گانتز: اسرائیل در حال حرکت به سوی انتخاباتی دیگر در 21 مارس است - کراپ‌شده

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در گفت‌وگویی با وزیر دفاع آمریکا بر مقابله با اقدامات ایران در منطقه تأکید کرده است.

به گزارش مشرق؛ «باراک راوید»، روزنامه‌نگار و تحلیلگر صهیونیستی روز پنجشنبه با انتشار پیامی در توئیتر خبر داد که «بنی‌گانتز»، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی با «لوید آستین» وزیر دفاع آمریکا گفت‌وگو کرده است.

وی با اعلام این خبر نوشت گانتز در این گفت‌وگو بر آنچه که «تندروی‌» ایران در منطقه خوانده شده تأکید کرده است.

وزیر دفاع دولت جدید آمریکا نیز بر تعهد کشورش برای حفظ برتری‌های نظامی رژیم صهیونیستی که شامل برتری‌های تکنولوژیکی و تاکتیکی می‌شود، تأکید کرده است.

آمریکا متعهد شده به منظور بالا بردن توانایی بازدارندگی رژیم صهیونیستی در منطقه، درجه کیفی قابلیت‌های نظامی این رژیم را حفظ کند.

«لوید آستین» نامزد تصدی پست وزارت دفاع آمریکا جمعه‌شب به‌وقت تهران توانست رای اکثریت مجلس سنای این کشور برای تصدی این پست را بدست بیاورد.

آستین نخستین آمریکایی آفریقایی‌تبار خواهد بود که به عنوان وزیر دفاع آمریکا دست پیدا می‌کند.

لوید آستین در جلسه رأی اعتماد سنا مدعی شده بود که ایران تهدیدی برای متحدان آمریکا در منطقه غرب آسیا و نیروهای مستقر این کشور در منطقه است.

مواضع ضد ایرانی دولت جدید آمریکا تنها به وزیران امور خارجه و دفاع آمریکا محدود نمی‌شود. «ژانت یلن» وزیر خزانه‌داری دولت بایدن تاکید کرده که رویه اعمال تحریم علیه ایران را به بهانه‌هایی مانند حقوق بشر یا ادعاهای حمایت از «تروریسم» ادامه خواهد داد. 

با این وجود روز گذشته وبگاه خبری «آکسیوس» خبر داد که بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی به این زودی‌ها قصد ندارد با سیاست‌های بایدن در قبال ایران مقابله کند.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha