هیات مدیره پرسپولیس و استقلال در آستانه تغییر اساسی

هیات مدیره باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال تهران به احتمال فراوان تا پایان هفته دچار تغییر می شوند.

به گزارش مشرق، مشکلات مدیریتی و تیمداری در باشگاه های استقلال تهران و پرسپولیس مدتهاست که صدای اعتراض هواداران و برخی پیشکسوتان این دو باشگاه را درآورده است.

از این رو وزارت ورزش و جوانان به عنوان متولی سرخابی ها تصمیم به ترمیم هیات مدیره هر دو باشگاه گرفته است تا بتواند در راستای خصوصی سازی اقدام مناسبی را برای فراهم کردن امور اداری و اجرایی دو باشگاه پرطرفدار انجام دهد.

بیشتر بخوانید:

هشدار وزیر ورزش به مدیران استقلال و پرسپولیس

مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان به احتمال فراوان تا پایان هفته جاری اعضای جدید هیات مدیره را معرفی می کند.

وی قصد دارد تکلیف مدیرعامل باشگاه پرسپولیس را پس از استعفای حدود شش ماه پیش محمدحسن انصاریفرد با اعلام دو عضو جدید هیات مدیره مشخص کند. سرخ ها که در حال حاضر مهدی رسول پناه ، مهرداد هاشمی و علی رغبتی را به عنوان عضو هیات مدیره دارند در طول ۶ ماه گذشته توسط مهدی رسول پناه سرپرستی می شود که عملکرد وی حاشیه های فراوانی را نیز به همراه داشته است.

همچنین سلطانی فر تصمیم دارد دو نفر جدید را وارد هیات مدیره باشگاه استقلال تهران کند. هیات مدیره ای که پس از استعفای میرشاد ماجدی با احمد سعادتمند، اسماعیل خلیل زاده، حجت نظری و کامران منزوی به کارش ادامه می دهد.

حل مشکلات اقتصادی و درآمدزایی قابل اتکا در راستای خصوصی سازی سرخابی ها از اهداف سلطانی فر برای تعیین اعضای جدید هیات مدیره این دو باشگاه است.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس