کد خبر 1188328
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۸
پروازهای هواپیما نمایه فرودگاه نمایه

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری تاکید کرد: مرجع اعلام موضوعاتی در خصوص بازگشت یا عدم بازگشت هزینه بلیت مسافران حمل و نقل هوایی، سازمان هواپیمایی کشوری است.

به گزارش مشرق، چندی پیش بخشنامه‌ای مبنی بر عدم عودت هزینه پرداختی مسافران در حوزه گردشگری خطاب به مدیران دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری در فضای مجازی منتشر شد که موضوع را از سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری پیگیری کردیم.

بیشتر بخوانید:

دور سفر نوروزی را خط بکشید

در همین راستا محمد حسن ذیبخش، اظهار کرد: اگر ستاد ملی مقابله با کرونا شهر یا استانی را ویژه اعلام کند همانند خوزستان، مسافرانی که برای سفر به آن شهر و استان بلیت تهیه کردند در صورت کنسلی بلیت بدون هیچ گونه کسر از مبلغ بلیت هزینه آن‌ها برگشت داده می‌شود.

وی در توضیح شرایط شهرهای دیگر و کنسلی بلیت مسافران هوایی گفت: شهرهای دیگر طبق روال گذشته مبلغی از بلیت کسر و مابقی هزینه بلیت به مسافران بازگردانده می‌شود.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری در ادامه تاکید کرد: مرجع اعلام موضوعاتی در خصوص بازگشت یا عدم بازگشت هزینه بلیت مسافران حمل و نقل هوایی، سازمان هواپیمایی کشوری است.

ستاد ملی مبارزه با کرونا در موضوع حمل و نقل هوایی با سازمان هواپیمایی هماهنگ است و در خصوص موضوع مطرح شده نیز سازمان هواپیمایی کشوری مرجع است.

منبع: میزان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس