احضار مدیرعامل توئیتر به سنای آمریکا برای توضیح درباره سانسور یک گزارش

نتایج انتخابات آمریکا نشان می‌دهد، «رشیده طلیب، ایلهان عمر، الکساندریا اوکاسیو کورتز و آیانا پریسلی»، چهار عضو دموکرات مجلس نمایندگان توانستند کرسی‌های خودشان را حفظ کنند.

به گزارش مشرق، همزمان با ادامه شمارش انتخابات ریاست جمهوری و کنگره آمریکا، چهار عضو زن مجلس نمایندگان این کشور که همواره تحت حملات لفظی و انتقادهای تند رئیس‌جمهور آمریکا قرار داشته‌اند، کرسی‌های خودشان در مجلس نمایندگان را حفظ کردند.

بیشتر بخوانید:

آخرین وضعیت نبرد جمهوری‌خواهان و دموکرات‌ها در کپیتال هیل

بنا بر گزارش اسپوتنیک، الکساندریا اوکازیو کورتز عضو دموکرات مجلس نمایندگان از حوزه انتخابیه نیویورک که در انتخابات سال ۲۰۱۸ با پیروزی توانستن به عنوان جوانترین عضو کنگره آمریکا لقب بگیرد، توانست در انتخبات امسال بار دیگر پیروز شود.

کورتز ۳۱ ساله که یکی از حامیان سرسخت «برنی سندرز» سناتور شناخته شده آمریکایی است، در حالی توانست کرسی خودش در مجلس نمایندگان آمریکا را حفظ کند، که در طول دو سال اخیر به دلیل انتقادهایش از مواضع داخلی و خارجی دونالد ترامپ، هدف حملات لفظی شدید رئیس جمهور این کشور قرار داشته است.

بیشتر بخوانید:

احتمال پیروزی دموکراتها درکسب اکثریت مجلس سنا

کورتز به همراه «ایلهان عمر» عضو مسلمان و سومالیایی تبار مجلس نمایدنگان آمریکا از حوزه انتخابیه مینه سوتا، «رشیده طلیب» عضو فلسطینی تبار این مجلس از حوزه انتخابیه میشیگان به همراه آیانا پریسلی عضو دموکرات مجلس نمایندگان از حوزه انتخابیه ماساچوست توانستند بار دیگر در انتخابات پیروز شوند.

پیروزی این چهار عضو زن مجلس نمایندگان آمریکا از آن جهت اهمیت دارد که آنها همواره به دلیل مواضعشان علیه ترامپ، هدف هجمه تند رئیس‌جمهور و حامیان جمهوری‌خواهش قرار داشته‌اند.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس