کد خبر 1104864
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰
بخش باقی مانده بدهی برانکو تا یک ماه آینده پرداخت می‌شود

معاون وزیر ورزش با اشاره به پرداخت بخشی از طلب برانکو ایوانکوویچ از باشگاه پرسپولیس گفت که تا یک ماه آینده بخش باقی مانده این بدهی تسویه حساب می شود.

به گزارش مشرق، مهدی علی نژاد در حاشیه افتتاح سامانه فدراسیون انجمن های ورزشی گفت: این ساماننه اقدام موثری در شناسایی فعالان این فدراسیون است. اساسا زمانی می توان برنامه ریزی خوب داشت که اطلاعات کامل داشت. بدون اطلاعات نمی توان برنامه ریزی داشت. با توجه به اینکه صدور احکام مختلف داوری، مربیگری و ... مکانیزه می شود، در بحث شفاف سازی و جلوگیری از فسادهای احتمالی اقدام موثری است.

وی در مورد تعدد انجمن ها و مشکلاتی که ایجاد می کند، خاطرنشان کرد: البته این فدارسیون از نظر تعدد سبک ها قابل قیاس با هیچ فدراسیونی نیست. انجمن ورزش های رزمی پرسبک ترین فدراسیون کشور است و این کار را سخت می کند.  یکی از توقعاتی که وزارت ورزش از فدراسیون ساماندهی کمیته ها و انجمن هایی است که در این فدراسیون حضور دارند تا هم نظارت بیشتر باشد و از کار موازی هم جلوگیری شود.

معاون وزیر ورزش در مورد پرسش مطرح مبنی بر اینکه برخی افراد در فضای مجازی خود را قهرمان ورزش های رزمی معرفی می کنند و همین مسئله باعث دلخوری ورزشکاران و قهرمانان واقعی این رشته شده است، یادآور شد: راه اندازی همین سامانه خیلی کمک می کند. یکی از فاکتورهایی که می تواند در این سامانه ملاک باشد همین موضوع است. تاریخچه این افراد باید گفته شود. این سامانه پایش مردمی ایجاد می کند که قهرمانان دروغین از قهرمانان واقعی شناخته می شوند.

علی نژاد در مورد وضعیت فدراسیون انجمن های رزمی بعد از دوره مدیریت یوسف بهتری گفت: خوشبختانه فعالیت های خوبی در این چندماه شاهد بودیم. اتفاقات مثبتی افتاده و روند رو به رشدی شاهد بودیم. باید از ریاست دوره قبل هم تشکر کرد که زحمات زیادی در جهت ساماندهی فدراسیون متقبل شد.

وزیر ورزش در مورد وضعیت پرسپولیس و استقلال و وضعیت بدهی این دو تیم که تاثیرگذار در پنجره نقل و انتقالات آنهاست، تصریح کرد: درمورد پرونده برانکو ایوانکوویچ و دستیارانش تقریبا یک میلیون و ۶۰۰ هزار یورو باید به آنها پرداخت می شد. برانکو سه دستیار داشت. طلب یک دستیار را پرسپولیس به طور کامل پرداخت کرد. برای پردخت بدهی دو دستیار دیگر به فیفا نامه ای ارسال شد تا از پولی که پرسپولیس طلبکار بود، پرداخت شود. از پول برانکو هم حدود ۳۰ درصد پرداخت شده یعنی رقمی حدود ۳۴۰ - ۳۳۰ هزار یورو پرداخت شده است. مابقی هم فکر می کنم با هماهنگی با اسپانسرهای جدید و کمک کارگزار طی یک ماه آینده پرداخت می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

  • انتشار یافته: 1
  • در انتظار بررسی: 0
  • غیر قابل انتشار: 0
  • ناشناس IR ۱۳:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۰
    1 2
    چقدر پرداخت پول سرمربی تیم لنگی براتون مهمه که مبادا آسیبی بهش برسه اما تیم دیگر .....

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس