کیوان. الف در برابر اتهام افساد فی‌الارض - کراپ‌شده

​​​​​​​متجاوز سریالی دختران دانشجو که پس از کشاندن طعمه‌هایش به خانه‌اش و خوراندن نوشیدنی مسموم به آنها تجاوز می‌کرد به اتهام افساد فی‌الارض محاکمه خواهد شد.

به گزارش مشرق، متجاوز سریالی دختران دانشجو که پس از کشاندن طعمه‌هایش به خانه‌اش و خوراندن نوشیدنی مسموم به آنها تجاوز می‌کرد به اتهام افساد فی‌الارض محاکمه خواهد شد.

به‌گزارش همشهری، پرونده این مرد که کیوان‌. الف نام دارد هم‌اکنون در شعبه سوم دادسرای امنیت اخلاقی تهران زیر نظر بازپرس روح‌الله رضاپورگتابی، تحت رسیدگی است و تاکنون حدود 30دختر جوان که از سوی وی مورد تجاوز قرار گرفته‌اند از او شکایت کرده‌اند. 10نفر از این دختران در مواجهه‌ حضوری با متهم او را شناسایی کرده و نزد بازپرس پرونده توضیح داده‌اند که چطور متهم با فریب و ریختن طرح دوستی آنها را به خانه‌اش کشانده و پس از خوراندن نوشیدنی مسموم، به آنها تجاوز کرده است. بقیه شاکیان نیز به‌صورت تلفنی با دادسرا تماس گرفته و شکایت خود را مطرح کرده‌اند. شاکیان این پرونده دختران جوانی اهل تهران و برخی از شهرستان‌ها هستند و حتی برخی از آنها از خارج از کشور با دادسرا تماس گرفته و شکایت خود را مطرح کرده‌اند.

هر چند کیوان‌. الف در جریان بازجویی‌های اولیه مدعی شده بود که شاکیان با اراده خودشان با او ارتباط برقرار کرده‌اند. اما وقتی مأموران به دستور قاضی رضاپور گتابی محل زندگی متهم را بازرسی کردند فیلم‌های سیاهی به‌دست آوردند که وی از صحنه تجاوز به برخی از قربانیانش ضبط کرده بود. با کشف این فیلم‌ها متهم که چاره‌ای جز اعتراف نداشت این بار مدعی شد که به بیماری سادیسم مبتلا است و به‌خاطر تجربه هیجان دست به این اقدامات می‌زد.

این مرد که پس از دستگیری و انتقال به زندان اوین از بیماری سنگ کلیه رنج می‌برد با دستور بازپرس به بیمارستان منتقل شد و پس از عمل جراحی و درمان بیماری‌اش هم‌اکنون در بازداشتگاه پلیس امنیت به سر می‌برد و تحقیقات از او ادامه دارد. این در حالی است که بازپرس پرونده، قرار است به‌زودی قرار جلب به دادرسی(کیفرخواست) برای او به اتهام افساد فی‌الارض صادر کند و پس از صدور این قرار پرونده وی برای شروع محاکمه به دادگاه انقلاب فرستاده خواهد شد.

براساس این گزارش، روز گذشته مجمع نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی میهمان سردار حسین‌رحیمی، فرمانده انتظامی پایتخت بودند و رئیس پلیس تهران در این دیدار ضمن تشریح عملکرد پلیس در ماه‌های اخیر به بیان جزئیاتی از ابعاد پرونده کیوان. الف نیز پرداخت. سمیه رفیعی، نماینده مردم تهران به همشهری گفت: رئیس پلیس تهران در این جلسه اعلام کرد که متهم به تجاوز به بیش از 300دختر طی 10سال اعتراف کرده اما تنها حدود 10نفر حاضر شده‌اند با حضور در دادسرا و قرار گرفتن در برابر متهم او را شناسایی کنند. همچنین به گفته یکی دیگر از نمایندگان تهران، پلیس موفق به کشف فیلم‌های سیاه از تجاوز به 46دختر جوان از مخفیگاه متهم شده‌ و رسیدگی به این پرونده و تلاش با هدف تشویق شاکیان برای مراجعه به دادسرا و پلیس و طرح شکایت از متهم ادامه دارد.

شکایت در فضای مجازی 

کیوان. الف پس از آن تحت تعقیب پلیس تهران قرار گرفت که از اوایل شهریورماه در فضای مجازی توییتر و اینستاگرام هشتگی با عنوان تجاوز خبرساز و جنجالی شد. برخی از افرادی که به گفته خودشان قربانی تجاوز شده و جرأت نکرده بودند شکایت کنند، حالا در فضای مجازی به بازگویی روایت‌های تلخی از لحظاتی که قربانی تجاوز شدند پرداخته بودند تا شاید از این طریق بتوانند متجاوز را رسوا کنند. بسیاری از این روایات تکان‌دهنده علیه یکی از دانشجویان دانشگاه تهران به نام کیوان. الف بود که بازتاب گسترده‌ای داشت. دختری جوان مدعی شده بود که کیوان او را فریب داده و به خانه‌اش کشانده و بعد از تعارف نوشیدنی مسموم به او تجاوز کرده است. بقیه دختران نیز روایات مشابهی علیه این مرد مطرح کردند و این در حالی بود که هیچ دختری از ترس آبرویش از فرد متجاوز شکایت رسمی نکرده بود. 

آنطور که قربانیان مطرح کرده بودند، متهم دانشجوی رشته باستان‌شناسی بود که پس از آشنایی با دختران دانشجو در دانشگاه و یا فضای مجازی آنها را به خانه خود دعوت می‌کرد. دختران دانشجو مدعی شدند که وی مشروبات الکلی سرو می‌کرده که آنها پس از نوشیدن از هوش می‌رفتند. وقتی هم به هوش می‌آمدند که کار از کار گذشته و متوجه می‌شدند که به آنها تجاوز شده است. روایت‌های افشاگرانه از این مرد باعث جریحه‌دار شدن احساسات عمومی جامعه مخصوصا زنان و دختران شد و در ادامه مأموران پلیس امنیت عمومی، با دستور قاضی روح‌الله رضاپورگتابی، بازپرس شعبه سوم دادسرای امنیت اخلاقی تهران وارد عمل شده و متهم را دستگیر کردند. هر چند قاضی پرونده و پلیس از قربانیان خواستند که بااطمینان از محفوظ ماندن هویت‌شان و همچنین مطرح نشدن هیچ اتهامی علیه خودشان برای شکایت به دادسرا یا پلیس امنیت مراجعه کنند، اما متهم شاکیان بسیار زیادی دارد که آنها هنوز شکایت‌شان را مطرح نکرده‌اند.

منبع:روزنامه همشهری

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 33
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 8
 • madman IR ۰۱:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۲
  57 2
  آخه دختر تنها میره خونه مرد غریبه تا گل بگن و گل بشنفن،ادای غربی ها رو درآوردن مساویست با بی سیرتی.اون بی ناموس رو هم درس عبرت بقیه کنید.الان ترسو ها میگن اعدامش نکنید مشکل روانی داشته .
  • IR ۰۹:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۲
   16 11
   درسته به نوامیس مردم تجاوز کرده اما روشنفکره /// چرا میگید این یارو باید اعدام بشه /// یه روشنفکر از روشنفکرهای مملکت کم بشه، شما جوابگو خواهید بود؟
 • من SY ۰۱:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۲
  58 2
  یعنی تو این قضیه بیش از ۳۰۰ دختر عفیفه داریم که بدون هیچ گناهی مشروب خوردن و بهشون تجاوز شده. حیوونکی های بی گناه. واقعاً دلم شکست از اینکه به این بنده خدا ها بدون اینکه هیچ گناهی یا معصیتی بکنند و یا خدای ناکرده با نامحرم در خونه تنها برند ظلم و تجاوز شده. به اعتقاد من هم باید با دختران برخورد بشه و هم باید با متجاوز. این خانم ها هم بی تقصیر نبوده اند.
  • سید IR ۰۸:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۲
   32 0
   حالا خواهیم دید که اصلاح طلبان تهوع آور که مثلاً همواره دم از حقوق دختران و بانوان می زنند، اکنون که یکی از عناصرشان این گونه حقوق زنان را به شنیع ترین و زشت ترین روش پایمال کرده است، به جای تقدیر از قوه قضائیه در مجازات این فاسد و فاسق شروع به پرخاشگری و اهانت و شایعه پراکنی علیه آن خواهندکرد!
 • IR ۰۶:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۲
  39 0
  اگر اعدامش نکنید مرد نیستید. چرا الان سلبریتی ها خفه هون گرفته اند.
  • IR ۱۰:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۲
   12 0
   چون یعده از سلبریتی ها کافیه یه نخ از لباسشون کنده بشه بعدا چن هزار نفر رو بخاطر اون نخ راضین به کشتن بدن
 • IR ۰۶:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۲
  31 2
  شهدای خان طومان برگشتند. اونا برای وطن و ناموس شیعه جون میدهند و این ادم کثیف مثل داعشی ها به دختران شیعه تجاوز میکنه. مردم ایران هم که الزایمر دارند و وطن پرست واقعی رو نمی بینند‌
  • IR ۰۷:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۲
   49 5
   البته ناگفته نماند که آن دخترها با پای خودشان اونجا می رفتن و مشروب مسموم می خوردن ، لطفا اسم ناموس شیعه را روی همچین دخترهایی نزار !
  • امیر IR ۰۹:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۲
   20 1
   کاربر 7:43 آخه مشروب مسموم کجا بوده دخترها اینقدر مشروب خوردن سیاه مست شدن بی هوش شدن فک کردن چیزی ریخته تو مشروب،هرچیزی توی الکل بریزی خنثی میکنه
 • IR ۰۷:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۲
  39 0
  اینها همون دخترایی هستند که اگر یه پسر خوب بهشون پیشنهاد ازدواج بده مسخره اش میکنند و صدتا مانع سر راهش میذارن
  • IR ۱۸:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۲
   0 0
   بسیار زیبا و کاملا حرفت درست و واقعا حقیقت مطلب گفتی. این داستان تجاوز از اون مدلی هست که غربی ها اینجور شکایت ها زیاد دارند،مثل داستان شکایت از رونالدو.دختره ۱۰سال پیش رفته یه شب باهاش عشق و حال کرده بعدا یاد شکایت افتاده. اینم همینه،پسره بچه خوشگل بوده و پولدار با همه ی دخترای اهل دل دانشگاهش دوست شده،اونا هم به دل خودشون رفتن خونش،مشروب خوردن،حالا بعد چند وقت یادشون افتاد که دوست پسر سابق بهشون تجاوز کرده.
 • IR ۰۷:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۲
  20 0
  حالا احتمال بدید از این ۳۰۰ تا دختر لااقل ده تاش وارد یه ارکان و یه اداره بشه با این پیش زمینه ای که بخاطر اشتباه خودش از مردان داره ، چه پوستی از سر مردها و پسرها خواهد کند .
 • IR ۰۷:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۲
  31 0
  سلبرینی ها آماده #متجاوز مظلوم رو محاکمه نکنید#
  • IR ۱۷:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۲
   1 0
   آقا مگه نخوندی ؟ میگن روشن فکر بوده. پس بایدبگن " متجاوز روشن فکر رو اعدام نکنید"
  • ناشناس IR ۱۰:۴۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۲
   0 0
   اینجا سلبریتی ها چوب دوسر.... هستند، اگه بگن اعدامش کنید که با سابقه گذشته اونا وقلب رعوفشون هم خونی نداره، اگه بگن اعدام نکنید با این حجم عظیم جرم و تعصب فمینیستی از غصه هلاک میشن لطفا یه نفر یه راه حل میانه نشونشون بده از خفه خونی دارن میمیرن.
 • محمد IR ۰۷:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۲
  11 0
  متهم ها بايد اسم وفاميلشان كامل نوشته شود وچهره شان راشطرنجى ميكنيد ان هم بالاترين جرم را انجام داده اند ومنتظر قصاص هستند چرا؟؟؟
  • سید IR ۰۸:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۲
   5 3
   وقتی هنوز محاکمه نشده و جرم و محکومیتش مشخص نیست، عکسش رو بزارن با اسم کامل؟!
 • پويا نوري IR ۰۸:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۲
  36 0
  دختر اگه دختر باشه چرا با نامحرم دوستي ميكنه و چرا پا توي خانه ي اين شيطان صفت گذاشته ، پس يكي از مشكلات خود همين ارتباط خارج از چارچوب خانواده است كه منجر به اين حوادث و جنايات ميشود ، كسي كه پايبند به اصول اخلاقي و شرعي باشد هيچ وقت به خود اجازه برقراري ارتباط و دوستي با نامحرم را نمي دهد چه رسد به اينكه وارد محل زندگي اين افراد شود، پس يك طرف مشكل خود همين دختران هستند
 • IR ۰۸:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۲
  35 0
  اخه وقتی دختر با پای خودش میره خونه یه مرد مجرد و غریبه دیگه تجاوز چه صیغه ای
  • GB ۰۸:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۲
   9 0
   رفته بودن ریاضی کار کنن.. چرا متوجه نمی شید!!
  • IR ۰۹:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۲
   6 1
   ریاضی کجا بود. بابا طرف رشته ش باستان شناسی بوده ///
 • lgj IR ۰۸:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۲
  16 0
  بدون شک این خانم ها هم مقصر هستن بنابراین میبایست در اسرع وقت این خبیث به بدترین حالت در چند نوبت اعدام و حتی زنده زنده سوزانده شود افکاری هم جانوری شبیه این بود که در شیراز به دار مجازات زده شد این دنیا از هر دستی بدهی از همان دست میگیری. هر سلبریتی فضولی کرد بایستس گوشش را از ته برید چون نبایستی از خاینین دفاع کرد راست میگی از فقرا دستگیری کنید
 • IR ۰۸:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۲
  24 0
  این جنایت باید تنبهی هم برای دختران باشد که حتی اگر تقید درست و حسابی به دین و مذهب هم ندارند بخاطر مخاطرات اینگونه براحتی فریب نخورند و ارتباط نا متعارف نداشته باشند
 • IR ۰۹:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۲
  0 19
  بیش از 90 درصد دخترها با هدف ازدواج دوست می شوند
 • صابر انصاری IR ۱۰:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۲
  7 0
  رفتن املا کار کنند.درست نیست مطالب الکی بنوسیسم.
 • علیاری IR ۱۰:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۲
  2 0
  دختر خوب اگر تربیت درست خانوادگی داشته باشه با هر چراغ سبزی وبا هر کسی دوست یا رابط نمیشه که تبعاتشو ببینه.. مشکل از نوع تربیت بسیارس خانواده هاست که مشکل دارند وزود به تور میفتند بدبختها ...دختر ها تقصیر ندارند ..خانواده ها مقصر اصلی هستند ..
 • IR ۱۰:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۲
  3 0
  ، خداراشکر محاکمه میشی
 • IR ۱۰:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۲
  2 0
  اونوقت میگن تو فضای مجازی هیچی نگید اینم از یک لجن
 • Pr IR ۱۱:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۲
  1 0
  همون طور که در بیمارستان ها کارشناس حقوقی دارید که با دادسرا در ارتباطن،باید در دانشگاهها هم کارشناس حقوقی و رابط دادسرا باشد
 • علی IR ۱۳:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۲
  1 0
  محصول حمایت بعضیا ...
 • IR ۱۹:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۲
  0 0
  همه این ...ها را اعدامشان کنید...
 • علی‌ IR ۲۰:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۲
  0 0
  همین دخترایی که اغفال شدند جانب داری میکردند از جریان چهارشنبه های سفید و دخترانی که روسری خودرا برسر چوب و روی کافوهای مخابراتی می ایستادند و پلیس هم نمیتونست انهارا پایین بیاره لذا فاصله گرفتن از اخلاق و معنویت و احکام اسلامی نتیجه ایی بهتر از این بدنبال ندارد لذا باید این شیطان صفت در ملا ء عام اعدام بشه که درس عبرتی برای دیگران باشه و گوش به دسیسه ها و حرف های مفت اپوزیسیون های عیاش وطن فروش احمق و سازمانهای ضد حقوق بشری هم ندهید ما روزانه برای حفظ نوامیس ایرانی بهترین جوان هامون شهید میشوند ما امنیت میخواهیم در کشوری که اسلام را دنبال خودش یدک میکشد کسی نباید جرات کند دست به اینگونه جنایات بزنه اعدام کنید این جرثومه فساد را
 • منوچهر IR ۲۱:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۲
  0 0
  وقتی اعتراف کرده وتعداد زیادی هم اورا شناسایی کردند دیگه چه اصراری به حضور بقیه شاکیان هست یک کم هم برای ابروی مردم ارزش قا؟ل شوید مسله ناموسی نیاز به حصور بقیه نیست هر حکمی را می خوای صادر کنی کافی

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس