فریبا: هرکسی آمد فقط قول پرداخت مطالبات پورحیدری را داد/ برخی دست از سر استقلال بردارند

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: هرکسی آمده قول پرداخت مطالبات پورحیدری را داده ولی انجام نشده ، حفظ حرمت منصورخان برای همه استقلالی‌ها واجب شرعی است.

به گزارش مشرق، بهتاش فریبا در خصوص گله‌های علی پورحیدری از عدم پرداخت پدرمعنوی استقلال و اینکه گفته می‌شود  پرونده مالی شادروان پورحیدری از اسناد باشگاه استقلال خارج شده است، اظهار داشت: این صحبت ها را هم خانم شجاعی (همسر شادروان پورحیدری) و هم علی بارها گفته‌اند.  مگر استقلالی‌تر و دلسوزتر از منصورخان بوده؟ اگر او و عنایت آتشی نبودند، استقلال اوایل انقلاب جمع شده بود.

وی ادامه داد: شاید برای اینکه حق و حقوق منصورخان را ندهند این اتفاق افتاده، من خبر ندارم برای پرونده چه اتفاقی افتاده چون در باشگاه نیستم اما هرکسی آمده قول پرداخت مطالبات پورحیدری را داده ولی انجام نشده است. حفظ حرمت منصور خان برای همه استقلالی‌ها واجب شرعی است. امیدوارم مدیران جدید شرایطی به وجود بیاورند که این مشکل برطرف شود.

پیشکسوت استقلال در مورد رفتارهای سعادتمند و ادامه حاشیه‌سازی‌های او در فضای مجازی عنوان کرد: خوشبختانه من اینستاگرام ندارم.خیلی هم وارد مسائل فضای مجازی نمی‌شوم که در جریان همه چیز باشم. چند وقت پیش هم گفتم؛ دست از سر استقلال بردارید. بگذارید این تیم امسال جان بگیرد. من نمی‌دانم حق با چه کسی است و با چه کسی نیست.  قصد قضاوت کردن هم ندارم. 

بیشتر بخوانید:

مرفاوی: پورحیدری گفت آمده‌ام سرت را ببُرم!

فریبا افزود: اما حرفم این است که الان استقلال بیشتر از هرچیزی به آرامش نیاز دارد. یک کادر فنی استقلالی هدایت تیم را بر عهده گرفته و تیم نفرات خوبی را هم دارد. اگر آرامش از درون باشگاه تزریق نشود تیم نمی‌تواند به موفقیت برسد. بهتر است اجازه بدهند آرامش در تیم حکمفرما شود و شرایطی به وجود بیاید که خواسته و مورد دلخواه هواداران است. نباید خودمان به آن ضربه بزنیم.

وی در خصوص اینکه سعادتمند با وجود اینکه در فرودگاه حضور داشت و در جریان درگیری اعضای تیم قرار داشت اما با خاطیان این اتفاق برخوردی نکرد تا اینکه منجر به جدایی کادرپزشک آبی‌پوشان شد، اظهار داشت: کار اشتباهی بود که کادرپزشکی به این مجربی را از دست بدهیم. البته برای بازگشت آن‌ها هنوز هم دیر نشده، من حاضرم پادرمیانی کنم و به همراه با چند تن دیگر از پیشکسوتان شرایطی به وجود بیاوریم که زمینه بازگشت آن‌ها فراهم شود.

پیشکسوت استقلال گفت: فکر نمی کنم کادرپزشکی بهتری در ایران داشته باشیم. یک کادر متخصص در حرفه خودش و دلسوز برای تیم. من خودم مشکلی داشتم و به هرکجا می‌رفتم اتفاقی نمی‌افتاد اما سه جلسه به کلینیک استقلال رفتم و در آنجا خوب شدم. کادر پزشکی استقلال و به خصوص دکتر نوروزی و ستوده، توانایی زیادی دارند. در هرصورت اشتباهی رخ داده و اصلا نمی‌خواهم به آن ورود کنم که چه اتفاقی افتاده و چه کسانی مقصر بودند اما باشگاه باید مدیریت می‌کرد و اجازه نمی‌داد کار به اینجا بکشد.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس