نگاهی به رفتار سلبریتی‌‌ها در بیماری و فوت علی انصاریان| از کاسبی با مرگ تا کمک به شیوع کرونا

ابتلای برخی چهره‌های معروف به بیماری کرونا با حضور برخی سلبریتی‌ها در بیمارستان‌های کرونایی و نقض رعایت پروتکل‌های بهداشتی همراه شد؛ در این میان برخی نیز تلاش می‌کنند تا درگذشت این چهره‌ها را به مسائل سیاسی گره بزنند!

به گزارش مشرق؛ اوایل بهمن‌ماه سال جاری، علی انصاریان به دلیل ابتلا به بیماری کرونا در بیمارستان فرهیختگان تهران بستری شد.

دو روز پیش پزشک معالج او در گفت‌وگو با تسنیم از وخیم‌تر شدن وضعیت جسمانی این پیشکسوت فوتبال خبر داد. علی انصاریان که پیش از آن تحت تهویه مکانیکی غیرتهاجمی بود به دلیل وسعت درگیری ریوی و زجر تنفسی، دچار وضعیت بدتر و درنهایت اینتوبه (لوله گذاری) شد.

به دنبال وخیم‌ شدن حال این پیشکسوت فوتبال، تعدادی از سلبریتی‌ها به بیمارستان فرهیختگان مراجعه کردند تا به صورت حضوری پیگیر آخرین وضعیت جسمانی علی انصاریان شوند!

علی کریمی، بهنام ابوالقاسم پور، نسرین مقانلو، سید جواد هاشمی، علی پروین و تعداد دیگری از پیشکسوتان فوتبال و هنرمندان در این بیمارستان حضور یافتند تا از نزدیک پیگیر آخرین وضعیت این پیشکسوت فوتبال باشند.

کرونا , وزارت بهداشت , بهداشت و درمان ,

به دنبال حضور سلبریتی‌ها در بیمارستان فرهیختگان و انتشار شایعاتی مبنی بر فوت علی انصاریان در صفحات مجازی، مردم در مقابل بیمارستان فرهیختگان تجمع کردند.

این ازدحام که در تناقض با فاصله گذاری اجتماعی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی بود، نگرانی پزشکان را برانگیخت و تیم پزشکی از مردم درخواست کردند مقابل بیمارستان تجمع نکنند زیرا بیمارستان‌های پذیرنده کرونا یکی از خطرناک‌ترین مکان‌ها از لحاظ خطر ابتلا به کرونا هستند.

اگرچه تجمع مردم مقابل درب بیمارستان فرهیختگان و حضور سلبریتی‌ها بر بالین علی انصاریان به دلیل علاقه آن‌ها به این پیشکسوت فوتبال و نگرانی آن‌ها از وضعیت جسمانی او بود؛ اما حضور در بیمارستان و بر بالین بیمار مبتلا به کرونا، نه تنها کمکی به روند درمان بیماری نمی‌کرد بلکه خود، عاملی برای انتشار بیماری کرونا بود.

کرونا , وزارت بهداشت , بهداشت و درمان ,

در این راستا مسعود مردانی، عضو کمیته علمی ستاد ملی مقابله با کرونا هشدار داد که چنین تجمعاتی حتماً باعث شیوع ویروس کرونا می‌شود.

کاسبان مرگ؛ مسابقه برای اعلام خبر فوت چهره‌های مشهور!

از سوی دیگر، در یک سال اخیر به دنبال ابتلای تعدادی از چهره‌های مشهور به بیماری کرونا، برخی افراد با انتشار خبر فوت این چهره‌ها، به دنبال جمع کردن فالوور و لایک بوده‌ و بر زخم خانواده‌های این بیماران، نمک پاشیده‌اند. در روزهایی که وضعیت جسمانی علی انصاریان رو به وخامت گذاشته بود شایعه فوت علی انصاریان در حال دست به دست شدن در فضای مجازی بود. در شرایطی که مادر و خانواده علی انصاریان روزهای بسیار سختی را سپری می‌کردند، متأسفانه برخی افراد با انتشار شایعات و تصاویری، خانواده او را آزرده می‌کردند. داماد خانواده انصاریان در این باره گفته بود: «مادر علی روی زمین افتاده بود و گریه می‌کرد که عده‌ای از این صحنه فیلم می‌گرفتند!»

دامن زدن به شیوع کرونا به جای فرهنگسازی

حضور سلبریتی‌ها در بیمارستان و بر بالین علی انصاریان، در حالی صورت گرفت که معاونت درمان وزارت بهداشت در آذرماه سال جاری در نامه‌ای به دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور دستور جلوگیری از حضور همراهان بیمار در تمام بخش‌های کرونا را صادر کرد؛ حضور سلبریتی‌ها در بیمارستان فرهیختگان علاوه بر این‌که در مغایرت با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و ابلاغ وزارت بهداشت بود، باعث افزایش تجمع مردم مقابل بیمارستان و در نتیجه افزایش شیوع کرونا شد؛ در شرایطی که سلبریتی‌ها می‌توانند در صفحات مجازی و مصاحبه‌های خود بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی تأکید و به مشارکت مردم در کنترل کرونا کمک کنند؛ در بیمارستان بر بالین بیماران مبتلا به کرونا حاضر می‌شوند و اگرچه به نظر می‌رسد حضور آن‌ها به دلیل نگرانی از حال دوستان‌شان باشد اما این اقدام خواسته و ناخواسته باعث افزایش تجمع مردم و نقض پروتکل‌های بهداشتی می‌شود و جان بسیاری از افراد را به خطر می‌اندازد.

علاوه بر این مسئله، پس از فوت علی انصاریان، شاهد واکنش‌های عجیب برخی سلبریتی‌ها به مقوله فوت این پیشکسوت فوتبال بوده‌ایم.

کتایون ریاحی ساعاتی پس از فوت علی انصاریان، با انتشار این پست، علی انصاریان را شهید واکسن خواند!

کرونا , وزارت بهداشت , بهداشت و درمان ,

علاوه بر این‌که چنین اقدامی به دور از احترام به مرحوم علی انصاریان بود؛ این اقدام کتایون ریاحی در حالی صورت گرفت که او پیش از این به دلیل عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مراسم تولد امسالش، مورد انتقاد بسیاری از رسانه‌ها و کاربران فضای مجازی قرار گرفته بود!

کرونا , وزارت بهداشت , بهداشت و درمان ,

مهناز افشار نیز که از داوران یک برنامه در شبکه‌ خارجی و معاند بوده است، در تلاش است با گرفتن ژست دلسوزی برای مردم ایران، خود را وطن پرست و مدافع مردم کشورش نشان دهد.؛ او پس از فوت علی انصاریان در صفحه توییتری خود، نوشته است: «بر طبل شادی بکوبید که نه دعای مادرش گرفت و نه دعای دیگران! بر طبل شادی بکوبید که واکسن را سیاسی کردید! شما مسئول مرگ مردم هستید، برای مردم مظلوم ایران، خانواده‌هایمان و برای همه که بین شما گیر افتاده‌اند و یکی یکی می‌میرند خشمگینم که چرا خودتون هیچی‌تون نمیشه»

این توییت مهناز افشار با واکنش تعداد زیادی از کاربران روبرو شد؛ کاربری که در انگلستان زندگی می‌کند، در واکنش به این توییت افشار نوشته است: «کسانی از سیاسی کردن واکسن می‌نالند که نفس کشیدنشان هم سیاسی است! من هم مثل میلیون‌ها ایرانی سوگوار پرکشیدن علی انصاریان هستم؛ بی وجدانی که از مرگ علی انصاریان هم کاسبی می‌کنی: منِ دیابتی 42 ساله در بریتانیا سه تا 6 ماه دیگر نوبت واکسن زدنم می‌شود. اینجا نه تحریم است و نه جمهوری اسلامی»

علیرضا وهاب زاده، مشاور وزیر بهداشت نیز نوشت: «از حدود 8 میلیارد جمعیت جهان تقریبا یک ‌درصد واکسن کرونا تزریق کردند. اکثراً آن‌ها هم تک دوز دریافت کردند که عملاً ایمنی ایجاد نمیکند و نمی‌تواند از مرگ کسی جلوگیری کند! سوال اینکه چرا هیچ کدام از لیدرهای مظلوم #واکسن_بخرید که در اروپا و آمریکا گیر افتادند تا امروز واکسن نزدند؟!»

اگرچه تأمین واکسن معتبر، مطمئن و اثربخش تا زمان تولید واکسن ایرانی کرونا، از وظایف وزارت بهداشت است اما برخی سلبریتی‌هایی که در این مدت نه تنها گامی برای افزایش رعایت پروتکل‌ها برنداشته‌اند، بلکه چشم خود را بر واقعیات موجود بسته‌اند، حالا ژست نگرانی برای سلامت مردم گرفته‌ و با سواستفاده سیاسی از درگذشت چهره‌هایی مانند مهرداد میناوند و علی انصاریان شروع به راه انداختن هشتگ «واکسن بخرید» کرده‌اند!

این اظهارات عامدانه یا از سر ناآگاهی در حالی صورت می گیرد که اولین محموله واکسن کرونا از روسیه امروز در حال ورود به کشور است و علاوه بر آن، فاز اول کارآزمایی بالینی واکسن ایرانی "کوو ایران برکت" به خوبی پیش رفته است؛ واکسن مؤسسه رازی در هفته آتی وارد مرحله تست انسانی میشود و واکسن تولید مشترک ایران و کوبا نیز در حال ورود به مرحله سوم کارآزمایی بالینی است.

منبع: تسنیم

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 50
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 14
 • پری⚘ IR ۱۶:۰۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۶
  66 1
  باید الگو رعایت پروتکل باشن متاسفانه هیچ کدامشان بخاطر عمل دماغ و لب ماسک نمیزنن
  • قریشی IR ۰۷:۱۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۷
   0 0
   مهنار افشار معلوم الحال اون زمان که با همکاری شوهر فاسدش شیرهای تاریخ گذشته توی حلق بچه های این ملت میکردند کارشون مشکلی با دین و اخلاقیات نداشت ولی الان چون جهت جهاد نکاح رفتن حجله شاهزاده های آل سعود باید هر چی بهش دیکته میشه اینجا و اونجا مطرح کنه ... الان این بیسواد فاسد نگران همه جنبه های زندگی ملت شده!
 • IR ۱۶:۰۹ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۶
  72 4
  کتایون ریاحی که وصل به آمریکا بره واکسنشُ بزنِ و برگردد
 • IR ۱۶:۱۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۶
  57 3
  هر چه میکشیم از دست این عروس های هزار داماد پر مدعا و بی خاصیت
 • IR ۱۶:۱۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۶
  79 4
  مهناز افشار چرا خودش چیزیش نمیشه که با رفتارهای جو گیرانه ش باعث قتل یه ادم شد و چند تا بچه رو بی پدر کرد. خانم افشار جرات نداری برگردی ایران و پاسخگو باشی ولی بهرحال مرگ همونجایی که زندگی میکنی هم هست خودتو اماده کن که باید اون دنیا پاسخگو باشی.
 • IR ۱۶:۲۴ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۶
  38 2
  مدعی العموم باید وارد بشود
 • سارا IR ۱۶:۲۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۶
  59 1
  آره خانم مهناز افشار من هم واقعا حیران و متعجبم که چرا هرچی انسان خوب و بی حاشیه هست داره از دنیا می‌ره ولی بعضی ها که نباید باشند هستند!!خب دلایل فراوان داره خدا خودش فقط می‌دونه وهمه اینها امتحان الهی ست و راضی به رضای خدا هستیم
  • IR ۱۷:۴۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۶
   39 3
   افشار در حال خودشیرینی برای مرکل است فکر کرده اونم خاتمی ست که خونه مفت بهش بده نمک نشناس
 • IR ۱۶:۳۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۶
  40 2
  مزدوران خائن
 • مادر IR ۱۷:۴۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۶
  24 4
  خدارحمت کن فرج الله سلحشور راکه، این دماغ عملی راجای زلیخا به سینمای ایران قالب کرد، تحفه باورش شده خوشگله....
 • IR ۱۷:۴۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۶
  32 5
  اگه قوه قضاییه یکبار تو دهن اینا زده بود جرات نداشتن جوسازی کنن.یه بار برا همیشه سفره اینا را جمع کنید.
 • IR ۱۷:۵۴ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۶
  34 4
  خوشبختانه سلبریتی ها دیگر جایگاهی در جامعه ندارن و تبدیل شدن به یک قشر نکبت
 • IR ۱۸:۰۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۶
  11 2
  مهناز افشار خدا میدونه چقدر از فوت انصاریان و میناوند خوشحالی.کاش یه جو شرافت داشتی و مردم یکم هوش.این وضعیتی که میگی مردم گیر کردن امثال شماها و فوتبالیستا و ماهواره ای ها بر مردم وارد کردن.چقد پررویین شماها
  • نیما IR ۰۷:۲۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۷
   0 0
   میخوام بدونم تا کی قراره با اینها مماشات کنید؟ جناب آقای رییسی لطفا مداخله کنید. بسه دیگه...با این سمپاشهای مواجب بگیر دشمن برخورد کنین. اگه ساکت نمیشن حداقل بیکارشون کنید.
 • فرزند وطن IR ۱۸:۱۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۶
  14 1
  مهناز شیر خشکی با نام خانوادگی مستعار افشار،باران نوکری با نام خانوادگی مستعار کوثری،و جدیدا هم کتایون ریاحی نوکری و مواجب بگیری سیاسی از نشتی دزد و خائن وطنی و حامیانشون در خارج از کشور تا کجا.آسمان خدا مرز داره بی شرفی و عملگی سیاسی مشتی هنربند سفارشی بی حدو مرز، مهناز شیرخشکی بچت میدونه ننه باباش در ایران چیکاره بودن.انشا..اموراتتون همیشه از راه مزدوری بگذره.خانم ریاحی اینقدر خوش رقصی کردی که...واست در شهر یزد جشن تولد میگیرن خیلی بودار خسته نباشی
 • IR ۱۹:۳۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۶
  13 1
  حالا بگو مهناز افشار خودت واکسن زدی که داری زر زیادی میزنی نکبت. این افریطه توی اکثر عکساش یه تیکه پارچه که فقط تاج سرش رو گرفته پوشیده که مثلا بگه من با حجابم! انگار حجاب داشتن یعنی فقط همون یه تیکه پیدا نباشه! معلومه هنوزم امید برگشت داره! بهتره بری گم شی نکبت اینجا جای امثال تو نیست
 • IR ۱۹:۵۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۶
  23 1
  واقعا مماشات با اینها بس نیست؟ یک بار قوه قضائیه با این جماعت مزدور و همیشه طلبکار برخورد قاطع و جدی انجام بده دهن کثیفشون برای همیشه بسته میشه.
 • DE ۲۰:۲۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۶
  29 1
  مهناز افشار بی وجدان با شیرخشک های فاسدش بهتره بره بمیره ! تو اگه دلسوز بودی ، به نوزادهای ایرانی شیرخشک فاسد برای سودجویی نمی فروختی و با اراجیف ات باعث مرگ طلبه مظلوم همدانی نمی شدی! ای قانون شکن! اونقدر شهامت وجود نداشتی جلسه دادگاه ات رو برگزار کنی!
 • سوخته IR ۲۰:۵۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۶
  21 0
  لجن پرکنی از دهان های گناه آلود و قلم های کثیفتان مبارد
 • عبدالله IR ۲۲:۰۴ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۶
  10 1
  سلبریتی های بی اخلاقی مانند ریاحی که بی قید وبندند و فقط تشنه زندگی لاکچری و مرفهان بی درد هستن حق ندارن وارد ابن مبحث ها شوند.و بهتر است برن به سگ و گربه هاشون برسن .این اشباه الناس هم دچار فقر و فساد فکری هستد.
 • یوزارسیف IR ۲۲:۱۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۶
  18 0
  واکسن کتایون ریاحی را جناب انخمائو قبلاً در چندین نوبت زده
  • .... IR ۱۵:۳۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۷
   0 0
   تهمت ناموسی زدن با نقد کردن فرق داره.درسته با رفتار افراد مشکل داری ولی این حرف شنا یعنی تهمت هرزگی و ناموسی.
 • IR ۲۲:۵۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۶
  11 0
  بیچاره مردم ایران که سلبرینیشون یه مشت بیخیالی قاتل فراریه #سلبرینی بی حیا# # کاسب مرگ# خفه شو
 • رضا IR ۰۰:۰۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۷
  8 4
  سلام شما رو به خدا قسم میدم یه تحقیقی پیرامون مرگ این دو ورزشکار علی آقا و مهرداد داشته باشید واقعا مرگشون مشکوکه آخه چطور دو ورزشکار تنومند با قدرت بدنی بالا ظرف یه هفته فوت شدن حاج آقای انصاریان عموی مرحوم با اون سن بالا کرونا گرفت خوب شد اما علی آقا فوت شد با اون سن چهل سالگی یقینا دستهای پلیدی توکار بوده تا از این طریق هم به رهبری ضربه بزنه هم به کشور شما رو به خدا یه تحقیقی بکنید
  • IR ۰۹:۲۴ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۷
   12 1
   هموطن عزیز،نگرانی شما مقدس و قابل احترامه،اما متاسفانه ایراد بزرگ ما ایرانیا اینه که در همه امور احساس میکنیم باید وارد بشیم و نظر تخصصی بدیم. از نظر یک پزشک آگاه این دو عزیز هم مثل صدو چهل نفر دیگه ای بودن که همراهشون فوت شدن. مسلما در بین اونها هم ورزشکار و جوان بوده. منتها شانس رسانه ای و بولد شدن رو نداشتن. اینکه اینقدر مانور داده شد مسلما پای اراده های خصمانه ای وسط هست که مخصوصا در آستانه ۲۲بهمن از این حادثه تلخ حداکثر بهره رو ببرن! فضای احساسی حاکم بر ما ایرانیا خاک حاصلخیز رشد کردن بعضی افراط های نابجاست. مسلما همه ما شریک غم مادر سیده ایشون هستیم. اما نباید اجازه سوءاستفاده از احساساتی بودنمون رو به اجنبی های مغرض بدیم. ما باید بفهمونیم به همه که ایرانیان احساسی صرف نیستن،آگاه و احساسی اند.
 • IR ۰۰:۱۰ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۷
  10 0
  مهناز مگه خودت چیزیت شده؟؟نکنه مردی از اون دنیا پیام میدی؟؟؟
 • علیمرد IR ۰۰:۳۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۷
  2 37
  شما ارزشیا و اصولگرایان واقعا سلطان بی ادبی و بی حیائی در جامعه هستین. خانم ریاحی و افشار دو فرشته هستن که خداوند در حق ایران لطف داشته و آن دو را بر این سرزمین فرستاده . از خدا بابت خلق این دو فرشته تشکر میکنم. آن کاربری که بحث شیرخشک کرده بگم آن ماجرا کار یاسین رامین فرزند رامین معاون وزیر دولت اصولگرایان بود
  • قریشی IR ۰۷:۲۴ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۷
   0 0
   یکی از فرشته های شما الان رفته عربستان جهت انجام مناسک جهاد نکاح در محفل صمیمی شاهزاده های آل سعود ...
  • حسن IR ۰۷:۴۴ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۷
   1 0
   فرشته جز امر خدا کاری نمیکنه ایندوتا فرشته شما فعلا که در غیر رضای خدا گام بر داشتند خدا هدایتشون کنه یکی نیست بگه خانم مهناز افشار همون کشوری که هستی مگه شما واکسن زدی ؟
  • IR ۱۱:۵۴ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۷
   1 0
   بله اینا فرشته اند ولی فرشته غذاب مردم ایران !
  • IR ۱۲:۰۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۷
   1 0
   ماشاالله اخلاق و تربیت خانوادگیت از نظرت میباره خود کتایون ریاحی نیستی ؟!
  • IR ۱۲:۲۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۷
   0 0
   خب از خدا بخواه با این دوتا محشور بشی یا با دوست عزیز و اره کشش بن سلمان،واقعا نفهی یا گفتی ی نفرم به شک بندازم خوبه !!!برو بچه ابلیس خودتو سیاه کن
  • بهار AT ۱۳:۴۴ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۷
   1 0
   فکر کنم خود کتایون ریاحی باشی
  • ایرلنی IR ۱۴:۳۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۷
   0 0
   مزدور بی شعور
  • محمد IR ۱۶:۵۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۷
   0 0
   لطفامودب باش این دوتانعمت نیستندمایه ی ننگ ایرانی هستندرحمت ونعمت سردارسلیمانی ومدافعان حرم هستند
  • IR ۱۷:۲۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۷
   3 0
   اولا فرشته خودنمایی نمیکنه مخصوصا مهناز جون که شده فرشته آل سعود! ثانیا پول شیرخشکا رفته سر میز مهناز افشار یعنی با گوشت و پوستش ممزوج شده ثالثا عقد ازدواجشون رو خاتمی خونده با حضور تمام اصلاحاتیا هم برگزار شد
  • IR ۱۷:۰۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۸
   0 0
   حالت خوبه؟هرکامنت چند میگیری؟
 • مهدی IR ۰۲:۲۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۷
  0 0
  حکومت رو بخاطر واکسن میکوبند اما علیه تحریم کنندگان خرید واکسن ساکتند؟!!! علی انصاریان به خاطر درمانهای بیهوده پزشکی مدرن رفت وگرنه یکی دو روزه قابل درمان بود! بارها تاثیر گیاه درمانی در درمان کرونا را تجربه کردم و کردند!!! نیپا هم قابل درمان است!
 • ناشناس SE ۰۲:۲۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۷
  0 0
  به تفاله آل پلید سعود عرض می کنم که من مقیم سوئد هستم، بالای 65 سال هستم، بیماری قلبی دارم، دیابتی هستم و بیماری آسم و یا تنگی نفس هم دارم یعنی جزو گروه ریسک هستم، اما گفته اند که شاید در ماه مارس نوبت واکسن من شود.
 • محسن باغبانی IR ۰۲:۳۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۷
  0 0
  نه آقا واکسن احتیاج نداریم واکسن داخلی تولید که شد حتی اگر یک سال دیگه بعد تخته گاز بتازید برای فروش ورقابت که به نسبت پول بیشتری از مردم واما عده‌ای که پول دارند میخرند به هر قیمتی بدبخت ما کسانی هستیم که حتی تو مخارج زندگی مصیبت بارمون موندیم وعده ما وشما تولید واکسن داخلی تا چه خوابی واسه ما بدبخت و بیچاره دیدین
 • مهدی IR ۰۲:۵۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۷
  0 0
  تا کی با این سلبریتی های بی درد با اغماض رفتار میکنه؟کجای دنیا به یلبریتیهاشون اجازه میدن در هر موردی نظر بدن.آقایون و خانمهای بی درد حالا شدن غمخوار مردم.یه مشت دوتابعیتی......
 • IR ۰۷:۲۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۷
  0 0
  این سلبریتی ها خیلی از مرگ ترسیدن یاوه گویی ها آنها شروع شد دکتر هاشمی در بیمارستان دانشور گفتن اقای میناوند وآقا انصاری دیر به بیمارستان رفتن خدا رحمت کند هردو این عزیز
 • IR ۰۷:۵۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۷
  0 0
  علی و مهرداد عزیزان ما هستند خدا رحمتشان کند فقط به این نکته توجه کنید که رهبر ما هیچگاه بد ملتش را نمیخواهد. ما باید به حرف او گوش کنیم. نه وطن فروشان عاشق دلار این دو شهید راه تحریم اند. تحریمی که آمریکای جنایت کار وضع کرد. ننگ بر خودفروخته ای که از رختخواب انگلیسی برمی خیزد توییت نفاق می پراکند.
 • نیما IR ۰۸:۰۰ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۷
  0 0
  مشرق جان اسپوتنیک و کوو ایران برکت و... برای غرب پرستان واکسن به حساب نمیاد. منظورشون از# واکسن بخرید،فایزر بخرید بود،ولی با گندی که فایزر زده روشون نشد روراست بگن...# فایزر بخرید
 • IR ۱۷:۳۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۷
  3 1
  مشرق نیوز عالی عالی عالی.
 • IR ۲۰:۲۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۷
  3 1
  اگر به این دو تا اکبیر فرشته ان برن زیر گل هر چی فرشته هست لعنت به این خائنین
 • IR ۲۲:۴۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۷
  2 1
  اگر واکسن آمریکایی موثر می بود روزانه 4000 نفر از مردمش که آنها را برترین انسانهای کره زمین می دانند. نمی مردند.!! و خانم ریاحی هرقدر هم برای غربیها دم تکان دهی آنها تو وامثال تو را آدم هم حساب نمی کنند.
 • ثریا IR ۱۰:۱۹ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۸
  0 0
  کتایون ریاحی دیگه کدوم خریه دو تا سریال بازی کرده فک کرده عادمه
 • زینب IR ۱۲:۲۴ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۸
  1 0
  بابا اینا یه سال منتظر همین جشنواره فیلم فجرن که برن خودشونو نشون بدن حالا برن دماغ عمل شده شون رو بذارن زیر ماسک که چی بشه. ولی زرنگن زود نظام رو زیر سوال ببرن
 • IR ۰۰:۲۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
  1 0
  این سلبریتی ها بزن بمیرم مرفهان بی درد مردم دیگه اینارو آدم هم حساب نمی کنن مگر مشتی بی عقل

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس