رهبر انقلاب

حضرت آیت الله خامنه ای با بیان اینکه اهانت به پیامبر نشان دهنده ذات ظلمانی تمدن غرب است،تاکیدکردند: آمریکا همان فرعون مصر است و درکشورهای دیگر وارد شده و تسلط پیدا کرده و جنگ ایجاد می‌کند.

به گزارش مشرق،  رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (سه‌شنبه) در سخنان زنده و تلویزیونی، با تبریک خجسته سالروز میلاد پیامبر خاتم حضرت محمد مصطفی(صلی‌الله‌علیه‌وآله) و ولادت حضرت امام جعفر صادق(علیه‌السلام) به ملت شریف ایران و امت بزرگ اسلامی، وحدت جهان اسلام را علاج واقعی مشکلات مسلمانان خواندند و با اشاره به سیاست عاقلانه ایستادگی در مقابل زیاده‌خواهی‌های آمریکا افزودند: سیاست حساب‌شده جمهوری اسلامی با رفت و آمد اشخاص در آمریکا تغییری نمی‌کند.


ایشان همچنین با تأکید بر تحرک و تلاش بیشتر مسئولان در سه زمینه «اقتصاد، امنیت و فرهنگ» گفتند: گرانی‌های اخیر واقعاً توجیهی ندارد و مسئولان باید با هماهنگی و جدیت این دشواری‌ها را از زندگی مردم بردارند.


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در بخش نخست سخنانشان، برخی آیات قرآن کریم درباره نبی مکرم اسلام را دارای تناسبی روشن با وضع کنونی بشر خواندند و افزودند: خداوند در قرآن می‌فرماید رنج مردم بر پیامبر سخت و گران، و آن حضرت عمیقاً مشتاق و دلسوز سرنوشت بشر است و امروز نیز که جامعه بشری بیش از همیشه، دچار رنج است، روح مطهر رسول اعظم، از این درد و رنج بشر، آزرده است و مانند پدری مهربان، به دنبال هدایت و خوشبختی جوامع بشری است.

صوت کامل سخنرانی امروز رهبر انقلاب


ایشان با یادآوری سوء‌استفاده مستکبران از علم و فناوری برای مقاصد شومی نظیر بی‌عدالتی، جنگ‌افروزی، شرارت و غارت منابع ملتها افزودند: فرعون فقط در محدوده مصر بیداد می‌کرد اما فرعون امروز جهان یعنی آمریکا با استفاده از پیشرفت‌های علمی، به کشورهای دیگر لشکرکشی می‌کند و جنگ، ناامنی و تاراج به راه می‌اندازد.


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به دشمنی و معارضه همه‌جانبه استکبار و صهیونیزم با اسلام افزودند: آخرین نمونه این دشمنی خبیثانه، دشنام به چهره نورانی پیامبر اعظم به زبان کاریکاتور، و حمایت رییس‌جمهور فرانسه از این اقدام زشت بود که بار دیگر نشان داد پشت سر این‌گونه مسائل دست‌های پنهانی وجود دارد.


ایشان افزودند: می‌گویند یک آدم کشته شده است، خوب برای او ابراز تأسف و محبت کنید؛ چرا صریحاً از آن کاریکاتور خبیثانه حمایت می‌کنید؟ حمایت تلخ و زشت دولت فرانسه و برخی کشورهای دیگر نشان می‌دهد پشت این کارهای موهن، مانند برهه‌های قبل یک تشکیلات و برنامه ریزی وجود دارد.


رهبر انقلاب اسلامی، اعتراض و خشم سراسری امت اسلامی در قبال توهین به ساحت نورانی پیامبر اسلام را نشان‌دهنده زنده بودن امت اسلامی برشمردند و افزودند: البته بر خلاف غالب دولت‌ها، برخی دولتمردان جهان اسلام، باز هم حقارت خود را نشان دادند و به این کار زشت اعتراضی نکردند.


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به اقدام دولت فرانسه در ربط دادن حمایت از این کاریکاتور اهانت‌آمیز به آزادی بیان و حقوق بشر افزودند: دولتی این ادعا را می‌کند که خشن‌ترین و وحشی‌ترین تروریست‌های جهان را که دستشان به خون هزاران نفر از مردم و دهها تن از مقامات ایرانی آلوده است در کشور خود جا داده، در طول جنگ تحمیلی بیشترین حمایت‌ها را از گرگ خونخواری مثل صدام به عمل آورده و در شنبه‌های اعتراض، مردم کشور خود را سرکوب می‌کند و همزمان دم از آزادی و حقوق بشر می‌زند.


رهبر انقلاب اسلامی دفاع رئیس جمهور و دولت فرانسه از وحشی‌گری فرهنگی و عمل جنایتکارانه آن کاریکاتوریست، و دفاع آن کشور از منافقین و صدام را دو روی یک سکه دانستند و افزودند: ماجرای اخیر که در سالهای قبل نیز در قالب اهانت به قرآن و پیامبر عزیزاسلام در آمریکا و کشورهای اروپایی تکرار شد، نشان‌دهنده ذات ظلمانی و وحشی‌ تمدن غرب است.


ایشان تأکید کردند: البته همچنانکه رجاله‌های مکه و طائف در صدر اسلام نتوانستند نام مقدس پیامبر را پنهان کنند، امروز نیز این تلاشهای شوم راه به جایی نمی‌برد و نمی‌تواند بر شرافت، جلالت و عظمت خاتم‌المرسلین هیچ خدشه‌ای وارد کند.


رهبر انقلاب اسلامی در بخش دیگری از سخنانشان در تبیین اهمیت درک‌نشده هفته وحدت، حوادث خونین برخی کشورهای اسلامی نظیر سوریه، عراق، لیبی، یمن و افغانستان را یادآوری کردند و افزودند: آن زمان که امام راحل عظیم‌الشأن ایام میلاد پیامبر خاتم را هفته وحدت اعلام کرد، خیلی‌ها عمق و اهمیت این اقدام را درک نکردند اما امروز روشن شده که وحدت جهان اسلام چقدر گران‌قیمت است و اگر محقق شده بود، می‌توانست مانع وقوع بسیاری از اختلافات و جنگ‌های خونین در منطقه شود.


ایشان در همین زمینه، اقدام خبیثانه برخی کشورها را در عادی‌سازی رابطه با رژیم غاصب صهیونیستی به‌شدت مورد انتقاد قرار دادند و افزودند: این افراد فاسد از کار ذلیلانه خود ابراز خرسندی و به آن افتخار هم می‌کنند اما بدانند که کوچک‌تر از آن هستند که به مسئله فلسطین پایان دهند و بدون تردید رژیم غاصب، قاتل و جنایتکار از بین می‌رود و فلسطین از آن فلسطینیان می‌شود.


رهبر انقلاب اسلامی گفتند: متأسفانه آن روز، اهمیت ابتکار امام بزرگوار یعنی «اتحاد مذاهب اسلامی در جهت‌گیریهای کلی» به‌درستی درک نشد اما دشمن با فهم خطر این سیاست در کم کردن نفوذش، برنامه‌های عملیاتی برای مقابله با آن طراحی و اجرا کرد.


ایشان، «راه‌اندازی مراکز تولید اندیشه‌های ضدتقریبی»، «ایجاد گروههای تکفیری مثل داعش» و «به جان هم انداختن افراد غافل» را از جمله برنامه‌های عملیاتی دشمن برای خنثی کردن وحدت دانستند و افزودند: البته گناه برخی از دولتهای منطقه و رؤسای آنها که از گروههای تروریستی پشتیبانی مالی و تسلیحاتی کردند، از افرادی که با تعصب و جهالت به این گروهها پیوستند بیشتر است و در این قضیه جرم اصلی را آمریکایی‌ها و سعودی‌ها مرتکب شدند.


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، جرم دیگر آمریکایی‌ها را لشکرکشی به کشورهای مسلمان مانند افغانستان و سوریه خواندند و گفتند: در عراق جوانان با غیرت اجازه نفوذ به آمریکایی‌ها نخواهند داد چرا که نتیجه حضور آمریکا در هر نقطه از جهان چیزی جز ایجاد ناامنی، تخریب، جنگ داخلی و مشغول‌سازی دولتها نبوده است.


ایشان علاج حوادث تلخ جهان اسلام همچون «جنگ پنج ساله در یمن و بمباران قساوت‌آمیز مردم به‌دست سعودی‌ها» و یا « دهن‌کجی چند دولت ذلیل به امت اسلامی با نادیده‌انگاری مسئله فلسطین» را در گروی اتحاد مسلمانان دانستند و تأکید کردند: گرفتاریها و مشکلات دولتها و ملتهای اسلامی از کشمیر تا لیبی به برکت وحدت امت اسلامی برطرف خواهد شد.


رهبر انقلاب اسلامی در بخش دیگری از سخنانشان با اشاره به ۱۳ آبان و سالگرد اقدام دانشجویان خط امام در تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در سال ۱۳۵۸ گفتند: این روز مظهر استکبارستیزی ملت ایران و آن کار دانشجویان، اقدامی نمادین و بجا در مبارزه با استکبار بود.


ایشان رژیم استکباری آمریکا را جامع صفات زشت مانند جنگ‌افروزی، تروریست و تروریست‌پروری، مداخله‌گری، فساد و انحصارطلبی دانستند و افزودند: اقدام دانشجویان در مقابله با چنین پدیده ای، عین عقلانیت بود و تسلیم‌شدن و زیر بار زور رفتن ضد عقلانیت است.


رهبر انقلاب اسلامی حرکت انقلابی دانشجویان در ۱۳ آبان را حرکتی دفاعی و کاملاً عقلانی خواندند و گفتند: ما شروع‌کننده اقدام در مقابل آمریکایی‌ها نبودیم بلکه بعد از پیروزی انقلاب، آنها بودند که با صدور قطعنامه در کنگره، راه‌اندازی گروههای تروریستی، طراحی و حمایت از کودتا و تمهیدات گسترده جاسوسی در سفارت خود، دشمنی با ملت ایران را شروع کردند.


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای افزودند: برخی تصور می‌کنند که اگر دولتی تسلیم خواسته‌ها و سیاست‌های آمریکا شود، سود و بهره خواهد برد درحالی‌که دولت‌های تسلیم در برابرزورگویی‌های آمریکا، بیشترین ضربه را خورده‌اند و گرفتاری‌های آنها بیشتر شده است.


ایشان با تأکید بر اینکه سیاست جمهوری اسلامی ایران در قبال آمریکا، حساب‌شده و مشخص است و با رفت‌وآمد اشخاص تغییر پیدا نمی‌کند، خاطر نشان کردند: ممکن است با آمدن یا نیامدن یک فرد اتفاقاتی بیفتد اما به ما هیچ ارتباطی ندارد و در سیاست جمهوری اسلامی هیچ تاثیری نخواهد داشت.


رهبر انقلاب اسلامی اوضاع رژیم آمریکا را تماشایی خواندند و افزودند: رییس‌جمهوری که اکنون بر سر کار است و قرار است انتخابات را برگزار کند می گوید این، متقلبانه ترین انتخابات آمریکا است و رقیب او هم می گوید، ترامپ قصد تقلب وسیع دارد.


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای این وضع را نمونه‌ای از چهره کریه لیبرال دموکراسی دانستند و گفتند: جدای از اینکه چه کسی در آمریکا بر سر کار بیاید، اوضاع کنونی نشانگر انحطاط شدید مدنی، سیاسی و اخلاقی در آمریکا است و این، موضوعی است که صاحبان فکر و اندیشه در آمریکا به آن اذعان می کنند.


ایشان سرانجام چنین نظام سیاسی را اضمحلال و انهدام خواندند و تأکید کردند: البته اگر برخی بر سر کار بیایند این انهدام زودتر انجام خواهد شد و اگر برخی دیگر به قدرت برسند ممکن است قدری به تاخیر بیفتد اما سرنوشت محتوم، نابودی است.


رهبر انقلاب اسلامی علت اصلی دشمنی آمریکا با نظام اسلامی ایران را زیر بار سیاست‌های ظالمانه نرفتن و به رسمیت نشناختن سلطه آنها دانستند و تأکید کردند: این دشمنی ادامه خواهد داشت و تنها راه برطرف کردن آن، این است که طرف مقابل از این تصور که بتواند به ملت و دولت ایران ضربه اساسی وارد کند، مأیوس شود.


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، مایوس شدن دشمن را منوط به قوی‌شدن و تقویت ابزارهای قدرت واقعی دانستند و گفتند: البته ملت ایران واقعاً و انصافاً در برابر فشارها و مشکلات خوب ایستادگی کردند اما برای قوی شدن، مسئولان باید در سه بخشِ اقتصاد، امنیت و فرهنگ، تحرک بیشتر و جدی‌تری داشته باشند.


ایشان درخصوص مقوله اقتصاد خاطر نشان کردند: در زمینه اقتصاد به هیچ‌وجه نباید نگاه به بیرون باشد البته این به معنای ارتباط نداشتن با خارج نیست بلکه ارتباط باید باشد ولی به‌دنبال علاج مشکلات در داخل باشیم و یکی از راه‌حل‌های اصلی هم افزایش تولید است.


رهبر انقلاب اسلامی افزودند: در زمینه اقتصاد باید یک تلاش برنامه‌ریزی‌شده و سازمان‌یافته انجام گیرد.


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تأکید بر اینکه بسیاری از مشکلات کنونی اقتصادی ارتباطی به تحریم ندارند و ناشی از ناهماهنگی‌ها هستند، گفتند: بسیاری از گرانی‌های اخیر توجیه ندارد و باید با هماهنگی بین دستگاههای مربوطه هرچه زودتر علاج شوند.


ایشان، گرانی گوشت، مرغ، گوجه تا پوشک بچه را برغم موجود بودن جنس و کالا، گرانی‌های بی مبنا و بی‌دلیل خواندند و افزودند: همه این گرانی ها و مشکلات، با هماهنگی دستگاهها قابل حل هستند و باید مشکلات از جلوی پای مردم برداشته شود.


رهبر انقلاب اسلامی درخصوص مقوله امنیت گفتند: برای تأمین امنیت خارجی و طمع نکردن دشمنان، باید ابزارهای دفاعی همچون موشک، پهپاد و هواپیما همچنان تقویت شوند و برای تأمین امنیت داخلی نیز دستگاههای مربوطه مراقب مسئله نفوذ باشند.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در خصوص فرهنگ نیز مسئولان فرهنگی را به تلاش هوشمندانه فراخواندند.


ایشان در بخش پایانی سخنانشان، به جنگ اخیر میان ارمنستان و جمهوری آذربایجان اشاره کردند و با تأکید بر اینکه این موضوع حادثه‌ای تلخ و تهدیدکننده امنیت منطقه است، گفتند: این درگیری نظامی باید هرچه زودتر تمام شود؛ البته همه سرزمین‌های جمهوری آذربایجان که به‌وسیله ارمنستان تصرف شده باید آزاد شود و به آذربایجان برگردد.


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای لزوم حفظ امنیت ارامنه در این سرزمینها و رعایت مرزهای بین‌المللی از جانب دو طرف را نیز مورد تأکید قرار دادند و افزودند: تروریست‌هایی که براساس گزارش‌های قابل اطمینان وارد منطقه شده‌اند، نباید به هیچ‌وجه نزدیک مرز ایران شوند و اگر آنها نزدیک مرز شوند، قطعاً برخورد قاطع خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 124
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 29
 • IR ۱۰:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
  87 44
  سلام ودرودخدا بر رهبر عزیزمان امام خامنه ای. حفظه الله.
  • IR ۱۵:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
   23 19
   فدایت شوم
  • IR ۱۶:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
   25 15
   خدايا خدايا تا انقلاب مهدي از نهضت خميني محافظت بفرما. خامنه اي رهبر به لطف خود نگه دار.از عمر ما بكاه و بر عمر رهبر افزا. آمين يا رب العالمين
  • IR ۱۶:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
   17 14
   خداوندا رهبر عزیز و مراد ما را از هر گزند مصون بدار آمین
  • IR ۲۱:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
   9 8
   سلام ودرودخدا بر رهبر عزیزمان امام خامنه ای. حفظه الله.
 • IR ۱۱:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
  54 23
  فدات
 • IR ۱۱:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
  41 33
  خدا حفظت کنه آقا. امید ما به شماست.
 • IR ۱۲:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
  45 24
  سلام بر رهبر حکیم، مقتدر و صبور
 • احمدی از قم IR ۱۲:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
  32 26
  آقاجون فدای شما بشم من
 • محمدغفار IR ۱۲:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
  55 22
  جنگی که بین دو همسایه ما برقرار است حادثه تلخی است. بایستی هر چه زودتر تمام بشود. سرزمین‌های آذربایجان همه باید آزاد شود. امنیت ارامنه باید محفوظ باشد.
 • یک ایرانی IR ۱۲:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
  35 23
  آقاجون فدایی داری. عید شما مبارک آقاجون
 • تابناکی IR ۱۲:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
  28 27
  پیامبر مثل یک پدر مهربان به دنبال این است که بشر خوشبخت شود و به سرانجامی که به نفع اوست برسد.
 • فداکار امت IR ۱۲:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
  31 28
  آقا سایه ات مستدام الهی
 • فدایی رهبر IR ۱۲:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
  39 26
  لبیک یا خامنه ای
  • IR ۱۲:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
   28 27
   لبیک یا امام خامنه ای.
  • IR ۱۹:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
   12 9
   اللهم عجل لولیک الفرج
 • یا حق IR ۱۲:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
  28 30
  خط حزب الله از فرمان توست. رهبر آزاده جهان اسلام
 • IR ۱۲:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
  28 30
  میلاد اشرف انبیا محمد مصطفی برتمام مسلمانان جهان خجسته باد درود بر رهبر فرزانه انقلاب
  • IR ۱۵:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
   22 13
   پیامبر اسلام زیباترین مخلوق خداونده و هر روز بیشتر محبوب قلب ها میشه.
 • IR ۱۲:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
  23 27
  جانمان فدای رهبر عزیزمان امام خامنه ای. سلام الله.
 • IR ۱۲:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
  21 26
  جانم فدای رهبرم
 • IR ۱۲:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
  22 27
  سلام و دورد بر افتخار شیعیان جهان حضرت امام خامنه ای حفظه الله تعالی
 • IR ۱۲:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
  24 35
  پشتیبان ولی فقیه و ولایت فقیه باشیم تا به این مملکت آسیبی نرسد.سلام بر امام خامنه ای عزیز.
 • IR ۱۲:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
  24 26
  آقا جان سلام. عید شما هم مبارک. *
 • محمود IR ۱۳:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
  16 15
  سلام بر ملت امام حسین
 • IR ۱۴:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
  21 21
  لبیک یا خامنه ای
  • IR ۱۴:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
   14 17
   لبیک یا امام خامنه ای.
 • ایرج IR ۱۴:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
  23 19
  جانم فدای رهبرم. خدایا از عمر من بکاه و بر عمرم رهبرم بیفزا
 • DE ۱۵:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
  15 21
  خدایا به دست مبارک ایشان پرچم این انقلاب را به دست صاحب اصلیش آقا امام زمان (عج) برسان
  • IR ۱۹:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
   7 12
   به طاها به یاسین به معراج احمد به قدر و به کوثر به رضوان و طوبی به وحی الهی به قرآن جاری به تورات موسی و انجیل عیسی به شب ها ی که زهرا (س) دعا کرده تا ما همه شیعه گردیم و بی تاب مولا خدایا به روی درخشان مهدی به زلف سیاه و پریشان مهدی به قلب رئوفش که دریای داغ است به چشمان از غصه گریان مهدی به لب های گرم یا علی یا علی یا علیش به ذکر حسین و حسن جان مهدی به دست کریم و نگاه رحیمش به چشم امید فقیران مهدی به حال نیاز و قنوت نمازش به سبحان سبحان سبحان مهدی به برق نگاه وبه خال سیاهش به عطر ملیح گریبان مهدی به حج جمیل و به جاه جلیلش به صوت حجازی قرآن مهدی به صبح عراق و شبانگاه شامش به آهنگ سمت خراسان مهدی به جان داده های مسیر عبورش به شهد شهود شهیدان مهدی سلامت دار ولی امر ما را
  • IR ۲۲:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
   7 8
   هموطن چقدر زیبا دعا کردید. خداوند حفظ تان فرمایند.
 • حسین IR ۱۵:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
  13 16
  جانم فدای رهبر
 • IR ۱۶:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
  13 17
  خداوند برای امت اسلام و انسان های آگاه و آزادیخواه و عدالت خواه جهان حفظتون کنه رهبرم. سایه ات مستدام امام خامنه ای رهبر حکیم و عزیزتر از جانم. ما سرباز ولایت و ملت امام حسینیم.
 • محمد IR ۱۶:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
  15 17
  خدایا خدایا تا انقلاب مهدی ( عج )، خامنه ای نگهدار. آمین
 • IR ۱۶:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
  13 16
  درود بر رهبر عزیزمون
 • شناس IR ۱۶:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
  10 16
  خدايا خدايا تا انقلاب مهدي از نهضت خميني محافظت بفرما. خامنه اي رهبر به لطف خود نگه دار.از عمر ما بكاه و بر عمر رهبر افزا. آمين يا رب العالمين
 • IR ۱۶:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
  10 19
  رهبر انقلاب عشق ملت است
  • IR ۱۷:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
   9 13
   رهبر انقلاب عشق انقلاب است.
  • IR ۱۷:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
   12 15
   انشالله خداوندبزرگ عمر پربرکت و طولانی برای شما رهبر فرزانه عزیز مهربان عنایت فرماید
  • IR ۲۳:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
   4 10
   درود بر رهبر عزیزم
  • IR ۲۳:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
   5 7
   خداوند متعال به حق اهل بیت عصمت و طهارت، ایشان را به سلامت نگه دارد و از بلایا مصون و محفوظ بدارد. ان شاءالله
  • IR ۰۰:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۴
   5 8
   انشاالله تحت توجهات حضرت ولي عصر عج تعالي فرجه شريف رهبر معظم انقلاب همیشه در صحت و سلامت كامل باشند. آمین
 • DE ۱۷:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
  12 15
  انشالله خداوند بزرگ عمر پر برکت و طولانی برای شما رهبر فرزانه عزیز مهربان عنایت فرماید.
 • IR ۱۷:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
  10 13
  قرباااااانت شوم سبط نبی صلی الله علیه واله وسلم ...
 • غلامرضا IR ۱۷:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
  9 16
  انشاالله که خداوند سبحان به حضرت آقا طول عمر با عزت عطا فرماید که چشم امید جهان اسلام هستند.
 • امیر US ۱۷:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
  12 18
  سید علی را از ته دل دوستش داریم و انشا الله به دعای خیر حضرت ولیعصر تا ظهور حضرتش سکاندار این انقلاب و نظام باشند
  • IR ۱۷:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
   7 11
   انشاالله هستند.
  • IR ۱۸:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
   6 10
   شکر خدا سکاندار انقلاب تا ظهور امام زمان علیه السلام هستند.
 • IR ۱۷:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
  10 16
  سلام خدا بر رهبر عزیزم
 • DE ۱۷:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
  6 9
  درود و سلام خدا بر رهبر عزیزم
 • US ۱۸:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
  7 11
  درود و سلام خدا بر رهبر عزیزم
 • US ۱۸:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
  6 8
  انشالله خداوندبزرگ عمر پربرکت و طولانی برای شما رهبر فرزانه عزیز مهربان عنایت فرماید
  • IR ۲۰:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
   6 8
   جانم فدای رهبر.
  • IR ۲۰:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
   4 9
   به کوری چشم دشمنان. روحی له الفداه.
  • IR ۲۰:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
   6 8
   انشاالله. حضرت آقا امید جهان اسلام هستند.
  • IR ۲۰:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
   4 9
   سلام خدا بر آیت الله العظمی امام خامنه ای. سلام الله.
  • IR ۲۰:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
   4 9
   تمام دلخوشی ما رهبر عزیزمان امام خامنه ای است.خدایا از عمر ما بکاه وبر عمر رهبر افزا.
  • IR ۲۱:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
   3 7
   جانم فدای رهبر
  • IR ۲۱:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
   3 9
   اللهم احفظ قائدنا الخامنه ای
  • IR ۲۱:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
   5 6
   پاینده باد رهبر
  • IR ۲۱:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
   4 7
   سایه بلند پایه رهبری معظم انقلاب مستدام باشد انشالله
  • IR ۲۲:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
   4 10
   نمی دانم چرا وقتی ایشان را می بینم یا صدایشان را می شنوم یه حس خوب و عجیبی به من دست می دهد یه آرامش خاصی پیدا می کنم. حس امیدواری به من دست می دهد
  • IR ۲۲:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
   4 7
   الهی آمین
  • IR ۲۲:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
   4 7
   آمین
 • جواد IR ۱۸:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
  6 7
  خداوند به ایشان سلامتی و طول عمر عنایت کند. ایشان عمود خیمه انقلاب هستند و محور وحدت قوای کشوری و لشکری می باشند.
 • DE ۱۸:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
  6 9
  پروردگارا رهبر دانشمند و فرزانه ما را از گزند حوادث و آفات مصون بدار
 • IR ۱۸:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
  9 7
  با همه دردها وقتی رهبرم شما و بیاناتتان را می بینم و می شنوم ارامش به من برمی گردد. جانم فدایت یا علی
 • سید IR ۱۸:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
  6 7
  هرچه دادیم از وجود نازنین رهبر عزیزتر ار جانمان است.
 • IR ۱۹:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
  6 10
  درود و سلام خدا بر شما
 • IR ۱۹:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
  7 11
  سلام خدا بر رهبر عزیزمان
 • اصلان IR ۱۹:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
  7 7
  جانم فدای رهبرم امام خامنه ای بزرگ.
 • IR ۱۹:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
  6 7
  صلوات برای سلامتی حضرت آقا سلامتی و طول عمر شما آرزوی قلبی ماست.
 • مردی از سرزمین پارس IR ۱۹:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
  7 7
  خدا 50 سال از عمر من بکاهد و یک روز به عمر رهبری بیافزاید
 • IR ۱۹:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
  7 7
  خداوند از عمر ناقابل بنده کم کند و به عمر با عزت رهبرم بیافزاید انشااله.
 • یاشار IR ۲۰:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
  6 9
  جانم فدای رهبرم امام خامنه ای
 • IR ۲۰:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
  5 9
  انشاالله که خداوند سبحان به حضرت آقا طول عمر با عزت عطا فرماید که چشم امید جهان اسلام هستند.
 • IR ۲۱:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
  4 7
  سلام ودرودخدا بر رهبر عزیزمان امام خامنه ای. حفظه الله.
 • IR ۲۱:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
  6 5
  نمی دانم چرا وقتی ایشان را می بینم یا صدایشان را می شنوم یه حس خوب و عجیبی به من دست می دهد یه آرامش خاصی پیدا می کنم. حس امیدواری به من دست می دهد
 • IR ۲۲:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
  4 4
  خدا را شکر امیدوارم سایه اقا بیش از 120 سال در کمال صحت و سلامتی بر سر ما ایرانیان و تمام شیعیان جهان باشد و خداوند طول عمر با عزت بایشان عطا کند امین
 • IR ۲۲:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
  4 3
  خدایا تا انقلاب مهدی خامنه ای رهبر محافظت بفرما ازعمر مابکاه وبر عمر رهبر افزا.
 • مهیا IR ۲۲:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
  4 3
  خدایا طول عمر باعزت به ایشان عطا فرما ما را از دعای خیر ایشان بی نصیب مگردان سلامت باش رهبر عزیزم
 • IR ۲۲:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
  4 4
  جانم فدای حضرت ماه.
 • محمد IR ۲۲:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
  4 3
  خدایا آقامونو همیشه سلامت و سر افراز بدار از عمر این بنده حقیر کم و به عمر ایشان اضافه نما ما را از بسیجیان بصیر ایشان قرار بده
 • ایرج IR ۲۲:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
  4 4
  پروردگارا به دست مبارک ایشان پرچم این انقلاب را به دست صاحب اصلیش آقا امام زمان (عج) برسان
 • نکیسا DE ۲۳:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
  3 4
  رهبر عزيز تبسم شما مايه دلگرمي ماست آقاجان ان شالله سایه شما مستدام باشد.
 • کارشناس IR ۲۳:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
  3 6
  اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. جانم فدای رهبر
 • IR ۲۳:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
  4 3
  انشاءالله پرچمی که بنام اسلام ناب محمدی صلی الله علیه و آله در قول وعمل توسط رهبر کبیر انقلاب حضرت آیت الله روح الله الخمینی رضوان الله تعالی برافراشت شد وتاکنون بدستان مبارک خلف صالح ایشان آیت الله خامنه ای برافراشته واعتلا یافته است بدستان ولی الله الاعظم امام عصر عجل الله تعالی فرجه سپرده شود و همه مسلمین جهان نماز شکر و پیروزی اسلام بر کفر جهانی به امامت ولی عصر در بیت المقدس بجا آورند انشاءالله نفسی فداک قائدنا الخامنه ای
  • IR ۰۲:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۴
   2 2
   ان شاءالله
  • IR ۰۷:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۴
   2 3
   جانمان فدای رهبر عزیزمان امام خامنه ای. سلام الله.
  • IR ۰۷:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۴
   2 3
   خدایا تا انقلاب مهدی خامنه ای رهبر محافظت بفرما ازعمر مابکاه وبر عمر رهبر افزا.
  • IR ۰۸:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۴
   2 3
   پاینده باد رهبر
  • IR ۱۲:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۴
   0 1
   صلی الله علیه و آله.
  • IR ۱۲:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۴
   0 1
   انشاالله
  • IR ۱۲:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۴
   0 1
   انشاالله
  • IR ۱۲:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۴
   0 1
   انشاالله
  • IR ۱۲:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۴
   0 1
   انشاالله
  • IR ۱۲:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۴
   0 1
   اللهم عجل لولیک الفرج
  • IR ۱۲:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۴
   0 1
   صلی الله علیه و آله.
  • IR ۱۲:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۴
   0 1
   به امید آن روز
  • IR ۱۲:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۴
   0 2
   به کوری چشم دشمنان انشاالله پرچم از دستان مبارک ایشان به دستان مبارک حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف می‌رسد.
  • IR ۱۳:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۴
   0 1
   اللهم عجل لولیک الفرج
  • IR ۱۴:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۴
   0 2
   پرچم این انقلاب بدستان مبارک آقا بدستان امام زمان علیه السلام می‌رسد بزودی انشاالله. وبا نابودی دشمنان اسلام و مسلمین جهان.
  • IR ۱۴:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۴
   0 1
   انشاالله
  • IR ۱۴:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۴
   0 1
   جانم فدای رهبر
  • IR ۱۵:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۴
   0 1
   ما ملت امام حسینیم
  • IR ۱۶:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۴
   0 1
   جانم فدای رهبر
  • IR ۱۶:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۴
   0 1
   سید علی لب تر کند جان را فدایش میکنم
  • IR ۱۸:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۴
   0 1
   لبیک یا خامنه ای
  • IR ۱۸:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۴
   0 1
   سلام و درود بر شهیدان
  • IR ۱۸:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۴
   0 1
   انشاالله
  • IR ۱۸:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۴
   0 1
   جانم فدای رهبر
  • IR ۱۸:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۴
   0 1
   اللهم عجل لولیک الفرج
  • IR ۱۸:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۴
   0 2
   انشاالله
  • IR ۱۸:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۴
   0 2
   جانم آقا جان
  • IR ۱۸:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۴
   0 2
   اللهم صل علی محمد و آل محمد
 • IR ۱۲:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۴
  0 2
  آقا جان به نیروهای انتظامی در سطح کشور بفرمایید با مفاسد اقتصادی در هر سطح با شدت برخورد شود. مدت ها است خبر خوبی از این نیروی توانمند شنیده نمیشود. اداره اطلاعات را بفرمایید به طور نامحسوس به مراکز اقتصادی مهم سر بزنند و با مفسدین برخورد کنند . ما در یک جنگ تمام عیار اقتصادی با آمریکا هستیم و این میدان جنگ سردارانی مانند حاج قاسم میخواهد . آنهایی که اطراف خودشان و خانواده هایشان را شرکت ها و کارخانه های بزرگ و کوچک گرفته اند در این جنگ با شما و این ملت همراهی نخواهند کرد.
 • IR ۱۲:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۴
  0 2
  خدایا رهبر عزیزمان امام خامنه ای را تا ظهور حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف حفظ فرما ودشمنانشان را نابود فرما.
 • IR ۱۴:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۴
  0 2
  لبیک یا خامنه ای
  • IR ۱۸:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۴
   0 2
   لبیک یا امام خامنه ای. سلام الله.
 • IR ۱۵:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۴
  0 2
  درود بر رهبر عزیزم
 • IR ۱۵:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۴
  0 2
  جانم فدای شما حضرت آقا
 • IR ۱۶:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۴
  0 2
  سلام ودرودخدا بر شهیدان
 • سعید FR ۱۹:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۴
  0 2
  درود بر رهبر بزرگوارم حضرت آیت الله خامنه ای
 • کارشناس IR ۱۷:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۵
  0 0
  مرگ بر آمریکا

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس