کد خبر 1092381
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۵
ماجرای بازگشت رضاییان به پارس جنوبی چیست؟

مدیرعامل پیشین باشگاه پارس جنوبی جم مدتی است که بر کارهای تیم فوتبال این باشگاه مدیریت می‌کند، اما نه با حکمی رسمی و جدید.

به گزارش مشرق، شب گذشته (دوشنبه) در برنامه فوتبال برتر، بهرام رضاییان که چند ماه پیش از سمت مدیرعاملی پارس جنوبی کناره‌گیری کرده بود، به عنوان مدیرعامل باشگاه پارس درباره دیدار برگزار نشده شاگردان افاضلی با استقلال صحبت کرد.

حکم جدیدی برای مدیرعاملی رضاییان صادر نشده است و با توجه به اینکه نام وی در اداره‌های مختلف هنوز به عنوان مدیرعامل پارس جنوبی دیده می‌شود، نیازی به صدور حکم جدید برای او نیست و رضاییان هنوز حق امضا دارد.

پیش‌تر مراد مرادی به عنوان سرپرست باشگاه پارس جنوبی فعالیت می‌کرد، اما با توجه به عدم صدور حکم انتصاب رسمی، وی حق امضا نداشت. مرادی بدون استعفا یا برکناری کتبی، از پارس جنوبی جدا شده و در دفتر پایانه‌های نفتی در خارک فعالیت می‌کند.

پس از انتخاب ایرج خرمدل به عنوان مدیر منطقه ویژه پارس جنوبی، مدتی است که مسئولیت رسیدگی به تیم پارس به رضاییان سپرده شده و او در آخرین تمرین زردپوشان برای دیدار برای استقلال و نیز در زمان حضور جمی‌ها در ورزشگاه تختی جم برای دیدار با آبی‌پوشان، در ورزشگاه حاضر بود. این در حالی است که باشگاه پارس هیئت‌مدیره‌ای ندارد تا اعضای آن، مدیرعاملی برای باشگاه انتخاب کنند.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس