حرم امام رضا(ع)

سخنگوی سپاه کربلا در گفت و گو با «بسیج» با اشاره به دهه کرامت از طواف پیکر مطهر دو شهید کربلای خان طومان که پس از چهار سال به وطن بازگشتند، در حرم مطهر رضوی خبر داد و گفت: خانواده‌های معزز شهدای مدافع حرم شهید سعید کمالی و شهید علی جمشیدی همراه پیکرهای پاک فرزندان شان هستند.

به گزارش مشرق، سرهنگ علی ابراهیمی گتابی از طواف پیکر مطهر دو شهید مدافع حرم از شهدای کربلای خان طومان  در حرم مطهر رضوی خبر داد و گفت:  پیکرهای مطهر شهدای مدافع حرم کربلای خان طومان، شهید سعید کمالی و شهید علی جمشیدی پس از تحویل از معراج الشهدای تهران، برای طواف حرم مطهر امام رئوف حضرت علی بن موسی (ع) عازم مشهد شدند.

سخنگوی سپاه کربلا با اشاره به همزمانی دهه کرامت و ورود  پیکر مطهر این دو شهید کربلای خانطومان به وطن افزود: طبق برنامه ریزی‌های صورت گرفته، خانواده‌های معزز شهید مدافع حرم سعید کمالی و شهید مدافع حرم علی جمشیدی، هم همراه ابدان مطهر شهدا هستند.   

معاون روابط عمومی سپاه کربلا با اشاره به اینکه این شهدای والامقام، در سال ۹۵ برای دفاع از حرم آل الله به سوریه اعزام شده بودند و در منطقه خان طومان به فیض شهادت نائل آمدند، افزود:پس از چهار سال چشم انتظاری  پیکر مطهر شهید مدافع حرم، شهید سعید کمالی و شهید علی جمشیدی به آغوش گرم خانواده‌ها بازگشت.

ابراهیمی گتابی  با اظهار به اینکه دوباره مازندران حال و هوای کربلا به خود گرفته است، خاطرنشان کرد: خبر خوشی که میتوانست در این ایام ویژه، دل خانواده‌های چشم انتظار شهدای مدافع حرم و مردم شهید پرور مازندران را خوشحال کند خبر بازگشت پیکرهای مطهر این شهدای والامقام از شهدای خان طومان بود.

سخنگوی سپاه کربلا در پایان یادآور شد: گروه تلویزیونی سپاه کربلا همراه با  پیکرهای مطهر شهدای مدافع حرم و خانواده‌های معزز شهدا  به مشهد اعزام می‌شوند تا هم لحظه به لحظه اخبار مرتبط با پیکرهای مطهر شهدا را گزارش کرده و هم مستندی فاخر و ماندگار برای این دوشهیدوالامقام تولید کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس