رمضانی: پروتکل‌های بهداشتی شوی تبلیغاتی است و اجرا نکردیم!

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: سرمربی تیم و من معتقد بودیم پروتکل‌های بهداشتی بیشتر شوی تبلیغاتی است و به همین دلیل آنها را اجرا نکردیم.

به گزارش مشرق، سعید رمضانی درباره مثبت اعلام شدن تست کرونای چند بازیکن این تیم و لغو دیدار استقلال مقابل پارس جنوبی به برنامه فوتبال برتر گفت: بحث این است که می‌خواهید از کسانی که تست‌شان مثبت بوده تست راستی‌آزمایی بگیرید، چرا از کسانی که تست‌شان منفی بوده دوباره تست نمی‌گیرید؟ ای‌کاش اصلا به تیم من اجازه نمی‌دادید به سفر برود، چون قطعا در تیم من بازهم کرونایی وجود دارد،‌ چرا باید برای پارس جنوبی خطر ایجاد کنیم؟ شما باید باشگاه استقلال را به عنوان الگو قرار بدهید. من اصلا نمی‌دانستم که سقف 25 درصد بازیکنان کرونایی ما پر شده است. ما یک لحظه تصمیم گرفتیم که از فرودگاه برگردیم، ‌چون واقعا شرایط بحرانی بود.

سرپرست تیم فوتبال استقلال تصریح کرد: امروز از سعادتمند خواستم نامه‌ای بزند که ایفمارک از همه تیم ما تست کرونا بگیرد. اگر این اتفاق نیفتد روز چهارشنبه دوباره از تیم تست می‌گیریم. ما همه چیز را در برد و باخت نبینیم. اگر یک نفر هم در یک تیم کرونا داشته باشد نباید اجازه بازی به آن تیم داده شود، من از بُعد انسانی می‌گویم.

بیشتر بخوانید:

فرهاد مجیدی همکاری نمی‌کند

رمضانی با بیان اینکه هیچ وقت دروغ نمی‌گوید، درباره عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی سرمربی و اعضای تیم استقلال کفت: این کارها شو تبلیغاتی است و من آن را رعایت نکردم. هم سرمربی تیم نخواست این پروتکل‌ها در بازی اجرا شود و هم خود من. چند روز قبل از بازی با فولاد هم کادرفنی و هم مدیریت گفتند شائبه‌هایی درباره کرونایی بودن فولادی‌ها وجود دارد، علاوه بر این شهر اهواز در وضعیت قرمز بود. ما به سازمان لیگ نامه زدیم ولی چه جوابی به ما دادند؟ شما بگویید تحت هر شرایطی باید  بازی کنیم، دیگر پروتکل‌ها چیست؟  وقتی قرار است بچه‌های من بیمار شوند چرا باید این پروتکل‌ها را رعایت کنیم؟ به جای راستی‌آزمایی، سازمان لیگ قبل از شروع مسابقات می‌گفت ما خودمان تست می‌گیریم.

وی در مورد اینکه در نامه سازمان لیگ عنوان شده است تعداد کرونایی‌های باشگاه استقلال 9 نفر است، عنوان کرد: یک تعداد از بازیکنان ما بچه‌هایی بودند که کارت بازی نداشتند و با کم کردن آن‌ها این هشت یا 9 نفری است که الان اعلام می‌شود. 

سرپرست تیم فوتبال استقلال در ادامه گفت: ما هم دوست داشتیم با تیم پارس بازی کنیم. مطمئن باشید که استقلال آنقدر تیم بزرگی است که با نصف تیمش هم به جم برود و بازی کند، ولی شرایط به نحوی بود که نخواستیم سلامت حریف را به خطر بیندازیم. ما خواستیم انصاف را رعایت کنیم وگرنه می‌توانستیم جواب تست‌ها را به سازمان لیگ ندهیم و به جم برویم و نتیجه هم بگیریم.

«گفته می‌شود 61 نفر در تست کرونای تیم استقلال حضور داشته‌اند.» رمضانی در واکنش به طرح این موضوع یادآور شد: ما برای سلامتی مجموعه‌ای که کنار تیم هستند، هر وقت تست می‌گیریم از همه اعضا تست می‌گیریم. این 61 نفر شامل هر کسی که در مجموعه تیم ما است می‌شود. کارمندان باشگاه که ممکن است به محل تمرین رفت و آمد داشته باشند هم تست دادند. بدون تست کرونا به هیچ کسی اجازه نمی‌دهم وارد محل تمرین ما شود.

وی در پاسخ به این پرسش که این باشگاه چند بازیکن و کادرفنی دارای ‌آی‌دی کارت دارد، تصریح کرد: ما 36 نفر کادر و بازیکنی داریم که آی‌دی کارت دارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس