کد خبر 1080364
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۷
دلیل جدا نشدن خلیل زاده از هیات مدیره استقلال

باوجود برخی از مخالفت‌هایی که با حضور خلیل زاده در هیات مدیره استقلال صورت می‌گیرد، وی همچنان ریاست آن را بر عهده دارد.

به گزارش مشرق، ناهماهنگی در هیات مدیره استقلال باوجود عدم تایید این موضوع از سوی اعضاء، کاملاً مشهود است و مشخصاً شکاف عمیق بین رییس این هیات مدیره و مدیرعامل که از اصلی‌ترین ارکان مدیریت باشگاه هستند به چشم می‌آید.

احمد سعادتمند که عملکرد خوبی در مدت زمان کوتاه مدیریتی‌اش در استقلال داشته و توانسته اعتماد و رضایت هواداران را جلب نماید، بر سر مسائلی که عمده ترین آن کارگزار باشگاه است با یکدیگر اختلاف دارند و این اختلاف مانع از پیشبرد برخی از برنامه‌های باشگاه به خصوص در حوزه اقتصادی می‌شود.

بیشتر بخوانید:

ماجرای درگیری وریا غفوری و خلیل‌زاده چیست؟

با اینکه تاکنون بارها بحث جدایی خلیل زاده از هیات مدیره استقلال پیش آمده، اما این اتفاق تاکنون روی نداده تا وی همچنان رییس هیات مدیره این باشگاه باقی بماند.

اصلی ترین عامل عدم جدایی خلیل زاده از هیات مدیره استقلال سیاستگذاری های وزارت ورزش در این باشگاه است و اعتقاد وزیر به خلیل زاده و حمایت از او موجب شده تا وی همچنان ریاست هیات مدیره این باشگاه را بر عهده داشته باشد.

وریا غفوری کاپیتان آبی پوشان هم که از مدتی پیش روابطش با برخی از اعضای هیات مدیره کدر شده، اخیراً با انتشار پیامی و مخاطب قرار دادن شخص خلیل زاده، اختلافش با وی را علنی کرد تا مشخص شود اختلاف با خلیل زاده در این باشگاه گسترده تر از چیزی است که تصور می‌شود.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس