ماجرای انصراف شهید زین الدین از حضور در دانشگاه فرانسه

پدر شهید زین الدین گفت: پسرم همان روزهایی که می‌خواست برای ادامه تحصیل و حضور امام خمینی (ره) به فرانسه برود، به دیدار امام رفته بود و ایشان گفته بودند ایران به وجود شما جوان‌ها نیاز دارد.

به گزارش مشرق، عبدالرزاق شیخ زین الدین پدر شهیدان مهدی و مجید زین الدین در برنامه «عصر مقاومت» گفت: به عشق اینکه به فرانسه برای تحصیل برود و در کنار امام خمینی (ره) باشد فرانسه را انتخاب کرد و از ۴ دانشگاه فرانسه برایش نامه آمده بود و داشت تحقیق می‌کرد که کدام دانشگاه نزدیک محل اقامت امام است.

وی ادامه داد: همان زمان شنیده بود که یکی از دانشجوهای ایرانی که در فرانسه تحصیل کرده بود نزد امام رفته بود و امام نیز به او دستور داده بودند و گفته بودند ایران به وجود شما جوان‌ها نیاز دارد.

همچنین مادر شهید زین الدین می‌گوید: مهدی در یک جلد قرآن به من تعهد داده بود تا ۳۵ سالگی مشغول به تحصیل باشد و آن دوران در تبعید بودیم و قرآن فروخته شده بود و بعد از شهادتش قرآن به دست من رسید و مهدی برای حفظ جمهوری اسلامی و انقلاب از بهترین شرایطی که در زمینه تحصیلی داشت گذشت چون به ولایت فقیه ایمان داشت.

رادیو مقاومت صدای گفتمان مقاومت و مکتب سلیمانی در آستانه سالگرد شهادت سردار سلیمانی از ابتدای دی ماه تا پایان آن از طریق موج FM ردیف ۹۵,۵ مگاهرتز قابل دریافت بوده و مخاطبان می‌توانند از طریق شماره ۳۰۰۰۰۹۵۵ با برنامه‌های رادیو مقاومت در ارتباط باشند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس