کد خبر 1163283
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۹
تلاش مسئولان سری A برای بازگرداندن هواداران به ورزشگاه‌ها

مدیران برگزاری مسابقات سری A در تلاش هستند تا مجوز حضور هواداران واکسینه شده در ورزشگاه‌ها را از دولت ایتالیا دریافت کنند.

به گزارش مشرق، عرضه واکسن کرونا در کشور ایتالیا در حالی آغاز شده است که مدیران برگزاری مسابقات سری A امیدوار هستند که این مقدمه‌ای برای بازگشت هواداران به ورزشگاه‌های این کشور باشد.

پائولو دال پینو، رئیس سازمان لیگ سری A در گفت‌وگو با «رادیو رای 1» ایتالیا گفت: به اعتقاد من، ما باید بتوانیم شهروندان واکسینه شده را در استادیوم‌ها پذیرش کنیم. ما برنامه‌ای 500 صفحه‌ای به دولت ارائه کرده‌ایم و در آن توضیح داده‌ایم که چطور می‌توانیم در سلامت، هواداران را با ظرفیت 20 تا 30 درصد به ورزشگاه‌ها بازگردانیم اما تاکنون هیچ جوابی در این خصوص دریافت نکرده‌ایم. حتی یک تماس هم با ما گرفته نشده است، از این‌رو امیدواریم حداقل کسانی که واکسینه شده‌اند، بتوانند برای تماشای بازی‌ها در ورزشگاه‌ها حضور پیدا کنند.

رئیس سازمان لیگ سری A ایتالیا همچنین درباره پیشنهاد واکسینه شدن تمامی بازیکنان حرفه‌ای در ایتالیا که بتوانند بدون انجام تست‌های کرونای مداوم و قرنطینه تیمی به طور مرتب بازی کنند، اظهار داشت: این مسئله‌ای است که مربوط به تصمیم‌گیری دولت می‌شود و ما به آن ورود نخواهیم کرد.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس