قالیباف

بی بی سی فارسی در ماههای اخیر با ذوق زدگی، تعداد قربانیان کرونا در ایران را در صدر اخبار خود قرار داده است. حالا این رسانه همصدا با برخی دولتمردان به حضور قالیباف در بیمارستان اعتراض کرده است!

سرویس سیاست مشرق -  «محمدباقر قالیباف» رئیس مجلس شورای اسلامی- 14 مهر- برای نظارت میدانی از روند رسیدگی به مبتلایان و مشکلات کادر درمان به صورت سرزده از بیمارستان امام خمینی(ره) تهران بازدید کرد. قالیباف در این بازدید بی واسطه با جهادگران خط مقدم مبارزه با کرونا به گفتگو پرداخت.

یک پرستار در واکنش به حضور رییس مجلس در بیمارستان امام خمینی(ره) در توییتی نوشت: « اقای قالیباف‌ فکر میکردیم که‌ فراموش شده‌ایم مثل همیشه فارغ از تمام‌ آدمها در سکوتی عمیق هر کدام در گوشه‌ی یک‌ شهر مشغول به کار بودیم که خبر رسید شما وارد میدان شده اید ما به این حضور شما دلگرم‌ شدیم».

نکته قابل توجه در این میان، تقدیر فرمانده ستاد مقابله با کرونای تهران از رئیس مجلس است. دکتر «علیرضا زالی» در جلسه با قالیباف گفت: «همگامی ‌و حضور در کنار مدافعین سلامت مطمئناً نقش بی‌بدیلی در ارتقای روحیه این عزیزان دارد.»

زالی با بیان اینکه حضور در یکی از صحنه‌های پرخطر مقابله با کرونا، تأییدی بر مدیریت جهادی و مردمی قالیباف بود، اظهار داشت: «حضور رئیس یک قوه در خط‌مقدم مبارزه با کرونا، نقطه عطف جدیدی برای التفات مسئولان ارشد کشور به حل مشکلات مدافعین عرصه سلامت خواهد بود».

قالیباف با حضور در بیمارستان امام خمینی(ره) ضمن گفت و گوی رو در رو با کادر درمان و مدافعان سلامت، با همراهان بیماران کرونایی نیز گفت وگو کرد و از نزدیک در جریان روند درمانی بیماران و مشکلات آنان قرار گرفت.

در اینجا دو نکته وجود دارد. اول اینکه طبیعتا هر انسان منصفی، از حضور یک مقام ارشد در میان مردم و شنیدن بدون واسطه صدای آنان استقبال می کند.

دوم اینکه، نوع واکنش رسانه های دشمن در اینگونه مواقع، معیار خوبی برای پی بردن به حقیقت است. در همین رابطه «بی بی سی فارسی» رسانه دولت استعماری انگلیس در گزارشی با عنوان «لغو جلسه سران قوا در ایران توسط روحانی به دلیل کرونا خبرساز شد» نوشت: «علیرضا معزی، معاون ارتباطات دفتر آقای روحانی در رشته توئیتی ضمن انتقاد از رفتار آقای قالیباف در نادیده گرفتن توصیه های ستاد ملی مقابله با کرونا نوشته بود "حضور در بخش بیماران بدحال و به همراه بردن خبرنگار و دوربین، نه ایستادن در کنار مردم که بی اهمیت کردن سلامت مردم است".»  

رادیو فردا (ارگان رسانه ای تحت حمایت وزارت خارجه آمریکا) نیز در مطلبی نوشت: «لغو جلسه سران قوا تصمیم درستی بود، مجلس هم باید تعطیل شود».

همچنین ایران وایر (رسانه ضدانقلاب نزدیک به سازمان جاسوسی اسرائیل) در گزارشی در همین رابطه نوشت: «قالیباف ظهر دوشنبه از بخش های مختلف بیمارستان امام خمینی دیدار و در بخش ICU کرونایی این بیمارستان حضور یافت. این اقدام قالیباف با واکنش کاربران شبکه های اجتماعی نیز همراه بود. آن ها حضور قالیباف در میان بیماران و ایجاد سر و صدا توسط او و هیئت همراهش، علی الخصوص صدا و سیما را بر هم زننده آرامش بیماران دانستند».

«رضا علیجانی» از عناصر فراری وابسته به گروهک ملی-مذهبی نیز در مصاحبه با بی بی سی فارسی گفت: «آقای قالیباف با این بازدید، کارِ وزیر بهداشت را انجام می دهد...بازدید رئیس مجلس از بیمارستان امام خمینی صرفا یک نمایش است برای اینکه القا کند فردی قبراق و حاضر به یراق در میدان وجود دارد...حضور قالیباف در بیمارستان خلاف رعایت پروتکل های بهداشتی است، یعنی بجای اینکه پروتکل ها را رعایت کنند، خودشان به آن دامن می زنند».

بی بی سی فارسی و رادیو فردا و ایران وایر، رسانه هایی هستند که از هیچ اقدامی برای تحقیر، تحریم، تمسخر و ناامیدکردم مردم ایران چشم پوشی نمی کنند. رسانه های مذکور دربست در اختیار ترامپ، پمپئو، نتانیاهو و آل سعود هستند.

این رسانه ها در ماههای اخیر با ذوق زدگی، تعداد قربانیان کرونا در ایران را در صدر اخبار خود قرار داده و اخبار مربوط به کشته شدن هموطنانمان در اثر ویروس کرونا را با ذوق زدگی زاید الوصفی منتشر می کنند.

حالا همین رسانه ها مدعی شده اند که چرا قالیباف به میان پرستاران و پزشکان و کادر درمان رفته و چرا صدای همراهان بیماران کرونایی را از نزدیک شنیده است!؟ به نظر شما عصبانیت و آشفتگی این رسانه ها، نشان دهنده چیست!؟

رسانه های معاند از حضور قالیباف میان مدافعان سلامت عصبی و پریشان هستند. چرا که این حضور مصداق مدیریت جهادی است. همان سبک مدیریتی که تاثیر قابل توجهی در کاهش مشکلات مردم و بهبود اوضاع دارد.

اما عصبانیت از حضور قالیباف در میان مدافعان سلامت، تنها به رسانه های معاند خلاصه نمی شود. در روزهای گذشته، «حسام الدین آشنا» مشاور رئیس جمهور، «علی ربیعی» سخنگوی فعلی دولت و وزیر کار سابق در دولت روحانی که به علت عملکرد ضعیف و غیرقابل قبول در مجلس دهم استیضاح شد و «علیرضا معزی» معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهور نیز همصدا با بی بی سی به اقدام اخیر قالیباف اعتراض کردند.

در همین رابطه «حسام الدین آشنا» در توئیتی نوشت: « اشکال فقط به کسی که بر خلاف مقررات و مصوبات شوآف می‌کند، وارد نیست. اشکال به مسئولانی هم هست که علیرغم اطلاع از نادرستی عمل و بدون مجوز او را همراهی و در پایان از او تشکر می‌کنند. اشکال به سازمانی هم هست که بر خلاف وظایف و صلاحیت‌های خود عمل کرده و برای او رپرتاژ آگهی می‌سازد».

«سید نظام‌الدین موسوی» نماینده مردم تهران در مجلس در پاسخ به توییت آشنا نوشت: «اشکال به کادر درمان هم هست که توقع دارند در این شرایط، مسئولان به آنان سر بزنند و دلگرمی بدهند. اصلاً اشکال اصلی به بیمارانی است که در این شرایط کرونا گرفته، بیمارستان‌ها را اشغال نموده و برای مسئولان محترم دغدغه و دلمشغولی ایجاد کرده اند. (نمونه بارز تاکتیک فرار به جلو)».

«علی ربیعی» سخنگوی دولت نیز در نشست خبری خود با اصحاب رسانه با اشاره به لغو جلسه سران قوا و حضور رئیس مجلس در بیمارستان امام خمینی گفت: «پیشنهاد جلسه را خود اقای رییس جمهور داده بودند و زمانی که رییس مجلس به بیمارستان برای بازدید تشریف بردند از وزیر بهداشت سوال شد که این بازدید در کدام بخش‌ها بوده؟ که گفتند حتی در بخش‌هایی که افراد بدحال بودند صورت گرفته است. مجدد سوال شد نظرشما در این باره ‌ چیست و کمیته بهداشت ستاد ملی کرونا اعلام کرد چند وقت این‌جلسه عقب بیافتد. الگوی ‌بزرگ ‌ما مقام معظم رهبری است و باید به این‌ توصیه‌ها عمل‌ کنیم».

همچنین «علیرضا معزی» معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رئیس جمهوری در واکنش به حضور رئیس مجلس در بخش کرونای بیمارستان امام خمینی نوشت: «کنترل شیوع ویروس، منوط به رعایت دستورالعمل‌های نهادهای تخصصی است و همه‌ی سطوح حاکمیت می‌بایست در شرایط کنونی، پیشتاز رعایت توصیه‌ی نهاد تخصصی باشند. کوچک شمردن پروتکل‌ها با هر انگیزه‌ای، عادی‌سازی نقض آنهاست.خارج از فضای قطبی و احساسی، این التزام و اعتقاد به رعایت پروتکل‌هاست که مقامات را با مردم هم‌تراز می‌کند و اتفاقا نقض پروتکل‌هاست که می‌تواند تصویری از فرادستی مقامات به افکار عمومی ارائه دهد؛ ‌این نه یک بحث سیاسی و تبلیغاتی است و نه مجالی برای طعنه و کنایه. نقض پروتکل‌ها، پیامی خطرناک برای سلامت عمومی است».

«محمدسعید احدیان» مشاور رسانه‌ای قالیباف در پاسخ به توییت علیرضا معزی درباره حضور رییس مجلس در بیمارستان امام خمینی طی توییتی نوشت: «"فساد وقتی رسوخ می‌کند که رابطه مستقیم میان مردم و مسئولان قطع شود. حجاب بین مردم و مسئولان حرام مطلق است! اگر از جان خودت می‌ترسی نباید زمام‌دار شوی! ".آقای معزی سخنان شهید بهشتی را برای رئیس جمهور پخش کنید، شاید فرجی شد. برگردید به آن دوران که رئیس جمهور در خط مقدم جبهه بود».

نکته قابل تأمل اینجاست که خبرگزاری دولتی ایرنا، سه تیتر متفاوت را درباره لغو جلسه سران قوا منتشر کرد.

روزنامه های دولتی و اصلاح طلب نیز در شماره روز چهارشنبه- 16 مهر- به اقدام قالیباف در بازدید از بیمارستان امام خمینی حمله کردند.

در همین رابطه روزنامه ایران- ارگان رسانه ای دولت- در مطلبی با عنوان «لغو پروتکلی» نوشت: «نگرانی از عادی سازی تجمعات و بی اعتبار شدن تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا در تعویق جلسه سران قوا مؤثر بوده است...  شخص محمدباقر قالیباف به عنوان رئیس مجلس یک تنه گوی بی اعتنایی به تصمیمات ستاد را از دیگران ربوده است. سفرهای استانی که او از اوایل شهریورماه آغاز کرده و معمولاً علاوه بر حضور حلقه مشاوران و معاونانش با همراهی تعدادی از نمایندگان برگزار می‌شود و لاجرم به شکل‌گیری تجمع افراد بدون رعایت فاصله اجتماعی پیرامون او منتهی می‌شود، نخستین وجه نادیده گرفتن پروتکل‌های بهداشتی و به نوعی سبب عادی‌سازی تجمعات در برابر نگاه مردمی است که ماه‌هاست از تجمع بر حذر شده‌اند و گاه به دلیل الزامات حاکم مسیر عادی کسب و کار و زندگی‌شان تغییر کرده است.»

ارگان دولت در ادامه نوشت: «با این حال چه باک، زیرا این سفرها که شائبه انتخاباتی بودنشان حتی از سوی برخی اصولگرایان هم رد نشده است نزد حامیان رئیس مجلس ابزاری برای نواختن دولت است و متهم کردن آن به کم تحرکی  و در عوض مانور دادن با ادعای تلاش برای حل مشکلات از نمای نزدیک. حال آنکه کمتر کسی است که نداند  مشکلات اساسی حادث شده در کشور بر اثر تحریم و اقتصاد مبتلا به انواع بیماری های مزمن بیش از بازدیدهای اینچنینی  به تصمیم‌گیری‌های کلان و همراهی قوا با یکدیگر نیاز دارد. تصمیم‌هایی از جنس آنچه در نشست سران سه قوه می‌تواند بنا نهاده شود نیاز دارد. البته اگر حضور ماجراجویانه یکی از مقامات در محیط آلوده به ویروس مانع از برگزاری جلسه و سبب به تعویق افتادن آن تا اطلاع ثانوی نشود».

رسانه های دولتی و اصلاح طلب در شهریور سالجاری نیز اقدام رئیس مجلس در سفر به استان خوزستان را مورد هجمه قرار دادند.

«صادق زیباکلام» فعال سیاسی اصلاح طلب- مرداد ۹۹- در یادداشتی در روزنامه شرق نوشته بود: «اصولگرایان...ادبیات سیاسی‌شان سرشار از مفاهیمی مانند «جوانگرایی»، «مدیریت جهادی»، «مبارزه با فساد»، «نئواصولگرایی» و امثال این شده است...اما اصلاح طلبان...حتی در حدواندازه ظاهری هم نتوانسته‌اند تغییر و تحولی در ادبیات و گفتمان سیاسی‌شان ایجاد کنند. نه در تغییر چهره‌ها و نه در فرایند نوسازی گفتمان سیاسی، آنان نتوانسته‌اند دست‌کم به اندازه اصولگرایان خودی نشان‌ دهند».

واقعیت این است که برخی دولتمردان و رسانه های اصلاح طلب و طیفی که سلفی حقارت و تشکیل کمیته رفع حصر و برگزاری جشن تولد صفحه اینستاگرامی و خوی اشرافیگری را در کارنامه خود ثبت کرده اند، از مدیریت جهادی هراس دارند.

شعار عقلانیت در کمال بی‌صداقتی!

امروز (چهارشنبه) رئیس جمهور در جلسه هیات دولت بدون اشاره مستقیم به اتفاقات رخ داده در روزهای اخیر و لغو جلسه سران قوا که با انتقادات بسیاری همراه شد، اظهار داشت:

در تمامی مواردی که خودم شک کردم با ستاد ملی مقابله کرون مشورت کردم که مثلا  این جلسه را بگذارم یا نگذارم، به این سمینار بروم یا نروم و به همه توصیه‌های آنها عمل کردم زیرا وظیفه دینی و شرعی ما است وهمه باید عمل کنیم، درست مانند این است که فردی وسط یک مسیل بایستد صدای سیل را می‌شنود و نترسد و بایستد تا آب او را ببرد؛ زلزله می‌آید و نمی‌ترسد و زیر سقف می‌ایستد و آوار روی سر او خراب می شود ما باید به عقل خود و دستورات شرع و پروتکل‌های بهداشتی عمل کنیم.

این بیان روحانی را رسانه‌ها به عنوان واکنش روحانی به انتقادات روزهای اخیر به لغو جلسه سران قوا تعبیر کردند. اما ساعاتی بعد، عضو هیأت رئیسه مجلس تصاویری منتشر کرد که نشان می‌دهد ظاهرا مسأله روحانی ترس از انتقال ویروس کرونا نبوده و ظاهرا همچنان ناسازگاری با نحوه مدیریت میدانی و مدیریت جهادی دلیل اصلی عدم حضور رئیس جمهور در مجلس یا جلسه سران قواست.
 

حضور معاون وزیر بهداشت در جلسه امروز رئیس جمهور در ستاد ملی کرونا در شرایطی که وی روز قبل از آن از بخش آی سی یو بیماران کرونایی در بیمارستان والفجر شیراز بازدید کرده بود، نشان داد پروتکل‌ها تنها بهانه‌ای برای غیرعقلانی خطاب کردن فعالیت‌های میدانی رئیس و نمایندگان مجلس یازدهم بوده است. در حالی که از تصاویر هم مشخص است قالیباف نسبت به معاون وزیر بهداشت بسیار بیشتر و بهتر پروتکل‌ها را رعایت کرده و از لوازم محافظ استفاده کرده است.

این اقدام هم بار دیگر با واکنش‌های بسیاری در شبکه‌های اجتماعی همراه شده است. باید دید این بار دولتمردان و مشاوران رئیس جمهور، چه واکنشی به این عدم صداقت روحانی و دستیارانش نشان می‌دهند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 54
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 40
 • کامران IR ۲۳:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۶
  74 35
  بایک مشت دشمن همپیمان روبرو ایم غربگرایهای داخلی چون اصلاح طلبان هاشمی گراها ودور واطراف روحانی با رسانه های سرویس اطلاعاتی غرب همدستن تا کجا باید با اینها مدارا بشه ؟
  • US ۲۳:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۶
   24 2
   تا جایی باید با اینها مدارا بشه که موقع رفتنشون در 1400 یک اقتصاد خاکستر شده با یک ابرتورم جهنمی چهار رقمی تحویل دولت بعد بدن . پراید رو برسونن به یک میلیارد با یک علی برکت الله در 1400
  • محمد IR ۰۰:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۷
   33 8
   سردار قالیباف و آقای رییسی باعث دلگرمی و امید در جامعه هستن امیدوارم با قدرت به کارشون ادامه بدن و موفق باشن
  • IR ۰۱:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۷
   27 6
   از دولتی که با تبلیغات بی بی سی و تکرار فتنه‌گران سرکار آمده نمی شود توقعی جز این داشت گله ما از دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی نظام است که چرا هیچ حرکتی موثری برای ادب کردن این خائنین به مردم و کشور نمی کنند
  • فرید IR ۰۷:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۷
   20 7
   اعدام برادر، اعدام ! شر این تفاله های وطن فروش اگر قرار بود با محاکمه و زندان و حصر توی گاردن روف از سر این ملت بی پناه کم بشه از 88 تا حالا کم شده بود، روحت شاد نواب صفوی، نور به قبرت بباره سرباز شجاع ایران
  • IR ۰۹:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۷
   14 3
   همه با هم برای ایران و ایرانی کار کنید اینهمه دشمنی و دو گانگی چرا
  • علی الله داد IR ۰۹:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۷
   18 3
   تا زمانی که مجرم جنایت انجام بده چون قصاص قبل جنایت درست نیست انقلاب باید غربال بشه مردم باید بدونن کی خوبه کی بد
  • عبدالله مومن IR ۱۰:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۷
   21 3
   همین که اتباع مریم رجوی بدکاره در این گونه بحثها. نظرات مثبت و منفی می گذارند تا مقصود اربابان غربی و یهودی خود را به مردم القاء کنند. مشخص است که کارهای آقای قالیباف به مذاق این تبهکاران. خوش نیامده است.
  • IR ۱۰:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۷
   13 2
   آقای قالیاف از مرگ ترسی نداره اما روحانی
  • IR ۱۲:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۷
   7 2
   روحانی و مشاورانش باید در مورد شیوع شدید کرونا و افزایش تعداد جان باختگان و مبتلایان این بیماری در کشور پاسخگو باشند.
  • IR ۱۲:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۷
   7 1
   شیخ حسن روحانی در طول 7 ماه گذشته هیچ دیدار و سرکشی از بخشی نداشته و مملکت را به حال خود رها کرده و حالا جلسه سران قوا را تعطیل کرده و این مایه تاسف و شرمساری فراوان است.
  • ماریه IR ۱۹:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۷
   10 1
   درود بر دکتر قالیباف عزیز
 • CA ۲۳:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۶
  61 55
  اولا رهبری تاکید کردن که همه چیز باید با ستاد مبارزه با کرونا هماهنگ باشه، ثانیا آقای قالیباف میتونست تنهایی بره و این بازدید ها رو انجام بده نیازی به این همه خبرنگار و همراه نداشته،
  • محمد IR ۰۰:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۷
   18 5
   تا وقتی که مردم نفهمند به اصطلاح اصلاح طلبها با دروغ چه برسرشان می اورند نظرات این گونه و رای های سال 96 تمام نخواهد شد و مشکلات ادامه خواهد داشت
  • IR ۰۷:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۷
   21 4
   از رهبری مایه نذار
  • IR ۱۲:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۷
   8 1
   حجاب بین مردم و مسئولان حرام مطلق است اگر از جان خودت می ترسی نباید زمام دار شوی (شهید بهشتی)
  • IR ۱۲:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۷
   6 1
   قالیباف پاسخ روحانی را اینطور داد: ما در نظارت میدانی همه پروتکل ها را رعایت کردیم فرمانده ستاد کرونا و رئیس دانشگاه علوم پزشکی و رئیس بیمارستان حاضر بودند و به رعایت پروتکل ها نظارت کردند.
  • امیر US ۱۳:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۷
   9 1
   خطاب به 23:12، وقتی رییس مجلس از جایی بازدید می کند، خیلی طبیعیه که خبرنگاران هم حضور داشته باشند، این یک رویه عادی در همه جای دنیاست. اظهارنظر شما بسیار غیرمنطقیه که انتظار داری یکی از مسئولان ارشد وبلند پایه کشور بازدیدی را انجام دهد و خبرنگاری حضور نداشته باشد!!!!.
 • محمود IR ۲۳:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۶
  37 38
  خجالت میکشم بگم من هم بهش رای دادم خجالت میکشم وقتی بچه ام ازم بپرسه ریئس جمهور ما کیه بگم دخترم روحانی .؟ چون مقصر همه عروسو نخریدنامو از طرف روحانی میدونه.!؟
 • IR ۲۳:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۶
  50 62
  مدیریت جهادی وحشت عجیبی در دل غربگرایان فرسوده ذلیل انداخته... قالیباف برای ریاست جمهوری نمیاد نترسید فقط داره وظیفش رو در مجلس انجام میده..
 • IR ۲۳:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۶
  18 5
  حق دارن از قالیباف بترسن چون در 1400 بساط این جماعت مفت خور رو جمع می کنه
 • IR ۲۳:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۶
  39 50
  درد و بلای قالیباف بخوره تو سر هر چی مدیر خسته است
  • IR ۱۱:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۷
   6 2
   الهی آمین
 • IR ۰۰:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۷
  21 4
  شبیه به این رفتارها را وقتی امثال جاستین ترودو خوشتیپ نشان میدهد، اسمش شوآف نیست. میشود قهرمان، مردمی، دلسوز. ولی وقتی امثال قالیباف باشد میشود شوآف. میزان تحریف واقعیت دیگر به اوج رسیده. وقتی آقای قالیباف شهردار بودند هم شیوه مدیریتشان جهادی بود. پیشتر از آن هم حتما همین بوده. امروز چه نیازی به ادا درآوردن دارند؟ شما هم سعی کنید ادای این کارها را در بیاورید لااقل، شاید از پی آن خیری هم به مردم رسید. خدایا این مملکت را از شر مسئولان بیخیال نجات بده. یک سال است میخوام‌ برای کسب و کارم مجوز بگیرم ولی نمیشود بس که هفت خوان رستم دارد. شاید یکی از چندین دلایلی که آقای پناهیان را پس از ایام عاشورا تخریب کردند همین باشد که گفتند باید کنار دیوار بگذاری مسئولی را که کار جهادی نمیکند برای تولید و کسب و کار. راحت طلبان خوششان نمی‌آید کسی به مردم یاد بدهد که از مسئولان توقع کار جهادی داشته باشند! افسوس... به یاد کارهای جهادی شهید سلیمانی باشیم چقدر انگشت شمارند این افراد
 • سید IR ۰۳:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۷
  17 1
  هر جا باشید، مرگ شما را درمی‌یابد؛ هر چند در برجهای محکم باشید! سوره مبارکه نساء آیه 78.
  • سعید IR ۱۲:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۷
   1 3
   با دست خود خود را به هلاکت نیفکنید.!
 • IR ۰۳:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۷
  17 4
  وقتی شبکه ضد انقلاب بی بی سی داره قالیباف رو تخریب میکنه پس شکی نیست که اون ادم خوبیه
 • محمد IR ۰۴:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۷
  15 2
  آقای روحانی در مورد عیادت آقای قالیباف از بیماران کرونایی، با قیافه ای افروخته گفته این خارج از عقل است که کسی خود را در معرض گذر سیلی مثل کرونا قرار بدهد و این شجاعت نیست!! پس جناب روحانی، کادر پزشکی و پرستاری ما که هر روزه خود را در معرض سیل کرونا قرار میدن از نظر شما خارج از عقل عمل میکنند؟ عیادت جناب قالیباف از بیماران کرونایی، قابل تقدیر است، و به ایجاد حس همبستگی بین مردم و مسولان کمک کرده و باعث دلگرمی کادر خسته پزشکی ما میشود. پیغام جناب قالیباف این است که مسولان تافته جدا بافته نیستند و در شرایط بحرانی با مردم هستند. جناب روحانی چندین سال در جای گرم نشسته و با دولتی نا کارآمد شکل گرفته از وزرایی نا شایسته و دوستان خود، با اتخاذ تصمیم های نا بخردانه ، موجب ایجاد چندین بحران اجتماعی و اعتراضات شده است، در دوره ایشان حس همبستگی و اعتماد مردم به مسولان با پایین ترین سطح خود رسیده است و وقتی یک از مسولان سعی در ترمیم رابطه مردم با مسولان میکند، با بغض و ناراحتی او را به باد انتقاد میگیرد و با اینکار سعی در توجیه بی تفاوتی خود به مسائل مردم را دارد
 • احمد IR ۰۴:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۷
  13 5
  کاش یه تار موی قالیباف میشدند
 • IR ۰۶:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۷
  13 2
  کار ، پیشرفت، تولید، آبادانی، رونق و ... کابوس سرمایه ‌های اسرائیل در ایران. خدایا شر اصلاح‌طلبان را به خودشان برگردان
 • IR ۰۷:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۷
  13 3
  آقای روحانی واقعا شب خوابت می بره ؟
  • شریف IR ۱۳:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۷
   6 1
   همش داره خواب کدخدا رو می بینه. از خواب هم بیدار نمیشه، چون خودشو به خواب زده.
 • IR ۰۸:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۷
  12 3
  یک مشت پیرمرد خسته وتنبل بی فکر تدبیر اما عاشق ریاست ومیز ورفاه اصلا اهل کار نیستن باید هم از قالیباف کاری ودلسوز انتقاد کنند
 • IR ۰۹:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۷
  10 2
  پاشید و شکست و بیچاره کرد بک ملت را با اون عقل و تدبیرش ، شیخی که عمامه اش هم مانع کلاهی که به سرش رفت نشد. خدا شاهده سنگ هم بود از خجالت آب میشد با این کارنامه سیاه، آدم اگر عقل داشته باشد و اهل تدبیر باشدکه با دشمن خونی خود عهد و پیمان نمی بندد، یا اگر بست آنرا دستمایه حیات سیاسی ننگین خود و حواله منتقدان به آب و صابون نمیکند، تا به همراه شکست محتوم معاهده، خود و اصحابش را به باد فنا دهد!
 • حسين DE ۱۰:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۷
  12 3
  دكتر قاليباف و روحانى هر كدام نماينده دو نوع نگرش و دو نوع مكتب هستند،يكى نماينده فكرى جريانى كه در جهت بثمر رساندن اهداف و آرمانهاى انقلاب تلاش ميكند و ديگرى در تقابل با آن و نابودى آن،با مقايسه عملكردها كاملاً مشخص است.
 • FR ۱۱:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۷
  7 15
  خودشو بکشه هم اکثریت مردم به ایشان رای نمی دهد! جدا چند بار باید آزمود راه آزموده را ؟!؟؟
  • IR ۱۱:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۷
   6 4
   به کوری چشمت دکتر قالیباف محبوب همه مردم انقلابی ایران هست
  • IR ۱۲:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۷
   6 3
   فعلا که آورده و در راس یکی از قوا قرار داره
 • IR ۱۱:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۷
  7 3
  البته رادیو بی بی سی روزط نامه های مثلا اقلاح طلب اکثر قریب به اتفاق سران اصلاحات تمام فارغ التحصیلان دان‌کاه های انگلستان هیچ فرقی با ام ندارند همه اینها روح یک ملکه انگلیس هستند در چندین کالبد
 • مهدی IR ۱۲:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۷
  3 2
  من یک پرستارم و از پرتکل های بهداشتی هزاران بار بیشتر از آقای آشنا آگاهی دارم و در سانتر کرونا مشغول به کارم و اقدام آقای قالیباف با رعایت پروتکلهای بهداشتی کاری به شدت اخلاقی و پسندیده بود و هست و باعث دلگرمی کادر درمان شد و برعکس متواری بودن روحانی و آشنا و دوستشان ترامپ هرگز آنها را از کرونا مصون نمیدارد.کسی دم از پروتکل بهداشتی میزند که نمیداند با فرض بر کرونا گرفتن یه مقام مسئول ایران نابود نمیشود همان طور که دوستشان ترامپ کرونا گرفت و آمریکا نابود نشد. آقای روحانی من از اولش به مدیریت شما اعتقادی نداشتم و ندارم ظلمی که شما به پرستار کردید را باید خدا به شما پاسخ دهد
 • IR ۱۲:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۷
  2 2
  چون اشتباه شما اینکه این حضرات دولت مرد نیستن
 • IR ۱۳:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۷
  2 2
  هراس نداشته باشن جای سواله
 • IR ۱۳:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۷
  2 2
  کاش روحانی ودولتی ها بخاطر رای آوردن ونگاه دیگران نه برای خدا ونه برای مردم کمی فقط کمی کار ....میکردن
 • میثم IR ۱۴:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۷
  2 2
  در یک جمله ( هم آهنگی و هم افزایی دولت با معاندین انقلاب مبارک باد. اگر کسی بخواهد به ماهیت این دولت پی ببرد به اتفاقات هفته اخیر و همصدایی دولتیان با دشمنان توجه کنند)
 • سعید IR ۱۴:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۷
  1 2
  امام فرمودند تمام مشکلات ما از امریکا است هرچه فریاد دارید بر سر امریکا بکشید ببخشید مثال معروف است هم بالارو دیدم هم پایین رو ایران چهل سال است رفتار و عملکرد احزاب چپ پراست را تجربه کرده وآنرا علک زده و پراست ودرست محتوای آنهارا خوب می فهمد هم سفر مشکل انقلاب اسلامی ایران کلنجار رفتن به رفتن به بیمارستان ولغو جلسه سران نیست رسانها از این مطالب خوراک رسانه ای برای اختلاف بین ماست امروز دشمن قدرت اقتصاد دنیا است و متاسفانه به علت عدم سیاست کاربردی بازدارنده ای دولتهای گذشته امروز دشمن به این نتیجه ملی رسیده ومارادرمحاصره وتحرم اقتصادی قرارداده که با این رفتارهای مااحتمال داردنتیجه بگیرد بنده بعنوان یک ایرانی مسلمان احساس خطر می کنم پیشنهاد می دهم دشمن رادر سر دوراهی قرار بدهیم و امنیت اقتصادی اورادرخلیج فارس و تنگه هرمز برای مقابله به مثل با تحریم ظالمانه اورا تحدید کنیم تا از تحریم دست بکشداگر این نظر درست است بسم الله
 • علی IR ۱۵:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۷
  2 1
  در ماجرای سیل و زلزله وقتی گروههای جهادی و ارتش و سپاه با کمکهای مردمی به یاری افراد اسیب دیده شتافته و خانه های اسیب دیده را ترمیم و نسبت به بازسازی خانه های خراب شده اقدام کردند همین دولت روحانی بجای تقدیر و تشکر سخنی بر زبان راند که تعجب همگان را برانگیختند و آن این بود که اروپائی ها و برخی مجامع بین المللی اعتراض کردند چرا شما با این سطح خدمات دهی بکمک اسیب دیدگان از سیل و زلزله میروید وباعث افزایش انتظارات مردم دیگر کشورها در مواقع مشابه از دولتهایشان میشوید ؟ بعبارتی دولت از این مقدار از حجم کمکهای مردمی ناراحت بود بجای تشکر و قدر دانی حالا هم چون خودش فشل بوده و هرروز مشکلات مردم بیشتر میشود و فقط تماشاگر صحنه میباشد از اقدامات جهادی سران دوقوه دیگر در حضور میدانی برای شناسایی و حل مشکلات مردم ناراحت هست همین و بس
 • IR ۱۶:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۷
  2 0
  یا فارس الحجاز یا ابا صالح المهدی ادرکنا افلا تعیننا حتّی نعلم انّ لنا اماما یرانا و یغیثنا. یاصاحب الزمان ما را دریاب. آیا به فریاد ما نمی رسی، تا بدانیم امامی داریم که ما را همیشه مدّنظر دارد و به فریاد ما می رسد؟ المستغاث بک یابن الحسن یااباصالح المهدی ادرکنا
 • IR ۱۷:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۷
  2 2
  خدایا چهل سال است غربزده ها را تحمل کردیم ، خدایا به حقیقت اربعین حسینی ، این افراد را در هر مسئولیتی که هستند رسوای خاص و عام بفرما ، و نابود شان کن . به ما هم بصیرت عنایت کن تا درست انتخاب کنیم و با انتخاب درست زمینه ظهور امام زمان را فراهم کنیم .امین یارب العالمین
 • IR ۱۹:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۷
  2 1
  راه حل رفع مشکلات کشور، اجرای مدیریت جهادی است
 • IR ۱۹:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۷
  2 0
  مرگ بر انگلیس
 • IR ۰۰:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۸
  2 1
  سردار سلیمانی به خاطر حفظ جان وناموس مردم میرفت وسط میدون جنگ وسیل و..نمیگفت حفظ جان واجبه واسه اینکه مردم به بالادستی نگاه میکنن اونوقت روحانی از ترس کرونا وشاید هم به بهانه کرونا خودش را ۸ ماهه قرنطینه کرده چه توقعی از وزیر ومدیر داری که بیاد تو کوچه خیابون ببینه مردم چی میکشن چه قدر آقا گفت به ترسو ها وکسانی که شما را از جنگ میترسونن رای ندید .تازه بعد ۷ سال میگه ما توجنگیم . چوبش را حالا همه میخوریم .ای خدا دوزار بصیرت به مردم دهن بین عافیت طلبمون بده تا دور بعد به یه انقلابی جان برکف رای بدهن نه یه ترسوی کدخدا بین.
 • حیدری IR ۰۷:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۸
  1 1
  تا زمانی که ریشۀ جریان اصلاح طلبی در خشکانده نشود ، بی سر سامانی در کشور ادمه خواهد داشت
 • حامد IR ۰۸:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۸
  1 1
  ماشاءالله درود برشرفت قالیباف
 • IR ۱۳:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۸
  1 0
  جناب آقای قالیباف دردوبلات بخور توجون انون هایی که ملت ایران به این روز انداختن..بایدازخودشون خجالت بکشند..تمام بدبختی ها را به مجلس یازدهم تحمیل کردندوهنوزهم طلبارند الاهی اه ونفرین هرشبمون دامن اصلاح طلبای فاسد بگیره مشتی بی درد ومرفه یکیشون اسمش نمیارم تومراسم مرحوم شجریان بود داشت اشک تمساح میریخت تودلم گفتم بیا بحال انون بیچاره ها اشک بریز که ازنون شبم محرومند!

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس