کد خبر 1178189
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۴
تمدید با راموس در هاله‌ای از ابهام / کاپیتان از رئال می‌رود؟

با توجه به مصدومیت‌های مکرر کاپیتان رئال مادرید به نظر می‌رسد این بازیکن به دوران پایانی خود در سانتیاگو رسیده است.

به گزارش مشرق، پس از 3 هفته دوری از میادین و درمان و ریکاوری به نظر می‌رسید که راموس به ترکیب رئال بازگردد که سایت باشگاه رئال مادرید از تشدید آسیب دیدگی کاپیتان خود خبر داد.

باشگاه رئال مادرید خبر داد که باید زانوی پای چپ راموس عمل شود و این بازیکن تا 8 هفته از میادین دور خواهد بود. مارکا البته این دوری را تا 10 هفته تخمین زد.

با توجه به اینکه راموس بیش از 2 ماه از فوتبال دور خواهد بود و هنوز اخباری در خصوص تمدید او منتشر نشده است، به نظر می‌رسد دوران کاپیتان در سانتیاگو به سر آمده است.مارکا و آ.اس هر 2 رسانه اصلی مادریدی، از سخت شدن تمدید راموس 34 ساله با رئال نوشتند و این تمدید را در هاله‌ای از ابهام دانستند.

باشگاه رئال به راموس پیشنهاد تمدید 2 ساله با دستمزد 10.8 میلیون یورو در سال داده است ولی این بازیکن درخواست تمدید 3 ساله با دستمزد کنونی یعنی 12 میلیون یورویی از رئال دارد. از طرفی پاریسن ژرمن پیشنهاد 3 ساله با دستمزد 15 میلیون یورویی به راموس داده و طبق گفته رسانه‌ها پیشنهادی جذاب محسوب می‌شود.

از طرف دیگر رئال مادرید نیز برنامه ریزی کرده تا «دیوید آلابا»، مدافع بایرن مونیخ را با قراردادی 4 ساله به ارزش 12 میلیون یورو خریداری کند. باید دید آیا راموس از رئال می‌رود و این داستان 17 ساله به پایان می‌رسد؟

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس