بودجه نمایه

عضو هیئت رئیسه کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ گفت: مجلس شورای اسلامی حق تغییر بودجه را برای تأمین نیازهای بخش نظامی و دفاعی کشور دارد.

به گزارش مشرق، مجتبی رضاخواه، با تأکید بر ضرورت تقویت بودجه دفاعی و امنیتی کشور با توجه به تهدیدات دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران،گفت: مجلس شورای اسلامی حق تغییر بودجه را برای تأمین نیازهای بخش نظامی و دفاعی کشور دارد.

بیشتر بخوانید:

ربیعی: نمی‌خواهیم زمین سوخته تحویل دولت بعد بدهیم

وی تأکید کرد: مجلس شورای اسلامی اهمیت ویژه ای برای این موضوع یعنی تأمین بودجه مورد نیاز بخش دفاعی کشور قائل است و قطعا در جریان بررسی لایحه بودجه، مورد توجه نمایندگان است.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ تصریح کرد: مجلس مطابق با شرایط و ظرفیت کشور قطعا برای تأمین نیازهای نیروهای نظامی و دفاعی کشور فعال خواهد بود.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا اعتباری که دولت برای بخش دفاعی در لایحه بودجه در نظر گرفته کافی است یا خیر، گفت: این موضوع قطعا در جریان بررسی لایحه بودجه در کمیسیون تلفیق و همچنین صحن علنی به طور دقیق مورد ارزیابی قرار می گیرد.

وی اظهار داشت: به هر حال ما باید به این موضوع توجه کنیم که منابع ما محدود است اما باید بر اساس همین منابعی هم که داریم، تلاش کنیم بودجه بخش دفاعی و نظامی کشور در اولویت باشد.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس