اعتراضات امریکا

پلیس نیویورک یک معترض خانم را بر زمین کشیده و او را حرام زاده احمق می نامد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 7
 • در انتظار بررسی: 1
 • غیر قابل انتشار: 4
 • IR ۰۰:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۱
  18 2
  از جنبه حرامزادگی تقریبا نصف و بیشتر اروپا و امریکایی ها اینجوری اند و دائما الکل و خوک میخورند و زن و بچه و مردشان هم مثل خوک زندگی میکنند و کمتر دختری است که باکره تا 25 سالگی بماند.
  • افتخار AU ۰۳:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۱
   13 0
   مطابق آمار تا ۱۵ سالگی
 • مهدی IR ۰۱:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۱
  12 0
  ننگ بر پلیس وحشی آمریکا
 • IR ۰۷:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۱
  7 0
  دلیلش اینه که اینا آمار حرامزاده، حلال زاده هاشونو دارند! البته پدیده خطرناک حرامزادگی در غرب خیلی بده توی تاریخ و خیلی کتاب ها از بدی های حرامزادگی زیاد نوشتن؛ حرامزاده تعادل رفتاری نداره و نمی تواند در زندگی آدم خوب و منصفی باشد و علاقه وافری به خیانت و تجاوز و ظلم داره و با آدم های حلال زاده زمین تا آسمان رفتارش فرق می کنه و همیشه باید تحت نظر روانپزشک باشه به دلیل اختلالات ناشی از دوران جنینی بر روان او و گاهی بدجنسی او ذاتیه و هیچ وقت حق رو قبول نمی کنه و کفر میگه مشخصه بارزش نفرت بسیار شدید از دین و اهل ایمانه البته منافق هم همین طور هست، حرامزاده تمایل شدید به کشتن مومنان و زجر و شکنجه دادن مردم داره ذلیل و اسیر کشه و بزدل و حیله گر و پیمان شکنه و به سرعت باد بی وفایی میکنه در زندگی زناشویی، بسیاری قتل عام های بزرگ تاریخ توسط حرامزادگان انجام پذیرفته مثل چنگیز خان مغول، بخت النصر و غیرو..! برای همین حساسیت موضوعی برای بشر از قدیم داشته منبع شر و فساد و بدی و جنگ ها و فتنه ها بودن، تمایل شدید آنها به آزار مردم و فحشا و تحقیر دین که ویژگی های تابلو آنهاست، حرامزادگان از بی آبرویی و بی عفتی و فحشا و ارتکاب اعمال زشت حیوانی و عریانی در جمع ابایی ندارند و گاه به بی آبرویی خود افتخار می کنند از این رو شناسایی آنها در جامعه کار دشواری نیست این معضلی جهانی و تلخ است که امریکا و اروپا به آن گرفتارن نتیجه دوری از احکام الهی و آسمانی است البته خورندگان مال حرام و منافقان نیز رفتارشان شبیه حرامزادگان است با این تفاوت که حلال زاده اند!
 • IR ۰۷:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۱
  7 0
  خوب حرامزاده اند که مومن موحدی مثل قاسم سلیمانی رو تهمت زدن و کشتن اینم نتیجه خون اون همه آدم بدبخته دامنشون رو گرفته!
 • باحال IR ۰۷:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۱
  0 3
  وای وای وای چقدر بی ادب .....النگوهام ترک خورد
 • IR ۰۸:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۱
  1 0
  مقایسه شود با رفتار پلیس ایران با آن دختر که عربده کشی می کرد و شیشه ی مقر پلیس می شکوند و ... درسته رفتار اون دختر ایرانی هم بد بود. اما در نهایت ایران حلال زاده ست. اگه یه طرف هم خطا کنه طرف دیگه حواسش هست

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس