تمدید استقرار گارد ملی در پایتخت آمریکا تا 3 ماه دیگر - کراپ‌شده

رسانه‌های آمریکایی از تمدید استقرار نیروهای گارد ملی در پایتخت ایالات متحده دستکم تا سه ماه دیگر از بیم تهدیدهای امنیتی خبر دادند.

به گزارش مشرق،رسانه‌های آمریکایی  سه شنبه شب به وقت تهران از تمدید استقرار نیروهای گارد ملی آمریکا در شهر واشنگتن، پایتخت آمریکا  تا  ۳۱ مارس (چهارشنبه ۱۱ فروردین) خبر دادند.

به نوشته وبگاه «پولیتیکو» سخنگوی گارد ملی آمریکا گفت که  استقرار نیروهای گارد ملی تا ۳۱ مارس تایید شده است. سرلشگر «ویلیام واکر» فرمانده گارد ملی آمریکا دستور داده نیروهای این یگان دستکم تا خاتمه مارس در مناطقی که هم اینک مستقرند حضور داشته باشند تا با اغتشاشات احتمالی مقابله کنند. در دستور جدید در این زمینه  آمده که  نهادهای اجرای قانون در پایتخت آمریکا برای ناآرامی‌های محتمل در روزها و هفته‌های آتی مهیا بلشند.

 به نوشته پولیتیکو، برگزاری دادگاه استیضاح ترامپ در سنا یک نگرانی امنیتی است و به هین دلیل مقامات هشدار داده بودند که به نیروهای گارد ملی در واشنگتن تا اواسط مارس است اما اینک اعلام شده دستکم آن‌ها باید تا خاتمه مارس در این شهر حضور داشته باشند. به نیروهای گارد ملی مستقر در «مریلند» نیز دستور داده شده دستکم تا ۱۵ مارس در آماده باش باشند.  

تمدید استقرار گارد ملی در پایتخت آمریکا تا ۳ ماه دیگر

این نشریه در روزهای گذشته  به چالش دیگر نیروهای گارد ملی آمریکا اشاره کرد و نوشت،  مشخص شده که آزمایش کرونای صدها نیروهای گارد ملی مستقر در واشنگتن مثبت بوده  و برخی موارد مشکوک در هتل‌های مجاور کنگره قرنطینه هستند.

سه عضو گارد ملی آمریکا گفتند که درحال حاضر آزمایش کرونای صدها نفر از نیروهای گارد ملی که پس از حمله ۶ ژانویه به پایتخت ایالات متحده در واشنگتن مستقر شدند مثبت بوده یا در هتل‌های اطراف قرنطینه شده‌اند. فرماندهی گارد ملی نیز از انتشار تعداد موارد مثبت خودداری کرده، اما نیروهای گارد ملی و قانونگذاران نگران این هستند که ماجرای اعزام این نیروها  به یک واقعه فراگیر مبدل شود.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس