مجتبی حسینی در آستانه هدایت نساجی‌ها

سرمربی نفت مسجدسلیمان گفت: به جای اینکه بسیاری از تیم‌ها به فوتبال بپردازند و فوتبالی با ما بجنگند، به دنبال راه‌های غیرقانونی هستند.

به گزارش مشرق، مجتبی حسینی در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان مقابل سپاهان اصفهان اظهار داشت: تیم سپاهان، تیم بزرگی است و همیشه جزو مدعیان بوده است. ما هم تیمی باقدمت و با ریشه هستیم و مردم ما چشم امیدشان به این تیم است.

وی با بیان اینکه بازیکنانش با تلاش و نبرد قهرمانانه به دنبال موفقیت هستند، تصریح کرد: چیزی که مایه تعجب من شده و بابت آن افسوس می‌خورم، این است که برخی‌ها در این فوتبال به هر طریقی می‌خواهند برنده شوند. به جای اینکه بسیاری از تیم‌ها به فوتبال بپردازند و فوتبالی با ما بجنگند، به دنبال راه‌های غیرقانونی هستند.

« غیراخلاقی است که به بازیکنان یاد بدهیم در محوطه جریمه به هر قیمتی شیرجه بروند و تمارض کنند تا از داور امتیاز بگیرند.»، سرمربی نفت مسجدسلیمان ضمن بیان این جمله گفت: در همه جای دنیا با این مسائل برخورد می‌شود و همه جا بازیکنان یاد گرفتند که به دنبال تقلب نباشند. برخی این افتخار را به خود می‌دهند که به بازیکنان خود آموزش دهند شیرجه بزنند. فوتبال با این کارها پیشرفت نمی‌کند.

حسینی در ادامه افزود: گردش مالی فوتبال ما اینگونه است و ما به این شکل هزینه می‌کنیم، اما فوتبال ما به آن شکل بازیکن جوان و خوب بیرون نمی‌دهد. باید به اصل قضیه بپردازیم، نه اینکه بخواهیم به هر طریقی و هر شیوه غیراخلاقی برنده شویم.

وی درباره اینکه تیمش تاکنون توانسته تنها یک گل به ثمر برساند، تصریح کرد: ما تیم جوانی داریم و بیشتر بچه‌های ما اولین سال است که در این سطح بازی می‌کنند. باید به این بازیکنان فرصت بدهیم و با آنها کار کنیم.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس