تولید ۱۲ عنوان کتاب صوتی با موضوع رضوی توسط به نشر

مدیرعامل به نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) از ارائه تخفیف ۴۰ درصدی بیش از۲۵۰۰  عنوان کتاب از انتشارات های مختلف همزمان با طرح پاییزه کتاب در فروشگاه های این مجموعه خبر داد.

به گزارش مشرق، حسین سعیدی گفت: بیش از ۲۵۰۰ عنوان کتاب از حدود ۲۰۰ ناشر در مدت زمان طرح پاییزه کتاب در فروشگاه های انتشارات آستان قدس رضوی با ۴۰ درصد تخفیف عرضه می شود.

وی با اشاره به اینکه ۲۰درصد از این تخفیف مربوط به طرح پاییزه کتاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است، افزود: ۲۰درصد دیگر توسط انتشارات آستان قدس رضوی به این تخفیف اضافه و مجموعا مشتری می تواند با ۴۰ درصد تخفیف خرید نماید.

سعیدی با اشاره به اینکه در این لیست آثار ارزشمندی وجود دارد، گفت: آثاری از بنیاد پژوهش های اسلامی ، موسسه آفرینش ها و موسسه جوانان از ناشران آستان قدس رضوی در این لیست عرضه می شود.

وی همچنین ادامه داد: کتاب هایی نیز از ناشرانی همچون امیرکبیر، ابراهیم هادی، اسم، امام موسی صدر،آبرنگ، بنیاد پژوهش های قرآنی حوزه و دانشگاه، بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، بنیاد حکمت اسلامی صدرا، بنیاد فرهنگی و هنری امام رضا (ع)، بنیاد نهج البلاغه، پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، جمکران، سپیده باوران، سوره مهر و کانون اندیشه جوان در این لیست وجود دارد.

سعیدی خاطرنشان کرد: سایر آثاری خارج از لیست ۲۵۰۰ عنوان نیز با تخفیف ۲۰ درصدی همزمان با طرح پاییزه کتاب در فروشگاه های این مجموعه عرضه می شود.

مدیرعامل به نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) گفت: علاقمندان برای اطلاع از لیست این عناوین و آدرس فروشگاه ها نیز می توانند به آدرس اینترنتی behnashr.com  یا behnashr.razavi.ir مراجعه نمایند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس