کد خبر 1185157
تاریخ انتشار: ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۶
فرمول عجیب خطیبی؛ بازگشت رسول‌ به تراکتور بعد از ۶ سال

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک گفت: متاسفانه یک بدعت بد در مورد مربیان فوتبال ما سابقه دارد که در حال پیگیریآن هستیم تا تیم‌ها از این به بعد متضرر نشوند.

به گزارش مشرق و به نقل از صدای آفتاب؛  سعید عباسی در مورد آخرین شرایط الومینیوم اراک در نقل و انتقالات و بحث سرمربیگری، اظهار داشت: تصمیمی که رسول خطیبی گرفت شوک‌ بزرگی برای تیم بود. البته من این موارد را زیاد تجربه کردم. در وهله اول به هوداران و مردم استان مرکزی می‌گویم به هیچ عنوان‌ اجازه نمی‌دهیم خدشه‌ای به تیم وارد شود.

وی افزود: از روزی که با هیات مدیره ورود کردیم سراپا در خدمت تیم بودیم. شرایطی که خطیبی به وجود آورد غیراخلاقی و غیرحرفه‌ای بود. قطعا تا آخرین لحظه پیگیر خواهیم بود و در خصوص شکایتمان هیچ گذشتی نمی‌کنیم. متاسفانه این بدعت بد در مورد مربیان فوتبال ما سابقه دارد. در حال مطرح کردن آن در بعد کلان و در فدراسیون هستیم تا تیم‌ها از این به بعد متضرر نشوند. قطعا این قضیه را پیگیری حقوقی می‌کنیم و نتایج آن را به اطلاع مردم اراک می‌رسانیم.

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم تصریح کرد: تیم شرایط خیلی خوبی دارد. صرف نظر از بحث سرمربی، بازیکنان خودشان از ارکان مهم تیم هستند. آن‌ها همدل هستند و دیروز و امروز به تمریناتشان محکم ادامه دادند. شرایط به لحاظ تمرینی تغییری نداشته و امیداورم در روزهای آینده و به زودی تکلیف بحث سرمربی را با پتانسیلی شاید بالاتر از شرایط قبل مشخص کنیم.

عباسی در مورد اینکه خطیبی چطور راحت توانسته قراردادش را فسخ کند و آیا می‌تواند قرارداد رسمی با تراکتور امضا کند، گفت: جلساتی با بخش حقوقی و کمیته وضعیت فدراسیون داشتیم و مشغول پیگیری هستیم. به علت محرمانه بودن بعضی از نکات قرارداد که نباید الان و در شرایط فعلی افشا شود، بعد از پیگیری‌های حقوقی توسط وکیل باشگاه و بحث حقوقی در فدراسیون به اطلاع دوستان می‌رسانیم.

وی در خصوص اینکه گفته می‌شود خطیبی با هماهنگی برخی افراد از تیم جدا شده، عنوان کرد: من تا ساعت ۱۷ در کنار تیم و خطیبی بودم. به بازیکنان‌و کادرفنی سر زدم و در صدد بودیم که باقی مانده قراردادشان را در نیم‌فصل واریز کنیم و اطمینان بدهیم که مشکلی نیست. جا دارد از مدیرعامل ایرالکو و سهامداران تشکر ویژه داشته باشیم. در شرایطی که خیلی از تیم‌های بزرگ دچار بحران مالی شدند ما به راحتی تیممان را تغدیه می‌کنیم.

عباسی تصریح کرد: گله‌ای که دارم؛ دوستانی که قبل از من می‌دانستند خطیبی بحث رفتنش را جدی گرده و با آن‌ها در میان گذاشته باید سریعا اطلاع می‌دادند که در هیات مدیره قبل از رفتنش مطرح کنیم. ساعت هشت شب با من تماس گرفت و گفت ساعت ۹ می‌خواهیم جمع شویم، خواهشا شما جلوی پیشرفت من را نگیرید، تراکتور آسیایی است و... من مخالفت کردم و در آن جلسه هم حاضر نشدم. از مخالفان جدی این مساله بودم چون وقت و نیرو و آبرویمان را گذاشتیم که شرایط آلومینیوم خوب شود. که شد. الان نمی‌تواتیم اجازه بدهیم تیم به این شکل از هم پاشیده شود. قطعا با این قضیه مبارزه می‌کنیم و تا آخر دنبال احقاق حقوقمان هستیم.

مدیرعامل آلومینیوم در مورد اینکه چه کسانی با خطیبی صحبت کردند و به او چراع سبز نشان دادند که به تراکتور برود، گفت: خطیبی از فصل قبل اینجا بود. من قبلا با او در تراکتور و بعد از آن ارتباط داشتم. یکی از مشکلات ما نوع قرارداد منعقد شده است که سر فرصت به آن اشاره می‌کنیم. مردم نباید خیلی حساس شوند. این مسائل متاسفاته در باشگاه‌ها عرف است. این قضیه هم برای ما اصلا بحران نیست که دچار تزلزل شویم و مشکلی برای تیم به وجود بیاید. به ما اعتماد کنند تا راه خوب را انتخاب کنیم و به دور از هرگونه حواشی کارمان را ادامه بدهیم.

عباسی در مورد تعیین تکلیف کادرفنی جدید اظهار داشت: قطعا باید فکرمان آزاد باشد، به سرعت سرمربی جدید را معرفی کنیم و در کنارش بایستیم تا نتایج خوب را رقم‌ بزنیم. کسانی که در این زمینه تخصص ندارند به این مساله ورود نکنند که ایجاد حاشیه شود. امیدوارم که چنین اشخاصی در استان و شهر اراک نباشند. ما کارمان را بلدیم. آبروی خودمان را با مسائل دیگر به راحتی معامله نمی‌کنیم. قطعا از این بحث همه منتفع می‌شویم. اجازه بدهند هیات مدیره به سرعت تصمیمات خوب بگیرد.

وی افزود: تماس‌های مکرری از هواداران و لیدرها داشتم. مورد مهم در شروع نیم‌فصل فاصله زمانی در نقل و انتقالات است که بازیکنانی که از تیم‌های دیگر خارج می‌شوند و به درد ما می‌خورند، را جذب کنیم. همینطور در مورد سرمربیانی که جابه‌جا می‌شوند و این را در تیم‌های دیگر هم‌ می‌بینید. پس مورد غیر طبیعی نیست. اجازه ندهند کسی به این مسائل دامن بزند تا ما بتوانیم راحت فکر کنیم و تصمیم بگیریم. مطمئن باشید بیش از ۵۰درصد پیروزی یک تیم دور شدن از حواشی است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس