کد خبر 1170487
تاریخ انتشار: ۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۸
نادران: بودجه را دوسطحی بسته‌ایم/ ارز دارو تغییر نمی‌کند

نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: طبق مباحث مطرح شده در جلسه غیرعلنی مجلس، کمسیسیون تلفیق بودجه را دوسطحی بسته و ارز دارو هم تغییر نکرده است.

به گزارش مشرق، حجت الاسلام سیدمحمدرضا میرتاج الدینی، با اشاره به مباحث مطرح شده در جلسه غیرعلنی صبح امروز مجلس شورای اسلامی،گفت: رئیس کمیسیون تلفیق بودجه سال ۱۴۰۰ گزارشی از لایحه بودجه و مصوبات کمیسیون تلفیق به نمایندگان ارائه کرد و گفت که گزارش کمیسیون تلفیق آماده شده و در سامانه بارگذاری می شود و نمایندگان ۱۰ روز فرصت دارند پیشنهادات خود را ثبت کنند.

بیشتر بخوانید:

جلسه غیرعلنی مجلس درباره بودجه ۱۴۰۰

وی بیان کرد: نادران در این جلسه گفت که دولت چند نرخ ارز را در بودجه به عنوان نرخ محاسباتی آورده است و کار مجلس شفاف کردن آن است.

بیشتر بخوانید:

مصوباتی که ورق بودجه را به نغع مردم برمی‌گرداند

نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: طبق گفته رئیس کمیسیون تلفیق بودجه، دولت مابه التفاوت نرخ ارز دولتی و ارز آزاد را به صورت غیرشفاف در اختیار سازمان برنامه و بودجه قرار داده بود که کمیسیون تلفیق این مسئله را در بودجه روشن و شفاف کرده است.

میرتاج الدینی اظهارداشت: بر اساس گفته های نادران، مجلس نرخ خاصی را برای ارز در بودجه تعیین نکرده، بلکه مجلس درآمدها را بر اساس نرخ ارز در بازار که دولت در نظر گرفته، تنظیم و شفاف کرده است و همچنین ارز دارو تغییر نکرده و مانند گذشته خواهد بود.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: طبق گفته نادران، کمیسیون تلفیق، بودجه را دوزمانی و دوسطحی بسته است به گونه ای که هم دولت فعلی بتواند به وظایف خودش عمل کند و هم دولت بعدی دستش بسته نباشد.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس