کد خبر 1135664
تاریخ انتشار: ۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۹
معاون اقتصادی یا سخنگوی کارگزار؟/ منافع پرسپولیس را چه افرادی تضمین می کنند؟

در اقدامی خارج از عرف معاونت اقتصادی باشگاه پرسپولیس ریزهزینه‌های این باشگاه را در صفحات مجازی منتشر کرده است.

به گزارش مشرق، رضا یلوه سرپرست معاونت اقتصادی باشگاه پرسپولیس در اقدامی عجیب و خارج از عرف اسناد مالی این باشگاه را در صفحه شخصی خود منتشر کرده است.

او با این نوشته که «بنا به درخواست شما هواداران عزیز، گزارشی از وضعیت پرداختی‌های کارگزار باشگاه و همچنین هزینه های باشگاه در طی یکسال اخیر و در دوران خدمتم در سمت معاونت اقتصادی، خدمت شما ارائه می‌کنم» به خودش اجازه داده در شرایطی که باشگاه پرسپولیس مدیرعامل و سرپرست ندارد از اسناد یک باشگاه دولتی از تاریخ 20 ‌آبان 98 تا 22 مهر 99 رونمایی کند. 

بیشتر بخوانید:

تبیین جایگاه بانک گردشگری بین باشگاه و هواداران پرسپولیس

اقدام فردی که پستی جز معاونت اقتصادی این باشگاه را ندارد سوالات زیادی را ایجاد می کند. او باید به این نکته مهم پاسخ بدهد چگونه و با چه مجوزی فهرست هزینه های یک باشگاه دولتی را در صفحه شخصی خود منتشر می کند؟ مگر باشگاه پرسپولیس هیات مدیره ندارد که اگر صلاح بدانند به انتشار یا عدم انتشار این عملکرد روی بیاورند؟ 

مگر معاونت اقتصادی باشگاه پستی در زیر مجموعه این باشگاه نیست چرا این شخص به گونه ای رفتار می کند که به نظر آید او بیشتر نماینده رسمی کارگزار در داخل این باشگاه است و این روزها بیشتر از هر کسی به دنبال تبلیغ و حمایت از منافع آنهاست تا باشگاه.

البته مصاحبه ها و رفتارهای گذشته رضا یلوه در دوران مدیریت انصاری فرد و رسول پناه گواه بر خیلی مسائل است و مشخص می کند او بیشتر نیروی در خدمت مدیران باشگاه بوده یا کارگزار رسمی سرخپوشان اما سوالی که با انتشار این اسناد بیشتر به ذهن می رسد این است که چنین اعمالی تضمین کننده اهداف چه کسانی در داخل باشگاه است؟ آیا کارگزار باشگاه برای حمایت از فعالیت هایش در پرسپولیس نیازمند انتشار این اسناد است؟

در حال حاضر رونمایی از هزینه های تیم بزرگسالان پرسپولیس در صفحه شخصی مسئول اقتصادی باشگاه سبب دلخوری و ناراحتی اعضای تیم شده است و باید دید این بار فرد نزدیک به کارگزار باشگاه چه توجیهی برای رفتار غیر حرفه ای اش دارد.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس