بازتاب سخنرانی روز قدس امام خامنه‌ای در رسانه‌های عبری زبان رژیم صهیونیستی

سخنرانی روز جهانی قدس رهبر معظم انقلاب اسلامی بازتاب ویژه‌ای در رسانه‌های رژیم صهیونیستی داشت به نحوی که در همان لحظات اولیه بسیاری از این رسانه‌ها اقدام به انعکاس بخش‌هایی از سخنان معظم له کردند.

به گزارش مشرق، روزنامه عبری زبان معاریو در پایگاه اطلاع رسانی خود بخش هایی از سخنرانی رهبر معظم انقلاب اسلامی را منعکس و به طور خاص جمله "ویروس صهیونیستی به زودی منقرض خواهد شد" را برجسته کرد و  نوشت : رهبر عالی ایران آیت الله خامنه ای امروز جمعه در روزی که قدس نام نهاده شده در سخنانی با حمله به اسرائیل گفت(فرمودند) : صهیونیسم چندان دوام نخواهد داشت و دولت صهیونیستی هم چندان عمر نکرده و منقرض خواهد شد".

بیشتر بخوانید

رسانه‌های عربی کدام بخش از سخنان رهبر انقلاب را برجسته کردند؟

در ادامه این گزارش که لحظاتی بعد از پایان سخنرانی رهبر انقلاب روی خروجی سایت این روزنامه الکترونیکی قرار داده شد آمده است : رهبر ایران تاکید کرد(فرمودند) اسرائیل سرطانی است که در خاورمیانه در حال رشد است ، او(ایشان) ضمن اشاره به تنش های روز افزون و جنگ سایبری دایر با اسرائیل تاکید کرد(کردند) هیچ جنایتی بر ضد بشریت در عصر حاضر همسان اشغال فلسطین نیست.

بر اساس این گزارش، آیت الله خامنه ای از کشورهای اسلامی خواستند تا تعهد خود را به مسئله فلسطین فراموش نکرده و تاکید کردند که انتفاضه فلسطینی باید ادامه یافته و مقاومت متعهد به مبارزه برای آزادی فلسطین خواهد بود.

پایگاه اطلاع رسانه واللا هم در گزارشی از این سخنرانی تاکید کرد سخنرانی رهبر ایران بعد از جنگ لفظی نتانیاهو و تقابل سایبری اخیر بیان شده است .

این پایگاه عبری زبان نیز دو جمله اسرائیل همانند یک سرطان در خاورمیانه در رشد است و ویروس صهیونیستی چندان عمر نخواهد کرد از سخنان رهبر معظم انقلاب را مورد استفاده قرار داد.

شبکه 12 تلویزیون رژیم صهیونیستی هم در گزارش خود از این سخنرانی در مقدمه آن آورده است : رهبر ایران اعلام کرد(کردند) هیچ جنایتی علیه انسانی در عصر فعلی همسان اشغال فلسطین نیست .

در ادامه این گزارش آمده است : رهبر انقلاب اسلامی ایران صبح امروز اعلام کرد(کردند) : اسرائیل همانند یک غده سرطانی در حال رشد در خاورمیانه است ، رژیم صهیونیستی نخواهد ماند و از بین خواهد رفت.

 رهبر ایران اشغال فلسطین را خطرناکترین جنایت علیه انسانیت در عصر فعلی دانستند تا بی اعتنایی خود را به بیانیه انتقاد آمیز اتحادیه اروپا در رابطه با اظهار نظرهای قبلی صورت گرفته علیه اسرائیل اعلام کنند.

در ادامه این گزارش آمده است : رهبر ایران مبارزه برای آزادی فلسطین را امری حتمی و جهاد اسلامی توصیف و خاطر نشان کرد(کردند) : سیاست ایالات متحده و صهیونیست ها در ایجاد بحران جنگ در سوریه و قتل عام مردم یمن و ایجاد داعش در عراق با هدف انحراف افکار عمومی کشورهای اسلامی و فراهم کردن زمینه قدرت برای رژیم صهیونیستی است.

این بخش از سخنان امام خامنه ای هم از سوی این رسانه اسرائیلی برجسته شده است: امروز جهان در حال شمارش قربانیان ویروس کرونا است اما آیا کسی از خود در مورد صدها هزار نفر از شهدایی که در فلسطین و دیگر کشورها قربانی جنگ های ایالات متحده و اروپا شده اند ، پرسیده است.

این شبکه تلویزیونی عبری زبان با انتشار تصویری که در سایت رهبر معظم انقلاب اسلامی در تعبیر فتح مسجد الاقصی همزمان با فتح خرمشهر منتشر شده به عصبانیت صهیونیستها از این تصویر اذعان کرد.

منبع: تسنیم

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 4
 • در انتظار بررسی: 2
 • غیر قابل انتشار: 0
 • علی IR ۱۵:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۲
  25 4
  بازتاب سخنان قاطع امام نشانه زوال این توده سرطانی هست که تن رسانه های صهیونیستی را به لرزه در آورده است # نابودی اسرائیل
 • علی رحمانی IR ۱۸:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۲
  13 2
  جانم فدای رهبر
 • محمد US ۰۶:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۳
  1 0
  یکی از عوارض غده سرطانی و گسترش اون این است که خود گسترش دهنده غده را از بین میبره. پس اسرائیل از بین میره و این واقعیت را تاریخ ثبت میکنه.
 • مهدی اریسیان IR ۰۷:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۵
  0 0
  مرگ بر اسراییل جانم فدای رهبر.