کد خبر 1181392
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۱
لایحه اصلاحیه بودجه فردا در جلسه غیرعلنی مجلس بررسی می‌شود

رئیس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی گفت: فردا در جلسه مجلس با حضور نماینده دولت درباره لایحه اصلاحیه بودجه به صورت غیرعلنی مباحثی مطرح می‌شود تا با حداکثر تعامل وارد بررسی کلیات بودجه شویم.

به گزارش مشرق، بابک نگاهداری مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی امروز در جمع خبرنگاران ضمن تشریح نشست شورای هماهنگی مجلس، گفت: با توجه به اینکه شب گذشته دولت اصلاحیه لایحه بودجه سال آینده را به مجلس ارسال کرد، نشست امروز شورای هماهنگی مجلس به نحوه رسیدگی این اصلاحیه اختصاص داده شد.

بیشتر بخوانید:

اصلاحیه لایحه بودجه ۱۴۰۰ به مجلس تحویل داده شد/ افزایش ۲۵ هزار میلیارد تومانی درآمدهای مالیاتی

وی با اشاره به اینکه مقرر شد براساس تبصره ۳ ماده ۱۸۲ آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، لایحه بودجه ارسالی دولت به عنوان اصلاحیه مورد بررسی قرار گیرد، افزود: صبح فردا کلیات اصلاحیه لایحه بودجه در صحن علنی به رأی گذاشته می شود و در صورت تصویب به منظور بررسی موارد اصلاح شده به کمیسیون تلفیق ارجاع می شود.

بیشتر بخوانید:

لزوم اصلاح لایحه بودجه ۱۴۰۰ با توجه به رشد منفی سرمایه‌گذاری در دولت روحانی

مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس با تاکید بر اینکه درخصوص محتوای اصلاحیه لایحه بودجه در نشست امروز مباحثی مطرح شد، اظهار داشت: مجلس تاکید دارد که به صلاح نیست کشور در مقطعی از زمان بدون بودجه باقی بماند و رویکرد مجلس بر این است که اصلاحات لازم اعمال و در زمان کوتاهی بررسی شود.

نگاهداری گفت: مقرر شد در نشست صبح روز آینده مجلس در مقطعی با حضور نماینده دولت درخصوص لایحه اصلاحیه بودجه به صورت غیرعلنی مباحثی مطرح شود تا با حداکثر تعامل وارد بررسی کلیات بودجه شویم.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس