روحانی:توهین به پیامبر اسلام(ص) توهین به مسلمانان، توهین به همه انبیا و ارزش‌های انسانی است

روحانی در واکنش به اهانت به پیامبر(ص) در فرانسه و حمایت رئیس جمهور این کشور از این گفت: غرب، اروپا و فرانسه اگر راست می‌گوید و واقعا دنبال این است که در جامعه امروز بشری صلح و برادری و امنیت حاکم شود، باید دست از دخالت در امور داخلی مسلمانان بردارد.

به گزارش مشرق، حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی روز چهارشنبه در جلسه هیات دولت گفت:  این جای تعجب دارد کسانی که ادعای فرهنگ و دموکراسی دارند، به یک نحوی هرچند ناخواسته دیگران را به خشونت و خونریزی تشویق می‌کنند.

ببینید:

فیلم/ واکنش روحانی به گستاخی ماکرون

کجای آزادی به معنای تعطیل کردن درس اخلاق است

رئیس جمهور با بیان اینکه "کجای آزادی به معنای تعطیل کردن درس اخلاق است"، اظهارداشت: اتفاقا آزادی زمانی می‌تواند برای جامعه مفید باشد که همه ارزشها محترم باشند و نه اینکه به شخصیتی که به گردن همه حق دارد، توهین و اهانت شود.

پیامبر عظیم الشان اسلام(ص) معلم بشریت و رحمت برای همه جهانیان است

دکتر روحانی افزود: پیامبر اسلام به گردن تک تک اروپایی‌ها و همه آنهایی که در شرق و غرب زندگی می‌کنند، حق دارد، او معلم بشریت بوده و جای تعجب است کشورهایی که ادعای آزادی، حقوق و قانون دارند مردم را به توهین به همدیگر و توهین به آنانی تشویق کنند که مردم با همه وجود به آنان عشق می‌ورزند.

بی احترامی به یک پیامبر نه تنها هنر نیست بلکه حرکتی ضد اخلاقی، تشویق به خشونت و تحریک احساسات میلیاردها مسلمان و غیر مسلمان است

رئیس جمهور تاکید کرد: غربی‌ها بفهمند پیامبر عظیم‌الشأن اسلام مورد عشق سراسر مسلمانان و آزادی‌خواهان جهان است. توهین به پیامبر زیرپاگذاشتن اخلاق و توهین به همه مسلمانان، همه انبیاء الهی و ارزشهای انسانی است.

غرب، اروپا و فرانسه از دخالت در امور داخلی مسلمانان دست بردارند

دکتر روحانی گفت: غرب، اروپا و فرانسه اگر واقعا راست می‌گوید که به دنبال حاکم شدن صلح، برادری، صفا و امنیت در جامعه بشری هستند، باید دست از دخالت در امور داخلی مسلمانان بردارند چرا که تمام مشکلات و کینه‌هایی که در دل‌ها ایجاد شده، به خاطر ظلم، آزار و مداخله نابجای غرب در طول تاریخ در امور مسلمان ها است.

رئیس جمهور تصریح کرد: نمونه بارز و آشکار آن امروز یمن است که می‌بینید مردم فقیر و گرفتار یمن زیر بمب‌های مختلف غربی‌ها و هواپیماهایی که غربی‌ها در اختیار کشورهای متجاوز قرار دادند، از بین می روند.

فحاشی، توهین، سخن ناروا گفتن و کاریکاتور زشت کشیدن، جزو اخلاق، دموکراسی و انسانیت نیست

دکتر روحانی اظهارداشت: درس پیامبر، درس احترام به دیگران، اخلاق، آزادی به معنای آنکه اندیشه‌های صحیح انسانی و مفید و سازنده را تبادل کنیم، می باشد.  فحاشی، توهین، سخن ناروا گفتن و کاریکاتور زشت کشیدن، جزو اخلاق، دموکراسی و انسانیت نیست.

ابراز خرسندی از عکس العمل بسیار به موقع و قاطع دنیای اسلام به سخنان ناروای برخی از مسوولان غربی

رئیس جمهور با ابراز خرسندی از عکس العمل بسیار به موقع و قاطع دنیای اسلام  به سخنان ناروای برخی از مسوولان غربی گفت: این عکس العمل بسیار به موقع و قاطع نشان می دهد که دنیای اسلام همواره پیرو راهبر بزرگ خود پیامبر عظیم‌الشأن اسلام خواهد بود.

دکتر روحانی ابراز امیدواری کرد آنانی که در این مسیر اشتباه کردند، اشتباه خود را حتی هر چه زودتر جبران کنند و به مسیر عدالت و اخلاق و احترام به عقاید همه ادیان آسمانی برگردند.

رئیس جمهور در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا در محضر رهبر معظم انقلاب و بیانات ایشان اظهارداشت: رهبر معظم انقلاب در این دیدار بیانات بسیار مهمی ایراد فرمودند که تقریبا همه آنها الهام گرفته از مکتب پیامبر و امام جعفر صادق(ع) بود. ایشان در این دیدار توصیه‌هایی درباره اخلاق و برادری و همچنین نکات بسیار مهمی در مسیری که ستاد ملی کرونا طی می‌کند، داشتند.

دکتر روحانی خاطرنشان کرد: در هشت ماه گذشته اقدامات بسیار بزرگی در زمینه مقابله با کرونا انجام شده و کادر درمانی کشور با همه تلاش و دانش خود به صحنه آمده و با فداکاری خود موجب حفظ جان دهها هزار نفر از مردم کشورمان شدند که از تلاش همه آنها و همچنین تمام دستگاه‌هایی که تلاش کردند تا از این دوران سخت عبور کنیم، سپاسگزاری می‌کنم.

رئیس جمهور گفت: مقام معظم رهبری در دیدار اعضای ستاد ملی مقابله با کرونا دستور دادند قرارگاهی تشکیل شود تا تمام مصوبات ستاد به دقت پیگیری و اجرایی شود. نقصی که وجود داشت این بود که ستاد ملی، مصوبات زیادی را ابلاغ می‌کرد که برخی از آنها به طور دقیق اجرا نمی‌شد یا کم اجرا می‌شد لذا ضرورت دارد تا قرارگاهی به عنوان نگهبان و ناظر دقیق، مراقب باشد که تمام مصوبات به دقت و به طور کامل اجرایی شود و می‌تواند در سلامت جامعه مفید باشد.

دکتر روحانی گفت: ستاد ملی کرونا همانطور که رهبر معظم انقلاب تاکید کردند باید زبان واحد داشته باشد. گاهی افراد مختلف سخنان متفاوتی را بیان می‌کنند که مردم دچار سردرگمی می‌شوند لذا بر اساس نظر مقام معظم رهبری سخنگویی را منصوب کردیم که مردم حرف مورد اعتماد را از زبان آنها بشنوند و سخن او از این پس به عنوان مرجع خواهد بود البته ایشان توصیه‌هایی دیگری هم داشتند که به دقت همه آنها را پیگیری خواهیم کرد.

رئیس جمهور با اشاره به پرداخت کارانه کادر درمان در هفته جاری اظهارداشت: در این هفته ۵هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان بدهی و معوقات کادر درمان کشور پرداخت شد و این کار بزرگی بود البته همچنان تلاش خواهیم کرد که نیازمندی‌های بخش بهداشت و درمان و کسانی را که از بیماری کرونا آسیب دیدند، تامین کنیم و از تلاش‌های شرکت‌های دانش بنیان در این زمینه حمایت خواهیم کرد.

وحدت و انسجام مهمترین عامل پیروزی و موفقیت است

دکتر روحانی با بیان اینکه یکی از نکات بسیار مهمی که مقام معظم رهبری بر آن تاکید داشتند موضوع وحدت و انسجام اجتماعی بود، اظهار داشت: معتقدم حتی اگر در شرایط عادی هم بودیم و تحریم و کرونا نبود نیز نیاز به وحدت داشتیم و برای توسعه بیشتر و کمال جامعه نیازمند برادری، الفت و اخوت هستیم.

رئیس جمهور اضافه کرد: یکی از افتخارات بزرگ انقلاب اسلامی این بود که اقوام، مذاهب، گویش‌ها و زبان‌های مختلف را در کنار هم قرار داد و امام راحل همیشه بر وحدت و اتحاد در داخل تاکید می‌کردند لذا بدون تردید اگر امت واحده و ملتی در کنار هم باشیم می‌توانیم از گردنه‌ها عبور کنیم.

نقد دلسوزانه پذیرفتنی و قابل احترام است؛ هتک حرمت اشخاص، لجن پراکنی و سخنان ناروا ربطی به نقد ندارد

دکتر روحانی خاطرنشان کرد: بدون تردید همه آنهایی که در صحنه فعالیت اجتماعی هستند کسی ادعا ندارد که معصوم است و خطا و اشتباهی ندارد و برنامه‌ها و سخنانش قابل نقد نیست. افتخار ما این است که با اهل نظر و دانشگاهیان مشورت می‌کنیم و مصمم هستیم صدای همه را بشنویم لذا معتقدم هم دلهای ما باید دلِ پاک و صاف باشد و هم گوش‌هایمان گوش شنوا باشد.

رئیس جمهور تصریح کرد: نقد لازم و ضروری است منتها مهم این است که نقد به چه منظور انجام می‌شود؟ اگر نقد برای این باشد که افکار مردم مشوش شود و بین گروههای مختلف فاصله ایجاد شود، دیگر نقد و نقادی محسوب نمی‌شود. نقد باید نقاط قوت و ضعف را در کنار هم بیان کرده و راهکار ارائه دهد و اینکه نقاط قوت را نمی‌بینند و صرفا نقاط ضعف را می‌بینند، روش صحیحی برای نقد نیست.

دکتر روحانی با بیان اینکه تمام مسوولین می‌توانند مورد انتقاد قرار بگیرند، اظهار داشت: نقد در اسلام به معنای نصیحت است و یکی از معانی ریشه‌ای نصیحت، تقویت می‌باشد و در حقیقت نصیحت چیزی جز خیرخواهی دلسوزانه نیست و همه وظیفه داریم که همدیگر را نصیحت کنیم اما هتک حرمت اشخاص، لجن پراکنی، نسبت دروغ به هم دادن، همدیگر را متهم کردن و سخنان ناروا زدن ربطی به نقد ندارد.

اهانت به معنی جنگ با خداست

رئیس جمهور اضافه کرد: پیامبر اسلام کارِ کسی که مومنی را مورد اهانت و توهین قرار می‌دهد، اعلان جنگ با خدا دانستند لذا باید از توهین و اهانت پرهیز شود و در این شرایط سخت باید همه در کنار هم باشیم و مقام معظم رهبری نیز در سخنان مهم خود تاکید کردند که نقد و نصیحت کارِ خوب و پسندیده‌ای است اما توهین، اهانت، سوءظن و ایجاد شکاف چیزی نیست که با نظام جمهوری اسلامی ایران سازگار باشد.

دکتر روحانی اظهار داشت: همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند لجن پراکنی، فحاشی کردن و آبروی یکدیگر را بردن کارِ آمریکایی‌ها است ما که پیرو آمریکا نیستیم ما پیرو پیامبری هستیم که انسانها را با نرمخویی به اسلام جذب کردند و حتی برای کسانی که به ایشان اهانت کرده بودند طلب استغفار می‌کردند.

تشکر از مقام معظم رهبری بخاطرتفقد ایشان نسبت به دولت و رئیس جمهور

رئیس جمهور با قدردانی از حمایت‌های رهبر معظم انقلاب اظهار داشت: از مقام معظم رهبری به خاطر تفقدی که در این شرایط سخت نسبت به دولت و رئیس جمهور داشتند سپاسگزاری می‌کنم و بدون تردید مسوولیت دولت با کلمات ایشان سنگین‌تر می‌شود. وقتی مقام معظم رهبری از دولت و قوه مجریه حمایت می‌کند در حقیقت مسوولیت دولت سنگین‌تر شده و باید توجه بیشتری نسبت به رفع مشکلات داشته باشیم.

دکتر روحانی گفت: از دو قوه دیگر، نیروهای مسلح، نخبگان و همه آنهایی که می‌توانند در شرایط کنونی نقش ارزشمندی داشته باشند تقاضا می‌کنم تا همدیگر را یاری کنیم.

همه مسئولان مستقیم یا غیر مستقیم از سوی مردم انتخاب می شوند و وظیفه اصلی همه آنها حل مشکلات و تامین منافع مردم است

رئیس جمهور خاطرنشان کرد: مجلس و دولت هر دو نماینده مردم هستند و مهم این است که در کنار یکدیگر منافع مردم و رفع گرفتاری و مشکلات جامعه را پیگیری کنیم چرا که مردم این مسوولیت را بر دوش ما گذاشتند تا خدمت بیشتری به آنها ارائه دهیم.

دکتر روحانی با بیان اینکه از مجلس شورای اسلامی تقاضا می‌کنم که دولت را در شرایط سخت کنونی یاری کنند، گفت: بزرگ‌ترین یاری و کمکی که مجلس می‌تواند انجام دهد این است که لوایح دولت را تصویب کند در حال حاضر ۶۷ لایحه مهم تقدیم مجلس شده و مهم‌ترین وظیفه مجلس به عنوان قوه مقننه این است که قوانین و لوایح مورد نیاز را به تصویب برساند.

از مشکلات مردم آگاهیم و برای حل آن همه تلاش خود را انجام خواهیم داد

رئیس جمهور گفت: مجلس و دولت هر دو به دنبال رفع مشکلات مردم هستند اما باید با همفکری و همکاری راه حلی برای حل و فصل مشکلات مردم بیابیم.

برغم وجود مشکلات ناشی از تحریم و کرونا، دولت برای سلامت، معیشت و پیشرفت کشور از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد

دکتر روحانی افزود: گاهی برای اینکه خیری به مردم برسانیم چنانچه همه جوانب آن مدنظر قرار نگیرد مشکل دیگری به مردم تحمیل می‌شود لذا از دو قوه مقننه و قضاییه می خواهم که در کنار هم، در مسیر رفع مشکلات همکاری و همفکری کنیم تا از این شرایط سخت عبور کنیم.

رئیس جمهور گفت: باید چهره کشور و دولت آنگونه که هست به افکار عمومی معرفی شود البته از کانال‌های ضدانقلاب که پول می‌گیرند تا نظام را تضعیف کنند هیچ انتظار و توقعی وجود ندارد اما باید در داخل دلسوزانه نسبت به فعالیت یکدیگر عمل کنیم تا به شرایط مطلوب دست پیدا کنیم.

دکتر روحانی تصریح کرد: برخی موضوعات برای دولت بسیار اهمیت دارد و اگر مجلس شورای اسلامی  ما را یاری کند بهتر می‌توانیم مشکلات را حل و فصل کنیم.

اعمال تحریم های اخیر دال بر موفقیت ایران و استیصال آمریکا است

رئیس جمهور در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مصوبات جلسه دیروز (سه شنبه) ستاد اقتصادی دولت گفت: دولت مصمم است نیازمندی‌های کشور را تامین کند. تاکنون اقتصاد کشور عمدتا متکی بر نفت بود و امروز اتکای بودجه به نفت از ۵۰ یا ۴۰ درصد به ۱۰ درصد رسیده است و لذا یکی از مشکلات این است که در مسیر عبور از اقتصاد نفتی به اقتصاد غیرنفتی هستیم ضمن اینکه در کنار آن با مشکل تحریم و کرونا هم درگیر می‌باشیم لذا بایستی با تدبیر در مسیر رفع مشکلات حرکت کنیم.

برخی مواظب باشند با گفتارشان مردم را دچار تزلزل نکنند

دکتر روحانی گفت: در جلسه ستاد اقتصادی کرونا به دنبال هماهنگی بین وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت نفت، وزارت جهاد کشاورزی و بانک مرکزی بودیم و به جمع‌بندی خوبی دست پیدا کردیم که بر اساس آن منابع بانک مرکزی عمدتاً از نفت، گاز و پتروشیمی و مشتقات نفتی تامین می‌شود و وزارت صمت تلاش می‌کند در بقیه بخش‌ها ارز را به کشور برگردانده و صادرات و واردات را به هم متصل کند و این هماهنگی‌ها برای آن است که کالاهای مورد نیاز مردم به خوبی تامین شود.

کالاهای اساسی مورد نیاز کشور تا پایان سال با ارز ۴۲۰۰ تومانی تامین شده و جای هیچ نگرانی نیست

رئیس جمهور با اشاره به اینکه متاسفانه برخی گفتارشان در موضوعات اقتصادی به گونه‌ای است که مردم را دچار تزلزل می‌کنند، اظهارداشت: قرار بر این است که بخش بزرگی از کالاهای اساسی همچنان با ارز ۴۲۰۰ تومانی تامین شود و این کار ادامه خواهد یافت و مردم توجه داشته باشند که در موضوع ارز کسی که از طرف دولت حرف می‌زند فقط بانک مرکزی است و در خصوص کالاهای اساسی وزارت صمت سخن خواهد گفت. از این رو مردم بر این مبنا زندگی خود را برنامه‌ریزی کنند.

دکتر روحانی گفت: دولت مشکلات مردم را کاملا لمس می‌کند و همه تلاش خود را به کار گرفته تا آن را حل و فصل کند و اطمینان دارم که این مسیر را با سربلندی و پیروزی به پایان خواهیم رساند و در شرایط نفس‌های آخر تحریم‌های آمریکا قرار داریم، آنها ناچار هستند از این مسیر غلط بازگردند و دولت  با همه توان خود تامین حقوق مردم و رفع تحریم در چارچوب اصول نظام را دنبال خواهد کرد.

رئیس جمهور در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به افتتاح‌ پروژه‌های آب و برق در پنجشنبه این هفته اظهار داشت: تصفیه خانه ششم تهران فردا به افتتاح خواهد رسید و با این افتتاح مردم ۴، ۵ منطقه تهران از آب گوارا و باکیفیت برخوردار خواهند شد. با این افتتاح همچنین بخش بزرگی از چاههایی که آب آشامیدنی مردم از آنها تامین می‌شد، بسته خواهد شد.

دکتر روحانی گفت: تاکنون ۱۱۷ پروژه در حوزه آب و برق با اعتبار ۳۱هزار میلیارد افتتاح شده و تا پایان سال ۵هزار میلیارد تومان طرح و پروژه در زمینه آب و برق افتتاح خواهد شد.

رئیس جمهور تصریح کرد: مردم بدانند دولت هم برای معیشت و هم برای پیشرفت کشور و سلامت آنها از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 26
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 5
 • IR ۱۱:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
  11 3
  چه نایس
  • مادر IR ۱۴:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
   0 0
   یه چی ؟
  • IR ۱۷:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
   0 0
   مکرون دستور اعلام شرایط ویژه در سراسر فرانسه رو داده!
  • IR ۲۱:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
   0 0
   یعنی چه گود !!!
  • IR ۱۰:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
   0 0
   سلام ايا در فرانسه با توجه به آزادي بيان ميشود كاريكاتور باب يا بهاالله راكشيد؟ يا اين كار توهين به بهاييان و يك جرم محسوب ميشود؟
 • IR ۱۱:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
  1 32
  درود بررییس جمهور انقلابی ومتدین ایران اسلامی
  • IR ۱۳:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
   8 0
   اسم این رییس جمهور انقلابی و متدین رو میگی ماهم بشناسیمش
  • FR ۱۴:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
   5 0
   انقلابیییییی!
  • SE ۱۷:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
   1 3
   موضعشون بسیار تند و قوی بود
 • DE ۱۲:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
  6 4
  روحانی در واکنش به اهانت به پیامبر(ص) در فرانسه و حمایت رئیس جمهور این کشور از این گفت: غرب، اروپا و فرانسه اگر راست می‌گوید و واقعا دنبال این است که در جامعه امروز بشری صلح و برادری و امنیت حاکم شود، باید دست از دخالت در امور داخلی مسلمانان بردارد. // آفرین به جناب روحانی . قابل توجه لیبرالها و کدخداپرستان و غربگدایان و مدعیان اصلاحات ....که با ذلت و خاری تمام و نوکری و حلقه بگوشی نسخه ذلت برای ملت پیچیده و دایم میکوشند دخالت خارجی ها و دشمنان را در ایران نهادینه کنند. اینها همه و همه بدون استثناء برای پر کردن جیب خود وطنفروشی میکنند نه برای رضای خدا.
 • IR ۱۲:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
  24 1
  فکر ریسس جمهور کشور بزرک شیعی در لباس پیامبر اسلام با تمام صبحتهای در محکوم کردن اهانت به پیامبران الهی دلش نیامد که در محکومت مکرون فاشیست از ایشان نامی ببرد
  • GB ۱۵:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
   0 0
   تصاویر دیدارهای ایشان با مکرون را دیدیم دیگه ...
  • IR ۱۶:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
   0 1
   جان هرکی دوست دارید تمامش کنید صحبتهای رئیس جمهور عالی بود
 • TR ۱۳:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
  0 0
  اولا مثلا شما رییس جمهور هستی. سفیر فرانسه را احضار کن و اخطار کتبی به او بده. اگر هم توجه نکردند قطع رابطه.
 • FR ۱۳:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
  0 0
  آنجا که گفت اگر راست میگویید به دنبال....فکر کردم میخواد بگه به برجام برگردید
 • IR ۱۴:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
  0 0
  فقط از عکس العمل به موقع دیگران تشکر میکنی؟
 • بدون نام IR ۱۵:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
  0 0
  یعنی یه نفر الان پاشه و غیرت دینی بخرج بده و داد سر مکرون بزنه یا از فرانسه و سیاست های ضد دینی و هتاکی اخیر انتقاد بکنه خشونت طلبه آیا؟
 • IR ۱۵:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
  0 0
  آقای روحانی واقعا خسته نباشید! بعد از ۶ روز سکوت، خیلی ملایم وبعد هم از عکس العمل به موقع بقیه تشکر میکنه! آخه چیکاره ای که از عکس العمل دیگران تشکر میکنی؟؟!!
 • IR ۱۶:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
  0 0
  صبر میکردی جمعه بشه اونوقت اظهار نظر میکردی
 • IR ۱۷:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
  0 0
  برادری و اخلاق نازی ...؟
 • DE ۱۸:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
  1 0
  وري نايس( با لهجه اسكاتلندي).
  • IR ۰۶:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۸
   0 0
   رئیس جمهور انگلیسی بلد نیست. لطفا ترجمه کن !
 • NL ۱۸:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
  7 0
  بی‌احترامی به پیامبر اسلام(ص) تشویق به خشونت است ؟ چه جالب اعتراض به این عمل رو در ردیف خشونت تعریف کرده!!
 • IR ۰۸:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۸
  0 0
  رئیس جمهور در جلسه هیأت دولت! کدوم دولت!
 • IR ۰۹:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۸
  2 0
  باید طبق قرآن صریح وسریع بگوئید سب نبی طبق ایات قرآن حکمش اعدام هست
 • وطن پرست DE ۲۳:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۹
  0 0
  چرا کشورهای اسلامی دیگر دنیا همگی ساکت هستند و از ترس از دست دادن مقام حرفی نمیزنند پس عرضه و ابرو و شرف و حرمت مسلمانی که هردام هم خودرا رهبر مسمانان جهان مینامند ، کجا است ؟وای به این رهبران بی عرضه. هیچکدامشان جرات نکردند محکوم کنند بغیر رهبر ما

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس