کد خبر 1124678
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۶
آخرین اخبار از تحولات باشگاه استقلال/انتشار بیانیه برکناری سعادتمند تا ساعاتی دیگر/انتخاب سرپرست تا معرفی مدیرعامل

هیات مدیره باشگاه استقلال بدون توجه به نشست هیات مدیره، تصمیم خود را برای پایان کار سعادتمند گرفته و تا عصر امروز بیانیه ای را صاد خواهد کرد.

به گزارش مشرق، اتفاقات یکی دو روز اخیر پیرامون مدیریت استقلال به حدی باعث ایجاد حواشی برای این باشگاه شده که حتی خروجی نشست امروز هیات مدیره استقلال از پیش تعیین شده است!

در شرایطی که گفته می شود قرار است نشست هیات مدیره استقلال عصر امروز برگزار شود اما از شواهد و قرائن پیداست که ظاهرا قرار نیست جلسه ای رسمی تشکیل شود زیرا اعضا برای برکناری سعادتمند تصمیم نهایی خود را اتخاذ کرده و تنها یک نفر هنوز موافقت رسمی خود را برای این برکناری اعلام نکرده است که وی نیز تا ساعاتی دیگر اعلام موضوع رسمی خواهد کرد.

طبق پیگیری ها احمد سعادتمند که ساعتی پیش در ساختمان خیابان سعادت آباد حاضر شده به شخصه تصمیم دارد به کار خود ادامه بدهد  اما خود او می داند که هیات مدیره تصمیم به برکناری وی از مدیریت این باشگاه گرفته است و به همین دلیل اعلام کرده خودش استعفایی نخواهد داد.

بیشتر بخوانید:

رازگویی به این شیوه صداقت نیست!/هیات مدیره استقلال کار را تمام می کند

از طرفی قرار است عصر امروز بیانیه هیات مدیره باشگاه استقلال در مورد پایان مدیرعاملی سعادتمند منتشر شود و به همین دلیل بود که سعادتمند شب گذشته اعلام کرد با سرمربی جدید به توافق رسیده است. ظاهرا در صورتی که تا ظهر امروز مدیرعامل باشگاه استقلال از سمت خود استعفا ندهد حکم برکناری وی ساعاتی بعد رسما اعلام خواهد شد.

از سوی دیگر هیات مدیره استقلال در تدارک جانشین وی برای سرپرست موقت است. از نفراتی چون مهدی نوروزی، احمد مددی که معاونان سعادتمند هستند به عنوان جانشین سعادتمند نام برده می شود، همچنین تمامی اعضای هیات مدیره استقلال مسئولیت سرپرستی در این باشگاه را قبول نکردند و تصمیم دارند یکی از معاونان مدیرعامل را به جای وی معرفی کنند.

این در حالی است که در صورت انتخاب سرپرست آنها نهایتا یک ماه به عنوان مسئول امور باشگاه انتخاب خواهند شد زیرا گرفتن استعلام و مسائل اداری گزینه مدیرعاملی حداقل یک ماه زمان خواهد برد.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس