«من نه، ما»؛ ماجرای یک زندگی با تمام تلخی‌ها و شیرینی‌ها - کراپ‌شده

کتاب «من نه، ما»، نوشته نرجس شگوریان فرد که به تازگی روانه کتابفروشی‌ها شده است، اثری است که شاید کار مشاوره خانواده را برای مخاطب انجام دهد.

به گزارش مشرق، کتاب «من نه، ما»، نوشته نرجس شکوریان فرد، از سوی انتشارات عهد مانا روانه کتابفروشی‌ها شد. این اثر روایتگر ماجرای دو انسان است که پله‌پله گام بر می‌دارند برای «ما» شدن! دو انسان با دو جنس مخالف، با دو دنیای متفاوت، سرشار از تفاوت و اختلاف نظر در احساسات و تجزیه و تحلیل‌های گوناگون از زندگی که یاد می‌گیرند چگونه بزرگ ‌شدن را تجربه کنند و با کنار گذاشتنِ «من»های خود، به یک حقیقت واحد می‌پیوندند.

کتاب «من نه، ما» داستان زندگی زهرا و محمد، یک زوج جوان و خوش‌ذوق است که عاقلانه، عاشق می‌شوند و در این مسیر عطش فراوانی را تحمل می‌کنند تا به پاسخ تک ‌تک مجهولات ذهن‌شان دست یابند و درک و فهم‌شان را از مفاهیمی چون زندگی،  ازدواج، عشق و محبت، تکامل بخشند.

نویسنده در این کتاب، یک زندگی را مجسم کرده است. یک زندگی، با تمام تلخی‌ها و شیرینی‌ها و درس‌ها و موفقیت‌هایش! اگر تلخی‌ها و سختی‌ها را نشان می‌دهد، راهِ بُرون رفتِ این تنگناها را نیز نشان می‌دهد و آرامشِ عبور از این سختی‌ها را به کامِ این زوج جوان می‌چشاند.

«من‌ نه‌، ما» آخرین اثر نرجس شکوریان‌فرد است که توسط نشر عهد مانا، منتشر شده است. این کتاب را انتشارات عهدمانا در 408 صفحه رقعی با قیمت 66هزار تومان منتشر و راهی کتاب‌فروشی‌ها کرده است.

نرجس شکوریان فرد پیش از این نیز آثاری در حوزه زنان، خانواده و جوانان منتشر کرده است که از این جمله می‌توان به کتاب «هوای من» اشاره کرد. این اثر که درباره مشکلات، چالش‌ها، ترس‌ها و تبسم‌های جوانان امروز است، از سوی انتشارات عهد مانا در دسترس علاقه‌مندان به این حوزه قرار گرفته است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس