱
  3 1
  اصلا خلاقیت ندارن همه مثل هم بودن بجای این مسخره بازیا بهتره که یکمی خلاقیت بخرج بدن نه اینکه هر سال مثل پارسال هر سال هم کسل کننده تر از قبل میشن حیف بیت المال که خرج این لوس بازیا میشه
 • IR ۰۱:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۲
  2 1
  اگه‌احسان‌علی‌خانی‌نباشه‌هیچ‌عصر‌جدیدی‌در‌کار‌نبود‌
  • IR ۱۴:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۳
   1 0
   دقیقا. معلوم نبود کی چندین سال دیگه تازه به فکر بیفته.
 • F IR ۰۱:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۲
  1 1
  عصر جدید خیلی خوبه
 • فریده IR ۰۹:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۲
  0 2
  دولت گرون کنه، دلال سود کنه، یه مقدار به عنوان صدقه بدن به قشر آسیب دیده، و آزادی زندانی که دوباره بیاد چک بی محل بکشه مال مردم بخوره، دوباره بره زندان، این شده برنامه در نهایت این مردم هستند از این جیب به اون جیب میکنن، بیکاری حل کنید هی زندانی آزاد می کنید، نمگین اینا چرا رفتن زندان
  • فرخ IR ۲۰:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۲
   0 0
   واقعا
 • جلال جودت IR ۱۲:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۲
  3 0
  مهران مدیری
 • فاطمه IR ۱۲:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۲
  2 2
  اقا ضیا عالی بود خسته نباشید دستتون درد نکنه
 • دختر پرسپولیسی IR ۱۲:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۲
  3 1
  حتما حتما عصر جدید اون هایی که میگن تبعیض داره و اینا باید بهتون بگم که اصلا هم اینطوری نیست اگه برنامه رو نگاه کرده باشید علیخانی کامل درباره این موضوع توضیح داد پس لطفاا الکی حرف نزنید
 • بهار IR ۱۴:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۲
  5 2
  سلام برنامه آقای علیخانی اصلا قابل قیاس با برنانه های سال پیش نبود خییییلی هم تکراری خسته کنندا و وقت گذرونی بی مورد بود لطفا اگ پیام منو میبینین بهتر که برنامه های تاک شو با سلبریتی ها رو بزارین برای ی زمان دیگ سال تحویل فقط ادم میخاد شاد باشه موسیقی گوش بده کمدین بیاد یکم حرف بزنه ما بخندیم و ... چی بود اون برنامه همش بچه ها حرف میزدن اقای علیخانی هم یک چیزی پیدا میکرد مسخره کنه و بخندن به عده اصصصصصلا خوب نبود اصلاااااااا
 • ماه نیلا IR ۱۴:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۲
  1 1
  بنظرم احسان علیخانی استاد برنامه های طولانی مدت . من با خودم اهد بستم که تا ساعت سه بیدار بمونم اما ساعت دو خوابم میبرد خدایی کار سختیه اما جدایی از این حرف ها عصر جدید خیلیی خوب بود من که باهاش خیلیی خندیدم مخصوثا بااون جوان مردان ایران زمین عصر جدید برنامه باحال خنده دار و پرهیجان هست احسان رودست نی
  • Elizabet IR ۰۸:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۳
   1 0
   لطفا تو برو اول سواد یاد بگیر بعد بیا بنویس عهد میبندم هم به این شکله نابغه.
 • مهسا IR ۱۴:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۲
  2 1
  به نظرم عصر جدید بهتر از همه شون بود .. اونم با مجری گری احسان علیخانی ... عالی بود خدا کنه که فصل سوم هم بسازن من که منتظرم
 • IR ۱۴:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۲
  2 3
  سلام من عصرجدیدراچون آقای علیخانی مجری بود دیدم ولی اگرآقای مدیری درعصرجدیدباشداصلانگاه نمیکنم
  • IR ۱۴:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۳
   0 0
   دقیقا
 • اسد IR ۱۴:۵۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۲
  2 1
  فکر کنم هیچکدومشون
 • IR ۱۵:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۲
  2 1
  همه افتضاح بودن چهار تا آدم وایسن با هم حرف بزنن نمی‌دونم دقیقا چه جذابیتی داره از همون اول زدم شبکه منوتو دلم هم بیشتر شاد شد
 • . IR ۱۵:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۲
  0 1
  عصر جدید در سال های قبل عالی بود ولی الان نسبت به قبل یکم ضعیف تر شده ولی در هر صورت تیم عصر جدید دارن تمام تلاششون رو میکنن نمی دونم چه موانعی هست که اینجوری میشه به هر حال به همه ی مجریان و سازندگان برنامه های تلویزیونی خسته نباشید میگم
 • Sarina IR ۱۵:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۲
  1 1
  برنامه ی عصر جدید واقعا عالیه.فوق العاده ست.
 • IR ۱۵:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۲
  1 1
  خوب معلومه با قاطعیت عصر جدید با اجرای فوق العاده اقای علیخانی
 • IR ۱۶:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۲
  0 1
  نظر ما را نداشته باشید بهتر است چرا که ما دروغ نمی‌توانیم بگوییم
 • النا IR ۱۶:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۲
  2 0
  فرمول یک فقط دکورش خوب بود.مهمانها و لوس بازیای مجری افتضااااح. کی گفته هر کی بازیگر باشه خواننده ی خوبی هم میتونه باشه؟؟؟روزبه حصاری و کامران تفتی هم شدن خواننده؟؟؟؟؟ اصلا بازیگر ناشناسی که با یه سریال معروف شده با پر رویی هر چه تمام تر میگه دوست ندارم اسمی از اون سریال برده بشه چون به خاطر دستمزد بالا از فصل جدید گذاشتنش کنار، چرا باید برای همچین برنامه ای دعوت بشه؟؟؟ از انتخاب مهمان برنامه معلوم بود بیشتر از اینکه به کیفیت برنامه توجه بشه دنبال جذب دختربچه هایی بودن که طرفدار این آقا بودن‌.
 • فرمانروا IR ۱۷:۰۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۲
  0 1
  سلام مسابقه شهروند و مافیا هم خوب بود نبود؟
 • IR ۱۷:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۲
  0 2
  فیلمها وبرنامه های آشغال ایرانی سریال وایکینگها بهترینه توصیه میکنم به جای این مزخرفات
 • سعید نصیریان IR ۱۸:۳۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۲
  0 0
  سلام مهران مدیری
 • ریحانه IR ۱۹:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۲
  0 0
  مهران مدیری
 • مریم IR ۲۰:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۲
  1 1
  سلام برنامه عصر جدید واقعا عالی بود و واقعا برای برنامه زحمت کشیده بودن
 • ... NO ۲۱:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۲
  0 2
  به نظر من برنامه فرمول یک از همشون جذاب تر بود.
 • IR ۲۱:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۲
  2 1
  عصر جدید خیلی هم عالیه. اون ور آبی ها خیلی ساله که این برنامه ها رو دارن. حالا هم که یه نفر مثل آقای علیخانی پیدا شده که این برنامه رو ساخته باید ممنونشون هم باشیم که بالاخره یه نفر به فکر افتاد ما هم آدمیم و استعداد داریم.
 • الهه IR ۲۱:۵۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۲
  2 1
  من قبلا عاشق عصر جدید بودم ولی الان خیلی طولانی میکنن و تبلیغات زیادی دارن واقعا آدم خسته میشه نمی تونیم از ساعت ۱۰ تا ۱ صبح بیدار بمونیم توروخدا کمی درک کنید
 • زهرا شجاعیان IR ۲۱:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۲
  1 1
  ایتقدر حرس و جوش نخورید حیف نیست فکرتون رو بخاطر اینا مشغول کنین ب چیزهای خوب فکر کنید ن به ادمایی که هیچ ارزشی ندارن و باطرفداری ما ها... به شهرت رسیدن طوری که هر کاری دلشان میخواهد انجام میدهند پول های مردمو میکشن بالا، من قضاوتی نمیکنم اما الان از کسانی مطمئن که این کار هارو میکنند، اصلا تا بحال فکر کردین چرا همشون اینقدر پول دارن همین احسان علیخانی ی ماشین میلیاری داره و.... معلومه همش پول مردمه، سر گنج که نشستن اینقدر پولدار بشن. میخواستم بگم اینقدر طرفداری و فکرتونو مشغول اینجور ادم ها نکنید نه ارزش و نه سودی داره براتون، این کارا خیلی عاقبت خوشی نداره.
  • محمد IR ۰۳:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۳
   0 0
   شما که انقدر روشنفکری همه رو دعوت به این میکنی ذهنشونو درگیر اینا نکنن اول ذهن خودتو نسبت به ماشین میلیاردی علیخانی آزاد کن تا راحت بشی
  • محمد IR ۰۳:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۳
   0 0
   شما که انقدر روشنفکری همه رو دعوت به این میکنی ذهنشونو درگیر اینا نکنن اول ذهن خودتو نسبت به ماشین میلیاردی علیخانی آزاد کن تا راحت بشی
 • زهرا شجاعیان IR ۲۲:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۲
  0 1
  من که به هیچ کدامشان
 • علی IR ۲۳:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۲
  4 0
  برنامه عصر جدید خوب بود خدا قوت،ولی واقعا متاسفم برای اینهمه هزینه های هنگفت الکی برای دکور ... شب عید.ایکاش این هزینه های بی خودی جاهای درست هزینه میشد.اکثر شبکه ها خیلی خیلی هزینه کردن برا دکور شب عید... جایی که تو‌کشور عده ای نیازمند قرصی نان هستند ایکاش مهربانتر باشیم،پول ها بجا هزینه کنیم.
  • IR ۱۴:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۳
   0 0
   این نظر شماست حالا اگه دکورشون ساده باشه خیلیا اعتراض میکنن که چرا اینقد سادس مثلا موقع سال تحویله. بدبختا نمیدونن به کدوم ساز مردم برقصن. هر کاری هم که بکنن بالاخره 4 نفر پیدا میشه که اعتراص کنه و الکی ایراد بگیره.
 • ص IR ۰۰:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۳
  2 1
  مهران مدیری مجری خودتی بقیه اداتم نمیتونن درارن
  • ریحان IR ۰۴:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۳
   0 0
   برنامههای مهران مدیری عالیه
 • ناشناخته IR ۰۶:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۳
  0 0
  نمیگم کدوم بهتره ولی کلا برنامه ها واقعا محتوا ندارن چند تا خواننده یا بازیگر اومدن و رفتن فقط همین
  • IR ۱۴:۵۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۳
   0 0
   دیگه چیکار میتونن بکنن. شما دستور بده تا انجام بدن.
 • IR ۰۹:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۳
  1 1
  همه برنامه ها خوب بودن ولی عصر جدید یه چیزی فراتر بود.درضمن ونقدر تهمت نزنید این علیخانی پدرش در میاد یه برنامه بسازه اونم توایرانی که باید مواظب باشی حر چیزی نگی اینهمه واسه مردم تلاش میکنه متما باشید همه چی دست مردم بود و تاز حق فرشتگان نینجا بود که اول بشه یکم رو طرز فکراتون کار کنید
 • IR ۱۴:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۳
  0 0
  ولی کاش مهران مدیری اصلا پاش تو عصر جدید باز نشه. اگه اون بیاد من دیگه عصر جدید نگا نمیکنم.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس