کد خبر 1120604
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۸
مکانیسم ماشه

عضو جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی با بیان اینکه آمریکا در فعال سازی مکانیسم ماشه شکست خورده است، گفت: آمریکایی ها هر چه در چنته داشتند را علیه ایران به کار گرفته‌اند.

به گزارش مشرق، پرویز سروری عضو شورای مرکزی جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی با اشاره به احتمال فعال سازی مکانیسم ماشه از سوی آمریکا اظهار داشت که آمریکا در فعال سازی مکانیزم ماشه شکست خورد.

بیشتر بخوانید:

ماشه هرز و نذر اروپا !

وی ادامه داد: آنها می‌خواهند با مکانیسم ماشه چه  تحریم‌های جدیدی را علیه ایران برگردانند؟ آمریکایی ها هرآنچه در چنته داشتند را علیه ایران رو کرده‌اند.

بیشتر بخوانید:

پکن: زمان خاتمه دادن به نمایش مسخره آمریکا علیه ایران است

 وی وجود مکانیسم ماشه در برجام را یک اشتباه بزرگ و ذلت بار از سوی تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای عنوان و تاکید کرد: آمریکایی‌ها برای اینکه بتوانند حق وتو را دور بزنند این مکانیسم ماشه را در برجام قرار دادند که واقعاً از سر تا پای این بند حقارت می‌بارد.

عضو شورای مرکزی جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی یادآور شد: این مهمترین عضو پنج بعلاوه یک یعنی آمریکا از برجام خارج شده و و بیشتر تحریم ها نیز علیه ایران برگردانده شده است بنابراین از برجام اکنون یک جسد بی روح باقی مانده و هیچ آورده ای نیز برای نظام جمهوری اسلامی ایران نداشته است.

بیشتر بخوانید:

چرا شورای امنیت به جای آمریکا ماشه کشید؟

سروری تاکید کرد: اگر مکانیسم ماشه فعال شود هیچ تردیدی در کنار گذاشتن برجام باقی نخواهد ماند باید به شرایط قبل از برجام برگردیم و این محدودیت های دست و پا گیر که به صورت نیم بند در برجام وجود دارد را از پای خودمان باز کنیم.

وی با بیان اینکه برجام اقتصاد کشور را شرطی کرده گفت الان بهترین زمان برای آن است که به جای نگاه به خارج از کشور به داخل و ظرفیت‌های داخلی توجه داشته باشیم.

بیشتر بخوانید:

مکانیسم ماشه موضوعی سرکاری است

عضو شورای مرکزی جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی درباره رویکرد کشورهای اروپایی نیز گفت: اروپایی‌ها نقش پلیس خوب و آمریکایی‌ها نقش پلیس بد را بازی می‌کنند در حالی که هر دو یک هدف دارند. در بیانیه اخیر سه کشور اروپایی بر روی تعلیق موضوعات مختلف در رابطه با هسته ای تاکید شده است آنها نیز معتقد به برداشتن تحریم‌ها نیستند و معتقدند که تحریم‌ها باید تعلیق یابد یعنی هر زمان امکان بازگشت آنها وجود داشته باشد

سروری با بیان اینکه اروپایی‌ها هم در مواجهه با ایران خیمه شب بازی می کنند، گفت: آن ها تا الان هیچ کاری انجام نداده فقط حرف زدن و یک موضوع مسخره به اسم اینستکس را مطرح کردند که تا کنون آورده‌ای نداشته است.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

  • انتشار یافته: 1
  • در انتظار بررسی: 0
  • غیر قابل انتشار: 2
  • محسن CA ۱۲:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۱
    0 0
    چطور شکست خورد؟ ممنکنه توضیح بدین؟

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس