کد خبر 1103385
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۸
ترافیک

پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا، محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های کشور را با توجه تعطیلات پایان هفته اعلام کرد.

به گزارش مشرق، با توجه به تعطیلات پایان هفته و نیز به منظور افزایش ایمنی و تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت ها و ممنوعیت‌های تردد از سوی پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا در محورهای ذیل به اجرا در می‌آید.

بیشتر بخوانید:

آمار متفاوت مدیران از لغو طرح ترافیک

۱- تردد موتورسیکلت:

از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه مورخ ۹۹.۰۵.۱۵ الی ساعت ۶ روز یکشنبه مورخ ۹۹.۰۵.۱۹ از محورهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است.

 – تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام مأموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

۲- محور کرج _ چالوس:

الف- تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج - چالوس کماکان ممنوع است.

موج رفت

ب- تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲روز های چهارشنبه و پنجشنبه تاریخ های ۱۵ و ۹۹.۰۵.۱۶ الی ساعت ۲ روزهای بعد از مرزن آباد به سمت کرج و آزاد راه تهران - شمال ممنوع است.

در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انوع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روز چهارشنبه و پنجشنبه تاریخ های ۱۵ و ۹۹.۰۵.۱۶ الی ساعت ۲ روزهای بعد از کرج (دو راهی شهرستانک) و آزاد راه تهران - شمال به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه خواهد بود.

موج برگشت

پ- تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ روز جمعه و شنبه تاریخ های ۱۷ و ۹۹.۰۵.۱۸ الی ساعت ۲ روزهای بعد از کرج و ابتدای آزاد راه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روزهای جمعه و شنبه تاریخ های ۱۷ و ۹۹.۰۵.۱۸ الی  ساعت ۲ روزهای بعد از مرزن آباد به سمت کرج و آزاده راه تهران - شمال به صورت یک طرفه خواهد بود.

۳- محور هراز:

الف- تردد کلیه تریلرها از محور هراز کماکان ممنوع است.

ب- تردد کلیه کامیون‌ها، کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ الی ۲۴ روز چهارشنبه مورخ ۹۹.۰۵.۱۵ از محور هراز ممنوع است.

پ- تردد کلیه کامیون‌ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ روزهای پنج‌شنبه، جمعه و شنبه تاریخ‌های ۱۶، ۱۷ و ۹۹.۰۵.۱۸ الی ساعت ۲ روزهای بعد، از محور هراز ممنوع است.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس