داستان های سپید - نشر شهید کاظمی - کراپ‌شده

داستان‌های سپید مجموعه داستان‌های ساده از پیچیدگی‌های ساده آدم‌هاست که با محوریت زنان و به کوشش جمعی از نویسندگان جوان خانم در قطع رقعی و ۱۵۶صفحه منتشر شده است.

به گزارش مشرق، «داستان‌های سپید» همزمان با دهه کرامت توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر شد. در توضیحی که توسط روابط عمومی این انتشارات درباره «داستان‌های سپید» آمده، این کتاب اینگونه معرفی شده است: «داستان‌های سپید روایت انسان‌های معاصر عصر ماست! عصر تردید! انسانی که در میانه زندگی امروز و دیروز ایستاده است؛ انسان ناگزیر از انتخاب.

انتخاب میان هویتی که عمری با آن زیسته است و هویتی که دنیای امروز آنگونه می‌خواهد. داستان‌های سپید روایت سرگشتگی و ناتوانی در تصمیم است! حیرت میان روزمره‌ترین دغدغه‌های زندگی که گاه از شدت کوچک بودن شگفت‌زده‌مان می‌کند. روایت آرزوهایی که هزینه می‌طلبد، روایت قهرها و آشتی‌هایی که با یک تصمیم سرنوشت یک زندگی روشن می‌شود. این کتاب پرداخت‌های درونی زنانی است که از دریچه نویسندگان در معرکه‌های کار، خانواده، همسر، پوشش و دوستان خود را به رنج می‌کاوند و در بزنگاه انتخاب کمال می‌یابند...».

داستان‌های سپید مجموعه داستان‌های ساده از پیچیدگی‌های ساده آدم‌هاست که با محوریت زنان و به کوشش جمعی از نویسندگان جوان خانم در قطع رقعی و ۱۵۶صفحه همزمان با ایام روز دختر و دهه کرامت توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر شده است.

علاقه‌مندان جهت تهیه این کتاب می‌توانند از طریق سایت رسمی انتشارات شهید کاظمی به نشانی nashreshahidkazemi.ir یا از طریق ارسال نام این اثر به سامانه ۳۰۰۰۱۴۱۴۴۱ کتاب را تهیه کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس