مخالفت رژیم صهیونیستی با آزادی «الاخرس»/ تاکید اسیر فلسطینی بر ادامه اعتصاب

با وجود وخامت شدید شرایط جسمانی ماهر الاخرس اسیر فلسطینی پس از ۹۱ روز اعتصاب غذا، دادگاه عالی رژیم صهیونیستی امروز با درخواست آزادی وی مخالفت کرد.

به گزارش مشرق، خبرنگار العهد در فلسطین گزارش داد: با وجود گذشت ۹۱ روز از اعتصاب غذای «ماهر الاخرس» اسیر فلسطینی، دادگاه عالی رژیم صهیونیستی با درخواست آزادی وی مخالفت کرد.

بیشتر بخوانید:

خانواده «ماهر الاخرس» نیز دست به اعتصاب غذا زدند

بالاترین مرجع قضایی رژیم صهیونیستی امروز رای به تعلیق بازداشت اداری الاخرس بدون آزادی وی و ادامه بستری وی در بیمارستان کابلان در اراضی اشغالی داد. این در شرایطی است که وضعیت جسمانی الاخرس پس از ۹۱ روز اعتصاب غذا بسیار وخیم شده است.

امروز نیز منابع فلسطینی تصاویری از دیدار ماهر الاخرس اسیر فلسطینی با دخترش منتشر کردند. الاخرس از سه ماه پیش تاکنون با دخترش دیدار نکرده بود و انتشار این تصاویر واکنش‌های گسترده‌ای را در فضای مجازی برانگیخته است.

ماهر الاخرس امروز در گفتگو با المیادین تاکید کرد: من همچنان به اعتصاب غذای خود ادامه خواهم داد و تا زمانی که از اسارت آزاد نشوم، غذا نمی خورم.

وی افزود: آزادی تنها با مقاومت در برابر اشغالگران به دست می‌آید نه از طریق استمداد طلبیدن از شورای امنیت.

الاخرس پس از ۹۱ روز اعتصاب غذای کامل تاکید کرد: اسرای فلسطینی باید همچون شیر در برابر اشغالگران باشند و بدانند که آنها در برابر اراده اسرا ضعیف هستند.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس