کد خبر 1122313
تاریخ انتشار: ۳ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۹
سپاهان السد

تیم فوتبال سپاهان ایران موفق شد در آخرین بازی آسیایی خودش به پیروزی مقابل السد قطر دست پیدا کند.

به گزارش مشرق، سپاهان ایران در آخرین مسابقه خودش در گروهD لیگ قهرمانان آسیا مقابل السد قطر قرار گرفت و موفق شد در ورزشگاه خانگی این تیم (جاسم بن حمد شهر دوحه) به پیروزی دو بر یک دست پیدا کند.

سپاهان با این پیروزی ۷ امتیازی شد و اگرچه در رتبه سوم جدول ماند اما فرصت صدرنشینی را از السد گرفت. نماینده قطر نیز با قبول این شکست، ۹ امتیازی و در پله دوم گروه ماند. النصر عربستان به عنوان تیم اول از این گروه صعود کرد و السد نیز به عنوان تیم دوم راهی مرحله می‌شود. تیم العین امارات نیز با عنوان چهارمی در گروه مرگ به کار خودش در این فصل لیگ قهرمانان آسیا پایان داد.

داور: سیواکورن پو اودوم (تایلند)

کمک‌ها: راوت ناکاریت و تاناته چوچوئن (تایلند)

کارت زرد: سجاد شهباززاده از سپاهان / حسام کمال از السد

کارت قرمز: -

گل‌ها: رضا میرزایی (۱۴) و سجادشهباززاده(۵۳) برای سپاهان / هاشم علی(۸۲) برای السد

 ترکیب تیم سپاهان ایران: پیام نیازمند، گئورگی ولسیانی، محمد نژادمهدی، امید نورافکن، دانیال اسماعیلی‌فر، سروش رفیعی (۸۸-حامدبحیرایی)، مهدی کیانی، محسن مسلمان (۶۴-محمد کریمی)، رضا میرزایی (۶۴-رضا دهقانی)، محسن الغسانی (۴۵-محمد محبی) و سجاد شهباززاده (۲+۹۰-کی‌روش استنلی)

سرمربی: مجتبی توتونی

ترکیب تیم السد قطر: مشعل عیسی برشام، احمد بدر سیار، طارق سلمان (۴۵-عبدالکریم حسن)، محمد البیاتی (۶۱-خوخی)، بها ممدوح اللیثی، رودریگو تاباتا، هاشم علی، یوسف عبدالرزاق، عبدالله اسماعیل العلی، مصعب خضیر محمد و حسام کمال

سرمربی: ژاوی هرناندز

دقایق حساس

دقیقه ۱۳

شوت یوسف عبدالرزاق را نیازمند مهار کرد.

دقیقه ۱۴

رضا میرزایی پس از عبور از مدافع السد توسط دریبل سر پا، با ضربه‌ای دقیق از روی خط محوطه جریمه السد، دروازه این تیم را باز کرد.

ببینید:

فیلم/ گل اول سپاهان به السد توسط رضا میرزایی

دقیقه ۲۱

محسن مسلمان روی کار تیمی در محوطه جریمه السد صاحب موقعیت گلزنی شد اما شوت توسط بها ممدوح بلاک و راهی کرنر شد. در ادامه ضربه سر ولسیانی روی ارسال کرنر، روی سقف دروازه حریف فرود آمد.

دقیقه ۳۲

اشتباه امید نورافکن بازیکنان السد را در محوطه جریمه سپاهان صاحب موقعیت کرد اما دخالت ولسیانی باعث شد شوت بازیکن حریف در اختیار نیازمند قرار بگیرد.

دقیقه۴۱

شوت خطرناک سیار با اختلاف کم از کنار دروازه سپاهان به بیرون رفت.

دقیقه۱+۴۵

شوت تاباتا را نیازمند مهار کرد.

بیشتر بخوانید:

برد یک نیمه‌ای سپاهان مقابل السد

دقیقه۴۶

شوت هاشم علی بیرون از محوطه جریمه سپاهان، با ممانعت نیازمند راهی به دروازه این تیم پیدا نکرد.

دقیقه۵۱

ارسال خوب شهباززاده با ضربه سر سروش رفیعی در حوطه جریمه السد همراه شد اما این توپ به تیرک عمودی دروازه السد خورد و توپ برگشتی را نیز بازیکنان سپاهان نتوانستند تبدیل به گل کنند.

دقیقه ۵۳

رضامیرزایی با حرکتی انفرادی به محوطه جریمه حریف نفوذ کرد اما ارسال کوتاه او را دروازه‌بان السد به طور ناقص دفع کرد تا توپ برگشتی را شهباززاده تبدیل به گل دوم کند.

دقیقه ۵۸

شوت فنی عبدالرزاق را پیام نیازمند به خوبی دفع کرد.

دقیقه ۶۷

محمد محبی چسبیده به محوطه جریمه السد با تکل خطرناک و خطای احتمالی دروازه‌بان این تیم متوقف شد اما داور دستور به ادامه بازی داد.

دقیقه ۷۳

ضربه سر تاباتا در محوطه ۶قدم سپاهان را پیام نیازمند بین پاهای خودش مهار کرد.

دقیقه ۸۲

اشتباه دانیال اسماعیلی فر عبدالرزاق را در محوطه جریمه سپاهان صاحب توپ کرد و او نیز با یک پاس کوتاه همی تیمی خودش را در موقعیت گلزنی قرارداد تا هاشم علی دروازه نیازمند را باز کند.

دقیقه ۸۸

ارسال زمینی و خطرناک نورافکن تنها به یک اشاره نیاز داشت اما از مقابل دروازه السد عبور کرد و در ادامه نیز بازیکنان سپاهان نتوانستند راهی به دروازه حریف پیدا کنند.

دقیقه ۹۰+۳
ضربه سر خطرناک خوخی را ولسیانی از روی خط دروازه برگشت داد و راهی کرنر کرد تا بازی به تساوی کشیده نشود.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس