مجری فاکس نیوز: ترامپ روی وضعیت قابل اشتعال آمریکا کبریت کشید - کراپ‌شده

خبرنگار آمریکایی و مجری شبکه «فاکس نیوز» در واکنش به صحبت‌های ترامپ درباره پیروزی خود در انتخابات و مطرح کردن بحث تقلب گفت رئیس‌جمهور آمریکا روی وضعیت قابل اشتعال کشور کبریت کشید.

به گزارش مشرق، «کریس والاس» خبرنگار آمریکایی و مجری شبکه «فاکس نیوز» بعد از صحبت‌های ترامپ درباره پیروزی در انتخابات و مطرح کردن بحث تقلب گفت او روی وضعیت قابل اشتعال کشور کبریت کشید.

والاس گفت: وضعیتی فوق‌العاده قابل اشتعال است و رئیس‌جمهور روی آن کبریت انداخت. او ایالت‌ها را نبرده، هیچ کسی نمی‌گوید که او ایالت‌ها را برده است. ایالت‌ها هم نگفته‌اند که او برده است.

بیشتر بخوانید:

بحران انتخاباتی در آمریکا

وی افزود: نمی‌دانم او (ترامپ) دقیقاً منظورش چی هست. او گفت ما به دیوان عالی خواهیم رفت برای این که می‌خواهیم همه رای‌گیری متوقف شود. توقف رای‌گیری (بعد از اتمام ساعت رای‌گیری) بله، اما شمارش آرا (را که نمی‌توان متوقف کرد).

بیشتر بخوانید:

فیلم/ آیا ترامپ آتش اغتشاش را روشن می‌کند؟

والاس که در مناظره اول ترامپ و بایدن مجری بود، در ادامه گفت: می‌دانید ایالت‌ها طبق قوانین خود این فرصت (شمارش آرا) را دارند و به طور معمول می‌توانند تا شب انتخابات و تا فردای روز بعد از انتخابات آرای‌شان را بشمارند و این ممکن است چند روز طول بکشد.

او در ادامه توضیح داد: شاید این سوال مطرح باشد که چه مدت می‌توانند آرا را قبول کنند اما در این خصوص سوالی وجود ندارد که همه ایالت‌ها به شمارش آرا تا چند روز ادامه می‌دهند. آن‌ها می‌توانند تا هفته‌ها برنده را تایید نکنند. این همان چیزی است که در فلوریدا در سال ۲۰۰۰ اتفاق افتاد. نمی‌دانم که آیا منظور او (ترامپ) این بود که می‌خواهد شمارش را متوقف کند (یا چیز دیگری)، فکر می‌کنم این می‌تواند خیلی زیاد تحریک آمیز باشد؛ و صادقانه فکر نمی‌کنم چیزی باشد که دادگاه بپذیرد.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس